MUSTAFA KOÇ HABERLERİ

Mustafa Koç haber, Mustafa Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Koç - 25.06.2013
Doğu ve Güneydoğu Ekonomi ve Kalkınma Zirvesi: Cizre Buluşması
TÜSİAD tarafından Şırnak'ın Cizre ilçesindeki tarihi Kırmızı Medrese'de "Doğu ve Güneydoğu Ekonomi ve Kalkınma Zirvesi: Cizre Buluşması"  toplantısı yapıldı. TÜSİAD Başkanı Muharrem Yılmaz ile Güler Sabancı, Mustafa Koç, Ümit Boyner, Nihat Özdemir, Tarkan Kadooğlu'nun aralarında bulunduğu TÜSİAD üyeleri, Şırnak Valisi Vahdettin Özkan, Cizre Kaymakamı Şenol Koca ile bölgedeki sivil toplum kuruluş temsilcilerinin katılımıyla düzenlenen toplantı, Kürtçe müzik eşliğinde başladı.
Mustafa Koç - 21.06.2013
Termik Santralin Yasalara Uygun Olmaya Şekilde Planlara İşlendiği İddiası
Yalova'nın Çiftlikköy ilçesine bağlı Taşköprü beldesinde yapılan termik santral inşaatı hakkında işlem yapmama ve santrali imar planlarına yasal olmayan şekilde işleme suçlamasıyla açılan davanın son duruşması, Yalova 2. Asliye Hukuk Mahkemesinde görüldü. Duruşmaya, sanıklar Taşköprü Belediyesi Başkanı Şaban Ertan ve Fen İşleri Müdür Vekili Serhat Tarık Erdem ile  5 belediye meclis üyesi katılmazken avukatları, Mustafa Koç hazır bulundu.
Mustafa Koç - 20.06.2013
Tarihi Roma Büyükelçiliği Kitap Oldu
Osmanlı İmparatorluğu Tarafından 1887 Yılında Satın Alınmasından İtibaren Sefaret Binası Olarak Kullanılmaya Başlanan Gamberini Sarayı, Büyükelçi Hakkı Akil'İn Girişimi ve Vehbi Koç Vakfı'Nın Katkılarıyla Titiz Bir Çalışmanın Sonucunda Hazırlanan Kitapla Artık Tarih ve Sanat Severlerin Arşivinde Yer Alacak. 163 Sayfadan Oluşan Prestij Kitabında, Tarihçi ve Yayıncı Sinan Kuneralp'İn Osmanlı-İtalyan İlişkilerini Kaleme Aldığı Bir Bölüm, La Sapienza Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü'Nde Görev Yapan Doç. Dr. İlaria Falconi'Nin Binanın Dış Yapısı ve İç Dekorasyonu ile Tarihini İrdelediği Bir Diğer Bölüm ile Çok Sayıda Görsel Doküman Yer Aldı. Kitaba Ayrıca, Büyükelçiliğin Kuruluşundan Bu Yana Görev Yapan Tüm Misyon Şeflerinin Fotoğrafları da Konuldu. BU KÜÇÜK SARAY KİTAP YAPILMAYI HAK EDİYOR Kitabın Tanıtımı İse, Söz Konusu Sefaret Binasında Çok Sayıda Türk ve İtalyan Konuğun Katıldığı Bir Davetle Yapıldı. 2011 Yılından Bu Yana Roma'Da Görev Yapan Büyükelçi Hakkı Akil, Gamberini Sarayı'Nın Kitap Yapılmayı Hak Ettiğini Söyledi. 20 Ocak 2011 Tarihinde Bu Binaya Eşi ve Kızıyla İlk Adımını Attığında Çok Etkilendiğini İfade Eden Akil, 'Balo Salonuna Girdiğimde, İlk Aklıma Gelen Şey 'Bu Bina Hakkında Bir Kitap Yazmamız Lazım. Bu Küçük Saray Kitap Yapılmayı Hak Ediyor Doğrusu' Oldu. Daha Önce Görev Yaptığım İki Ülkede Büyükelçilik Binası Yoktu. Oralarda Büyükelçilik Binası ve Rezidansı Yapmıştık. Burada Bina Olduğu İçin Sadece Kitap Yapmakla Yetindik" Diye Konuştu. SANAT TARİHİ ARAŞTIRMACILARINA ÖNEMLİ BİR KAYNAK Kitap Yapma Fikrinden Sonra Sarayın Tarihçesini Araştırmaya Koyulduklarını Belirten Akil, "Bir Sanat Tarihçisi ve Tarihçi Bularak, Önce Bu Binanın Hangi Şartlarda Bize Geçtiğini Tespit Ettik. Daha Sonra İçerideki Sanat Eserlerinin Hangi İtalyan Sanatçılara