MUSTAFA KOÇ HABERLERİ

Mustafa Koç haber, Mustafa Koç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Koç - 04.10.2012
Soma'da Kömür Madeninde Yangın
Madencilikte "toz yangını" olarak nitelendirilen olayda, ocakta çalışan işçiler Ramazan Yıldız (34), Recep Kaya (24), Sedat Yalvarmaz (26), Hikmet Akçakaya (30), Abdullah Hadımlı (33), Erkan Uçkun (30), Mustafa Koç (27), Sinan Üstünyer (28) ve Hasan Eser (31) yaralandı.
Mustafa Koç - 28.09.2012
İş Dünyasında 'Boykot' Sessizliği
Aralık 2005- Anayasa çiğnendi · Dönemin TÜSİAD YİK Başkanı Mustafa Koç, Van Üniversitesi Rektörü Yücel Aşkın'ın uzun gözaltı süresini tasvip etmenin mümkün olmadığını açıkladı.
Mustafa Koç - 26.09.2012
Sualtında Kendimle Hesaplaşıyorum
AKDENİZ'İ KORUMA K İÇİN DERNEK KURDUK Dalmak harika bir his. Sadece nefesinizin sesi ve balıklar var, aslında sessiz ama çok da sesli, eşsiz bir dünya. Bu dünyada kirliliğe yer yok, her şey berrak ve temiz ve hep öyle kalmalı. İşte burada bilinçli olmak devreye giriyor. Denizlerimizi, dünyanın dörtte üçünü kaplayan bu önemli kaynağın değerini bilmeli ve korumalıyız. Şimdi biz Zafer Kızılkaya, Mustafa Koç, Caroline Koç, Şule Cümbüş ve Serdar Cümbüş ile yeni bir dernek kurduk.
Mustafa Koç - 25.09.2012
Koç Ceo'suna 'Ucu Açık' Uzatma
Koç Grubu '60 yaşında emeklilik' geleneğini kaptan köşkündeki isim olan Turgay Durak için bozdu.
Mustafa Koç - 24.09.2012
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Mehmet Ağar'ı Ziyaret Etti
Susurluk davasında aldığı 2 yıllık hapis cezasını Aydın'ın Yenipazar ilçesindeki K-1 Tipi Kapalı Cezaevi'nde çeken Mehmet Ağar, işadamları tarafından ziyaret edildi.
Mustafa Koç - 24.09.2012
Mustafa Koç, Ağar'ı Ziyaret Etti
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Susurluk davasında 2 yıl hapis cezasına çarptırılan Demokrat Parti (DP) eski Genel Başkanı Mehmet Ağar'ı Aydın'ın Yenipazar İlçesi'ndeki cezaevinde ziyaret etti.
Mustafa Koç - 24.09.2012
İş Adamları Mehmet Ağar'ı Ziyaret Etti
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Türk Hava Sporları Federasyonu Asbaşkanı Abidin Serdar Cümbüş ve ünlü moda tasarımcısı Serdar Candar, Susurluk davası kapsamında onanan cezasını Yenipazar K-1 Tipi Kapalı Cezaevi'nde çeken Mehmet Ağar'ı ziyaret etti.
Mustafa Koç - 22.09.2012
Tıger Woods'a Özel Villa Hazırlanıyor
Tiger Woods ile birlikte işadamı Mustafa Koç ve Federasyon Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun da golf oynaması bekleniyor.
Mustafa Koç - 17.09.2012
Nalbant Turan Taziye Evi Hizmete Açıldı
İşadamı İşadamı Mustafa Koç tarafından Taşocağı Mezarlığı'na yaptırılan Nalbant Turan Koç Taziye Evi'nin açılış törenine Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Belediye Başkanı Yusuf Başer, İl Emniyet Müdürü Hasan Yılmaz, AK Parti İl Başkanı Fahri Açıkgöz, İşadamları Mustafa Koç ve Bilal Şahin, kamu kurum ve kuruluşlarının müdürleri ile vatandaşlar katıldı.
Mustafa Koç - 17.09.2012
Nalbant Turan Koç Taziye Evi Açıldı
İşadamı Mustafa Koç tarafından Taşocağı Mezarlığı'na yaptırılan Nalbant Turan Koç Taziye Evi'nin açılışı yapıldı.
Mustafa Koç - 13.09.2012
Tofaş 4 Milyonu Devirdi
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, TOFAŞ'ın toplam otomobil ihracatının yüzde 28'ini tek başına yaptığını söyledi.
