MUSTAFA KEMAL ATATÜRK HABERLERİ

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK HABERLERİ

Mustafa Kemal Atatürk haber, Mustafa Kemal Atatürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Kemal Atatürk - 29.10.2020
Boyabat'ta 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı törenle kutlandı
Kaymakam Mehmet Nuri Çetin, törende yaptığı konuşmada, Cumhuriyetin 97'nci yılını coşkuyla kutladıklarını söyledi. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle andıklarını dile getiren Çetin, "Tarih boyunca her türlü tehlike ve tehdit karşısında istiklal ve hürriyetinin milli varlığının vazgeçilmez amacı olarak kabul etmiş olan yüce Türk milleti, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının önderliğinde milli kurtuluş mücadelesini büyük acılarla, zorluklarla, uzun süren yoklukla binlerce şehit kanıyla şanla şerefle kazanmıştır.
Mustafa Kemal Atatürk - 29.10.2020
Keban'da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlandı
Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere bu sürece emek veren tüm ecdadı, vatan için çocuklarını savaşa gönderen anne ve babaları, vatan topraklarını emanet eden bütün şehit ve gazilerimizi saygıyla andığını ifade eden Ciğerci, Cumhuriyet Bayramını kutladı.
Mustafa Kemal Atatürk - 29.10.2020
Bulanık Kaymakamı İlidi'den Cumhuriyet Bayramı mesajı
İstiklal Savaşı'nın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, 19 Mayıs 1919'da Samsun'da yaktığı "kurtuluş" ve "istiklal" ateşiyle başlayan milli mücadelenin, Cumhuriyet'in ilanı ile nihai hedefine ulaştığını belirten İlidi, şunları kaydetti: "Böylece Türk milletinin ve devletinin varlığı bütün dünyada kabul görerek ebedileşmiştir.
Mustafa Kemal Atatürk - 29.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve inkılaplarına sahip çıkarak hedeflerini büyüttüklerini ifade ede Çizmelioğlu, mesajında şunları kaydetti: "Atalarımızın tereddütsüz canlarını vererek, kanlarını dökerek bize vatan yaptığı bu topraklar, tüm dünya için büyük bir değerdir.
Mustafa Kemal Atatürk - 29.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor
Bilgin, bu günlere Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ve silah arkadaşlarının azmi ile gelindiğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Kemal Atatürk Haberleri | Mustafa Kemal Atatürk Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mustafa Kemal Atatürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Kemal Atatürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhuriyet Bayramı'nın 97. yıl dönümü Bartın'da törenle kutlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.10.2020 20:16:41. #1.15#
title