Ait Olduğunu Belirledik ve Vehbi Koç Vakfı Sağ Olsun Bize Maddi Destek Verdi. Bu Sayede Gamberini Sarayı Hakkında Bir Prestij Kitabı Ortaya Çıkmış Oldu" Dedi. Akil, Kitabın Sanat Tarihi Araştırmacılarına Bir Kaynak Olacağını ve Aynı Zamanda Hediye Edilebilecek Güzel Bir Eser Olduğunu Dile Getirdi. Kitabın Telif Haklarının Vehbi Koç Vakfı'Nda Olduğunun Altını Çizen Akil, 'Satışa Çıkarılacağını Zannetmiyorum. Bunu Bir Hediye ve Prestij Kitabı Olarak Öngördük. Devlet Büyüklerimiz de Bu Kitabı Misafirlerine Hediye Etmeyi Düşünebilirler. Ben de İtalya İçi Yaptığım Ziyaretlerde, Valileri, Belediye Başkanlarını, Bakanları Ziyaretim Sırasında Bu Kitaptan Hediye Etmeyi Düşünüyorum" Dedi. İTALYA BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ Ayı Zamanda Vehbi Koç Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi de Olan Mustafa Koç İse Hem Türkiye'nin Hem de Koç Grubu'Nun İtalya ile Çok Yakın İlişkiler İçinde Olduğunu Hatırlatarak, 'Her Aileye Nasip Olmayacak Şekilde 2005 Yılında, 3.
Mustafa Koç - 10.06.2013
21. Uluslararası Hazar Şiir Akşamları
Programın 2. gününde, Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezi'nde 09.00–10.00 saatleri arasında, Kartpostallarla Eski İstanbul Sergisi, Yahya Kemal Fotoğrafları ve El Yazıları Sergisi ile Yahya Kemal ve İstanbul İllüstrasyon Sergisi sanatseverlerin ilgisine sunulacak. Sergi tanışma toplantısı, Hazar Şiir Akşamları Sinevizyon Gösterisi ve Prof. Dr. Mustafa Koç'un konuşmacı olduğu "İstanbul Konferansı" ile devam edecek.
Mustafa Koç - 06.06.2013
Ergenekon Davası'nda Emekli Albay Koç Savunmasını Yaptı
- İSTANBUL 13.Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon Davası'nda tutuksuz olarak yargılanan emekli Albay Mustafa Koç, esas hakkındaki mütalaaya ilişkin savunmasını yaptı.
Mustafa Koç - 06.06.2013
"Ergenekon" Davası
Duruşmada "Balyoz Planı" davasında 16 yıl hapisle cezalandırılan, bu davanın tutuksuz sanığı emekli Albay Mustafa Koç, esas hakkındaki savunmasını yaptı.
Mustafa Koç - 06.06.2013
"Ergenekon" Davası
Duruşmada, başka suçtan tutuklu olan Yalçın Küçük, Sami Hoştan, Mustafa Koç ve Yüksel Dilsiz'in de aralarında olduğu 10 tutuksuz sanık da hazır bulundu.
Mustafa Koç - 31.05.2013
"Ergenekon" Davası
-Suç duyurusu- Buna göre, 3 Haziran ve devam eden günlerde görülecek duruşmalarda, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, emekli Orgeneral Hurşit Tolon, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, Yalçın Küçük, Ergün Poyraz, Mustafa Koç ve Yüksel Dilsiz'in savunmalarının alınmasına karar veren mahkeme, söz konusu sanıklara bildirimde bulunulmasına hükmetti.
Mustafa Koç - 31.05.2013
Ergenekon Davası'nda Mahkemden Suç Duyurusu
8 SANIĞIN İFADESİ ALINACAK Aranın ardından aldıkları ara kararları açıklayan mahkeme heyeti, 3 Haziran ve devam eden günlerde görülecek duruşmalarda Ergün Poyraz, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, emekli Orgeneral Hurşi Tolon, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ, Levent Ersöz, Yalçın Küçük, Mustafa Koç ve Yüksel Dilsiz'in savunmalarının alınmasına karar verdi.