Mustafa Koç - 12.09.2012
Tofaş, 4 Milyonuncu Aracını Banttan İndirdi
Bursa'da Fiat ve Koç Holding işbirliği ile 41 yıldır Türkiye'de binek ve ticari araç üretimi gerçekleştiren TOFAŞ, 4 milyonuncu aracını törenle üretim bandından indirdi. Törene katılan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, "Global 5 markaya birden üretim yapan Tofaş, Türk otomotiv sanayinin toplam araç üretiminin yüzde 28'ini ve ihracatının yüzde 23'ünü tek başına gerçekleştirmektedir.
Mustafa Koç - 12.09.2012
Tofaş, 4 Milyonuncu Aracını Üretti
Daha sonra Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ile yöneticiler, banttan indirilen Fiorino marka araca binerek fabrikadan çıkış yaptı.
Mustafa Koç - 12.09.2012
Tofaş, 4 Milyonuncu Aracını Banttan İndirdi (2)
Tofaş'ın Bursa fabrikasında düzenlenen törene Mustafa Koç'un yanı sıra Tofaş CEO'su Kamil Başaran ve çalışanlar katıldı.
Mustafa Koç - 12.09.2012
Tofaş, 4 Milyonuncu Aracını Üretti
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, TOFAŞ'ın Bursa fabrikasında düzenlenen törende yaptığı konuşmada, TOFAŞ'ın bugün Bursa'nın en büyük, Türkiye'nin ise beşinci büyük sanayi kuruluşu olduğunu söyledi.
Mustafa Koç - 12.09.2012
En Büyük Oligark Mustafa Koç Oldu
Ünlü enerji sitesi oilprice'in yayınladığı dünya oligark listesinin ilk sırasına Mustafa Koç oturdu.
Mustafa Koç - 08.09.2012
Resmi Kurumlara Atamalar Resmi Gazetede Yayımlandı
Buna göre, Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'ne Mustafa Koç atanırken, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu üyeliğine ise Funda Makbule Ocak yeniden getirildi.
Mustafa Koç - 02.09.2012
İş Dünyasının Devleri Ayvalık'tan Ayrıldı
Coca-Cola'nın Dünya Ceo'su Muhtar Kent, Koç Holding'in Onursal Başkanı Rahmi Koç, oğlu Mustafa Koç, Sabancı Holdingin Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan, Eczacıbaşı Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Vakko'nun sahibi Cem Hakko, eski Tüsiad Başkanlarından Halis Komili, Show TV'nin eski sahibi Erol Aksoy, Profilo Holding'in sahibi Hayati Kamhi, Halil Bezmen, Muhtar Kent'in yeğenleri Sezai Ömer Madra ve Salih Madra gibi isimlerin yanı sıra Türkiye'de akıllara gelebilecek ünlü sanayici ve işadamlarının tamamının katıldığı yılın düğününün ardından, davetliler helikopter ve lük yatlarının yanı sıra, karayoluyla ilçeden ayrıldı.
Mustafa Koç - 02.09.2012
(Özel Haber) Teyzeyle Gelen Böbrek Nakli Mutluluğu
Konya merkezde yaşayan Sultan Koç (53), 2001 yılında kızı Neslihan Koç'u (21) böbrek yetmezliğinden kaybetti. 6 yıl sonra dünya evine girdiği eşi Mustafa Koç'u kan kanserinden kaybetti.
Mustafa Koç - 01.09.2012
Bu Kez de Düğünde Buluştular (2)
Davetliler arasında bulunan Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ve eşi Caroline Koç da düğünün ardından, geceyi 'Caressa' adlı süper lüks yatlarında geçirdikten sonra Koç Holding'e ait bir helikopterle İstanbul'a döndü.
Mustafa Koç - 01.09.2012
Bu Kez de Düğünde Buluştular
Düğüne, aralarında Coca-Cola CEO'su Muhtar Kent, Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hanzade Doğan Boyner, Doğan Holding Yönetim Kurulu üyesi Arzuhan Doğan Yalçındağ, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Vakko'nun sahibi Cem Hakko, eski TÜSİAD Başkanlarından Halis Komili, Show TV'nin eski sahibi Erol Aksoy, Profilo Holding'in sahibi Hayati Kamhi, Halil Bezmen, Ayvalık Kaymakamı Nihat Nalbant, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Rahmi Gençer'in de aralarında bulunduğu 700 kişi katıldı.
Mustafa Koç - 01.09.2012
Koç Olmasaydı Zengin Olur Muydu?
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, 'Varlıklı aileden gelmeseydim bile zengin olurdum' dedi.
