MUSTAFA KOÇ HABERLERİ

Mustafa Koç haber, Mustafa Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Koç - 16.09.2013
Düziçi'nde Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Başladı
Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç,  yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla İrfanlı İlkokulu'nda düzenlenen programda, 2013-2014 eğitim öğretim yılının sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını temenni etti.
Mustafa Koç - 06.09.2013
Türkiye'ye Sığınan Suriyeliler
Vali Oduncu, Osmaniye Konaklama Merkezi'nin ardından Düziçi ilçesine giderek oradaki Konaklama Merkezinde inceleme ve denetlemelerde bulundu. Vali Oduncu, Kaymakam Uzunparmak ve Düziçi Kaymakamı Mustafa Koç'tan Konaklama Merkezi hakkında bilgi aldı.
Mustafa Koç - 02.09.2013
İnhisar'da "Geleneksel Harmanköy Abdullah Mihalgazi'yi Anma" Töreni
Mihalgazi'nin, Türklerle olan dostluğu ve Osman Bey ile iyi münasebetleri dolayısıyla Müslümanlığı seçtiğini ifade eden Kaya, şöyle konuştu: "Mihalgazi, daha sonra 'Abdullah' adını aldı. Osmangazi ile hareket eden Mihalgazi, Osmangazi'nin oğlu Orhangazi ile önemli kalelerin fetihlerinde bulunarak büyük fedakarlıklar göstermiştir. Osmanlı Devleti'nin ilk yıllarında ilerlemesinde ve gelişmesinde büyük katkıları olmuştur. Buram buram tarih kokan bu topraklar, ülkemizin en eski yerleşim yerlerinden biri olma özelliği ile 623 yıllık ulu çınar Osmanlı Devleti'ne beşiklik etmiş ve Abdullah Mihalgazi gibi nice kahramanların yaşadığı topraklar olmuştur. Bu tür anma törenleri vesilesiyle, Abdullah Mihalgazi gibi kahraman şahsiyetlerimizi anarak birlik ve beraberliğimizi perçinleştirmenin gururu içindeyiz." Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi Dekanı Dr. Mustafa Koç ise "Osmanlının kuruluşu ve Köse Mihalgazi" konulu konuşmasında, tarihin kendisini hissettirdiği müstesna zamanların bulunduğunu ifade ederek, şunları kaydetti: "Osmanlının ruhu burasıdır.
Mustafa Koç - 30.08.2013
Büyük Zaferin 91. Yıl Dönümü
İlçe Garnizon Komutanlığı'nda görevli Uzman Çavuş Akın Öz tarafından yapılan günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından Kaymakam Mustafa Koç, makamında tebrikleri kabul etti.
Mustafa Koç - 29.08.2013
Osmaniye'de TOKİ Kurası
Kaymakam Mustafa Koç, Düziçi Anadolu Öğretmen Lisesi Çok Programlı Salonu'ndaki kurada, güçlü bir aile için herkesin topluma ve millete karşı sorumluluğu bulunduğunu vurguladı.
Mustafa Koç - 26.08.2013
İstanbul İsveç Başkonsolosluğu Önünde Başörtülü Protesto
Demir, iş adamı Mustafa Koç'un Finlandiya Fahri Konsolosu olduğunu, mesleği gerçekten konsolos olan birinin bu göreve getirilmesi gerektiğini belirterek, "Oturum talebiyle Finlandiya hükümetine başvurdum.
Mustafa Koç - 08.08.2013
Bayram Sabahı "İmar" Duası
Bayram gününün erken saatlerinde İzmir Büyükşehir Belediyesi önünde toplanan kalabalık, "Eşitlik ve adalet istiyoruz", "Balçova arsa mağdurları 20 bin kişiye ulaştı" pankartları açtı.  Balçova Belediyesi tarafından 1970'li yıllarda imar planı yapılmadan kadastral parsel üzerinden satılan ve bin 898 tapulu arsayla ilgili yapılan imar planında, aynı bölgedeki bazı arsalara 3,5 emsal verilmesine karşın kendi arsalarına 1,6 emsal verildiği gerekçesiyle mağdur oldukları iddia eden vatandaşlar avukatı Mustafa Kemal Turan yaptığı açıklamada, "İzmir genelinde yaşanılan imar adaletsizlklerinin en bariz örneğinin Balçova arsa mağdurları olduğunu" söyledi.  Turan, alınan düzenleme ortaklık payı ile verilen emsal arasında illiyet bağı olmasını talep ettiklerini kaydederek, imarda parçacı yaklaşımların bütünlük arz etmedğini öne sürdü. İmar planlarında şahsa özgü yaklaşımlar olduğunu iddia eden Turan, "Sayın Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç Buca hara alanı içinde 25 binlik planı Büyükşehir askıya astıktan sonra itiraz ediyor, doğal ve ağaçlık karakteri korunacak alana bin tane daire imar izni veriliyor.
Mustafa Koç - 25.07.2013
Balyoz Planı Davası Yargıtay'da Sanık Avukatı Kaçmaz.
Mustafa Koç, Ahmet Tuncer, Devrim Rehber'in Avukatı Abdullah Kaya, başsavcılığın tebliğnamesinde böyle bir davanın ilk kez görüldüğüne ilişkin ifadeler olduğunu belirterek, "İlk kez böyle bir dava görülmüyor.
Mustafa Koç - 22.07.2013
Gümüşhacıköy'de İkinci Dönem Yaz Kur'an Kursları Başladı
İlçe Müftü Vekili Mustafa Koç, yaptığı açıklamada, 24 Haziran'da başlayan kursların 1.
Mustafa Koç - 14.07.2013
Voleybol: 2013 Cev Erkekler Avrupa Ligi Dörtlü Finalleri
Çek Cumhuriyeti: 3 Türkiye: 1 Türkiye, finalleri dördüncü olarak tamamladı
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Koç Haberleri | Mustafa Koç Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mustafa Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. Geleneksel Ata Group Golf Challenge 4 Ekim'de Başlıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 07:00:49. #1.14#

title