Mustafa Koç - 31.05.2013
Dink Cinayeti Uluslararası Bir Operasyondur
Gürses'in savunmasını tamamlamasının ardından duruşmaya ara karar için yarım saat ara verildi. Duruşmayı açan Mahkeme Başkanı Hasan Hüseyin Özese, 3 Haziran 2013 tarihinden itibaren devam eden duruşmalarda İlker Başbuğ, Hurşit Tolon, Hasan Iğsız, Levent Ersöz, Mustafa Koç, Doğu Perinçek, Yalçın Küçük ve Ergün Poyraz'a savunmalarının alınacağının bildirilmesine ve bu konuda gerekli işlemlerin yapılmasına karar verildi.
Mustafa Koç - 31.05.2013
"Ülkem İçin Engel Tanımıyorum Projesi" Bir Yılını Doldurdu
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un, bugün Ülkem İçin Günü'nde tüm Koç Topluluğu çalışanları ve bayilerine e-posta ile ilettiği mesajında Ülkem İçin Engel Tanımıyorum projesinin tüm Türkiye'de çok kapsamlı bir farkındalık süreci başlattığını vurguladı.
Mustafa Koç - 29.05.2013
Akillerin Balıkesir Toplantısındaki Olaylara Soruşturma
Haklarında soruşturma açılanlar arasında; Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Mustafa Koç, Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Yılmaz Kuran, MHP Merkez Yönetim Kurulu (MYK) Üyesi Hüsnü Uçar, MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Başaran ile CHP, İP, ADD, Ülkü Ocaklarından bazı isimlerin yer aldığı iddia edildi.
Mustafa Koç - 27.05.2013
Balyoz'dan Yatan Polatsoy'a Cenaze İzni
ADI ALBAY TEMİZÖZ İLE ANILIYORDU Binbaşı Hüseyin Polatsoy'un, Balyoz Darbe Planı'nda Albay Cemal Temizöz'ün belirlediği ve görev verdiği isimler arasında yer aldığı ifade edildi. Yapılan araştırmada, 'Kilit görevlere atanacak personel listesi' adlı 'gizli' ibareli belgede görev kısmında, operasyon komutanı Cemal Temizöz, İstanbul'da operasyon timleri tarafından icra edilecek faaliyetlere emir komuta edecek. Tuğgeneral B. Ömer Mimiroğlu, görevden alınması ya da atılması gereken personeli tespit edecek. Albay Hüseyin Özçoban, kamuoyu oluşturulması için ihtiyaç olan konuları belirleyecek ve planlama yapacak. Toplama Timleri Koordinatörü Mustafa Koç, yakalanan kişilerin sorgu timlerine ulaşımını planlayacak.
Mustafa Koç - 23.05.2013
Engelleri Sanatla Aşıyorlar
Antalyalı şairler Hasan Varol, Zekiye Yüksel, Mustafa Ceylan, Ahmet Turan Kul, Naim Tuncalı, Halil Erdem, Cahit Çakcıl, Mustafa Koç, Nuri Erkal, iki gün süren etkinliğin ilk gününde 'Şiir Neyi Değiştirir', 'Şiir ve Okur', ikinci günde de 'Şiir ve Barış' ve 'Refik Durbaş Şiiri' konularını işledi, şiirin önemine vurgu yapıldı.
Mustafa Koç - 14.05.2013
Hemşireler Daha İyi Şartlara Kavuşmalı
Mustafa Koç Hemşireler Haftası dolayısıyla açıklama yaptı,tüm olumsuzluklara rağmen hemşireler gününü kutladıklarını söyledi.
Mustafa Koç - 11.05.2013
Üniversite Öğrencilerinin Osmaneli Gezisi
İlçenin tarihi ve doğal güzelliklerini gezen konuklar, sivil mimari örnekleri yerinde inceleyip Osmaneli'nin tarihi hakkında bilgilendirildiler. Öğretim görevlileri ve öğrenciler, Belediye Başkanı Mehmet Isıkan'ı da ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Koç, Osmaneli'nin kendileri için özel bir öneme ait olduğunu vurgulayarak, ilerleyen zaman içinde ortak çalışmalarla değerlerin daha da ortaya çıkacağını belirtti.
Mustafa Koç - 10.05.2013
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Koç Açıklaması
Koç Holding'ten yapılan açıklamaya göre, "Afrika: Sunulan Vaatlerin Gerçekleşmesi" teması altında yapılan Dünya Ekonomik Forumu'nun eş başkanlığını yürüten Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, geçen 10 yılda Afrika'da güçlü ekonomik, demokratik ve insani gelişmelerin yaşandığına dikkati çekti.