Mustafa Koç - 01.09.2012
(Özel Haber) İş Dünyası, Cem Boyner'in Kızının Düğününde Buluştu
Yılın düğününde Emine Boyner ve Ali Kürşat çifti dünya evine girdi. Cem Boyner'in, Halis Komili ile komşu olduğu malikanede gerçekleşen düğün töreninde alınan sıkı güvenlik önlemleri dikkat çekti. Coca-Cola Ceo'su Muhtar Kent, Koç Holding'in Onursal Başkanı Rahmi Koç, oğlu Mustafa Koç, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan, Eczacıbaşı Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Vakko'nun sahibi Cem Hakko, eski TÜSİAD Başkanlarından Halis Komili, Show TV'nin eski sahibi Erol Aksoy, Profilo Holding'in sahibi Hayati Kamhi, Halil Bezmen, Ayvalık Kaymakamı Nihat Nalbant, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Rahmi Gençer, Ayvalık'ın ileri gelen işadamları, Muhtar Kent'in yeğenleri Sezai Ömer Madra ve Salih Madra düğüne katılanlar arasındaydı.
Mustafa Koç - 31.08.2012
Sosyetenin Çıplak Ayaklı Düğünü
Davetliler, bu akşam Cem Boyner'in Cunda adasında bulunan malikanesinde yapılacak görkemli düğünde yeniden biraraya gelecek. Ayvalık ve Cunda adasındaki birçok otel, seçkin davetlileri ağırlarken, iş dünyasının ünlü simalarından Koç Holding'in Şeref Başkanı Rahmi Koç'un 'Nazenin IV' adını taşıyan süper lüks yatı da Tavuk Adası açıklarına demirledi. Düğüne, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Koç Holding Şeref Başkanı Rahmi Koç, Sabancı Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı'nın da katılması bekleniyor.
Mustafa Koç - 31.08.2012
Boyner'in Kızı Ayvalık'ın Gelini Oldu
Nikahın ardından geceyi serbest zamanla geçiren davetliler, bugün Cem Boyner'in Cunda boğazında bulunan malikanesinde yapılacak görkemli düğünle yeniden bir araya gelecek. Ayvalık ve Cunda adasındaki birçok otel, seçkin davetlileri ağırlarken, iş dünyasının ünlü simalarından Koç Holding'in Onursal Başkanı Rahmi Koç'un 'Nazenin IV' ismini taşıyan süper lüks yatını da düğün nedeniyle Cunda Boğazında bulunan Tavuk Adası açıklarına demirlediği gözlendi. Düğüne; Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, Sabancı Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan, Halis Komili gibi dev işadamlarının yanı sıra İstanbul Jet Sosyetesinin tanınmış simalarının da katılmasının beklenildiği kaydedildi.
Mustafa Koç - 31.08.2012
Koç Topluluğu, 2011'de 203,5 Milyon Liralık Çevre Yatırımı Yaptı
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ve Koç Holding Üst Düzey Yönetici (CEO) Turgay Durak'ın açılış mesajlarıyla başlayan Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu'na göre, 2011 yılında rapora dahil olan Koç Topluluğu Şirketleri'nde tasarruf edilen toplam enerji miktarı, Çukurova halkının elektrik tüketimine denk gelen 3.
Mustafa Koç - 31.08.2012
Cem Boyner'in Kızı Gelin Oldu
Nikahın ardından geceyi serbest zamanla geçiren davetliler, bugün Cem Boyner'in Cunda boğazında bulunan malikanesinde yapılacak görkemli düğünle yeniden bir araya gelecek. Ayvalık ve Cunda adasındaki birçok otel, seçkin davetlileri ağırlarken, iş dünyasının ünlü simalarından Koç Holding'in Onursal Başkanı Rahmi Koç'un 'Nazenin IV' ismini taşıyan süper lüks yatını da düğün nedeniyle Cunda Boğazında bulunan Tavuk Adası açıklarına demirlediği gözlendi. Düğüne; Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, Sabancı Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı, Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan, Halis Komili gibi dev işadamlarının yanı sıra İstanbul Jet Sosyetesinin tanınmış simalarının da katılmasının beklenildiği kaydedildi.
Mustafa Koç - 15.08.2012
Hisarcık Kaymakamı Mustafa Koç Uğurlandı
Hisarcık Kaymakamı Mustafa Koç'un Bozkır Kaymakamlığına atamasının gerçekleşmesi nedeniyle Hisarcık ilçesinden ayrıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Koç Haberleri | Mustafa Koç Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Mustafa Koç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Koç kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır'ın İki Yüzü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.4.2021 04:34:24. #1.16#

title