Mustafa Koç - 09.05.2013
Uluslararası Yunus Emre Sempozyumu
Yunus Emre'nin zengin fakir ayrımı yapmadan insana olan sevgisinin büyüklüğünü aktaran Acat, şunları kaydetti: "Yunus'un bugünün dünyasına sadece edebi anlamda değil, eğitim, sosyoloji, felsefe, tarih, din gibi alanlarda bir çok düşüncesi söz konusudur. Şiirlerinde işaret ettikleri, bugün her ülkenin yetiştirmek istediği insanlarda görmek istediği değerlerdir. Yunus'un bu değerlerini gelecek nesillere aşılayabildiğimizde maddi ve manevi her alanda hedeflerimize rahatlıkla ulaşabiliriz. Burada, Yunus'u 21'inci yüzyıla taşımak ve gelecek kuşaklara ulaştırmak niyetindeyiz." ESOGÜ Yunus Emre Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Erdoğan Boz'un başkanlığında gerçekleştirilen sempozyumun birinci oturumunda; Bilecik Seyh Edebali Üniversitesi Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Mustafa Koç, Doç.
Mustafa Koç - 08.05.2013
Ünlüleri korkutan yangın
Bolu'nun Gövem köyünde aralarında Mustafa Koç, eski başbakanlardan Tansu Çiller ve çok sayıda işadamının da villasının bulunduğu ve eskiden işadamı Dinç Bilgin'e ait olan arazide yangın çıktı.
Mustafa Koç - 07.05.2013
Voleybol: Acıbadem Erkekler Ligi
Mustafa Ramazanoğlu ve Kanadalı Perrin'in sözleşmelerinin uzatıldığı, ayrıca Hasan Yeşilbudak, Hakkı Çapkınoğlu, Mustafa Koç, Yiğit Gülmezoğlu, Yiğit Onaylı ve Gökhan Gökgöz'ün Arkas Spor'da yer alacağı kaydedildi.
Mustafa Koç - 07.05.2013
Ergenekon Davası'nda 293. Duruşma
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 66'sı tutuklu 275 sanıklı Ergenekon Davası'nın 293. duruşması başladı. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nin yanında bulunan büyük salonda yapılan duruşmada CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Gazeteci Tuncay Özkan ve eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in de aralarında bulunduğu 33 tutuklu sanık hazır bulundu. Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve YAŞ üyesi Orgeneral Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 33 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Öte yandan Balyoz Davası'dan hapis cezalarına çarptırılan emekli Albay Mustafa Koç ve Cengiz Köylü ile başka suçtan tutuklu Selim Akkurt ve Yalçın Küçük'ün de aralarında bulunduğu 7 tutusuz sanık da hazır bulundu.
Mustafa Koç - 07.05.2013
"Ergenekon" Davası
Duruşmada, "Odatv" davasından tutuklu yargılanan Yalçın Küçük, "Balyoz Planı" davasında hapisle cezalandırılan emekli Albaylar Mustafa Koç ve Cengiz Köylü ile başka suçtan tutuklu Selim Akkurt'un da aralarında bulunduğu 8 tutuksuz sanık da hazır bulundu.
Mustafa Koç - 06.05.2013
Ergenekon Davası'nda 292. Duruşma
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'de görülen 66'sı tutuklu 275 sanıklı Ergenekon Davası'nın 292. duruşması başladı. Silivri Ceza İnfaz Kurumları Yerleşkesi'nin yanında bulunan büyük salonda yapılan duruşmada CHP Zonguldak Milletvekili Mehmet Haberal, CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, Gazeteci Tuncay Özkan, emekli Orgeneral Hasan Iğsız ve eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in de aralarında bulunduğu 45 tutuklu sanık hazır bulundu. Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ ve YAŞ üyesi Orgeneral Nusret Taşdeler'in de aralarında bulunduğu 21 tutuklu sanık ise duruşmaya katılmadı. Öte yandan kumar operasyonu kapsamında görülen davada tutuklu olan Sami Hoştan, Balyoz Davası'nda 16 yıl hapis cezasına çarptırılan emekli Albay Mustafa Koç ve başka suçtan tutuklu Selim Akkurt'un da aralarında bulunduğu 8 tutusuz sanık da hazır bulundu.
Mustafa Koç - 06.05.2013
O Gecekondunun Sahibi Savunmasını Yaptı
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen Ergenekon davasının 292'nci duruşmasına CHP milletvekilleri Mehmet Haberal ve Mustafa Balbay ile Hasan Iğsız, Veli Küçük ve Doğu Perinçek'in de aralarında bulunduğu 45 tutuklu sanık ve 8 tutuksuz sanık katıldı. Tutuksuz sanıklardan Sedat Sami Hoştan, Mustafa Koç ve Selim Akkurt, başka suçlardan tutuklu olduğu için tutuklu sanıklar bölümünde yer aldı.
Mustafa Koç - 05.05.2013
Türkiye'nin Vergi Rekortmenleri Açıklandı
Türkiye'nin 2012 vergi rekortmeni belli oldu. Gelir idaresi Başkanlığı tarafından açıklanan rakamlara göre, 2012 yılı için 26 milyon 876 bin 425 lira vergi tahakkuk ettirilen Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Semahat Sevim Arsel birinci oldu. Listenin 2. sırasında 26 milyon 107 bin 488 lira ile Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç yer aldı. Rekortmenler sıralaması, Suna Kıraç, Mustafa Koç ve Ömer Koç isimleri ile devam etti.
Mustafa Koç - 05.05.2013
Vergi Rekortmenleri Frene Bastı
2011'deki gelirleriyle listede 5. sırada olan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'a, 6.
Mustafa Koç - 05.05.2013
Türkiye'nin Vergi Rekortmenleri Belli Oldu
Türkiye'nin vergi rekortmeni, 2012 yılı için 26 milyon 876 bin 425 lira vergi tahakkuk ettirilen Semahat Sevim Arsel oldu.
Mustafa Koç - 02.05.2013
Bursa'da Yerli Otomobil Toplantısı
Hatipoğlu, bir "babayiğit" çıkacağına inandıklarını dile getirerek, şöyle devam etti: "Ne yapmalıyız- Konsorsiyum liderliğini yapabileceğini düşündüğümüz kişiler, sektörden olsun veya olmasın Sayın Başbakan tarafından çağrılsın, ihtiyaç duyacakları teşvik ve destekler, söz verilerek kendilerine bu görev tevdi edilsin. Çünkü, Sayın Başbakanımız bu konuları ele alıp da belli kişileri yönlendirebilirse umut ediyorum ki bu iş olur. Daha sonra kurulacak alt konsorsiyumlar için de şu anda altyapı hazır. Şu anda bir tek beklenen, konsorsiyum lideri." -"Tabii ki ufaktan başlayacaktır"- Sunumun ardından bir gazeteci, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç'un, "Yerli otomobil intihar olur" açıklamasını hatırlattı.
Mustafa Koç - 02.05.2013
Gümüşhacıköy'de Yatılı Kuran Kursu Pansiyon İnşaatı İçin Kermes Düzenlendi
İlçe Müftü Vekili Mustafa Koç, Gümüşhacıköylü hemşehrilerini pansiyon inşaatında bir tuğlanın da olsa sevabına ortak etmek istedikleri için bu kermesi düzenlediklerini söyledi.
Mustafa Koç - 01.05.2013
Türkiye Kamu-Sen'den Akil İnsanlar Açıklaması
Türkiye Kamu-Sen Balıkesir İl Temsilcisi Mustafa Koç, Akil İnsanlar Marmara Grubundan bir heyetin yarın Balıkesir'de Memur-Sen'in ev sahipliğinde Balıkesir'de STK'ların katılacağı belirtilen toplantının çözüm değil bölünme sürecine hizmet ettiğini söyledi.
Mustafa Koç - 30.04.2013
Arkasspor Hedef Büyüttü
ALT YAPININ ZAFERİ Akras'ta alt yapıdan yetişen Burutay, Emin, Yiğit Gülmezoğlu, Ufuk, Hakkı ve Mustafa Koç, genç takımda yaşadıkları Türkiye şampiyonluğuna, (A) takım seviyesinde de ulaşmanın coşkusunu yaşadı.
Mustafa Koç - 30.04.2013
Ergenekon Davası'nda 290. Duruşma (1)
Öte yandan bu davadan tutuksuz yargılanan "28 Şubat" soruşturması kapsamında tutuklanan eski YÖK Başkanı Kemal Gürüz ile emekli Tümgeneral Muhittin Erdal Şenel, Balyoz Davası'nda hapisle cezalandırılan emekli albaylar Mustafa Koç ve Cengiz Köylü ile başka suçlardan tutuklu bulunan Sami Hoştan ve Selim Akkurt da duruşmada hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Koç Haberleri | Mustafa Koç Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mustafa Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. İftara Yakın Saatlerde Alışveriş Yapmayın.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 14.4.2021 09:21:31. #1.15#

title