MUSTAFA KAMAR HABERLERİ

Mustafa Kamar haber, Mustafa Kamar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Kamar - 20.08.2019
GÜNDEM / 20 Ağustos 2019
(Bursa/15.40) (Fotoğraflı) ÖZEL HABER 1- Mücevher ihracatında hedef 6 milyar dolar MİB Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar: "Bu yıl 6 milyar dolar, 2023 yılı için 12 milyar dolar mücevher ihracatı hedefliyoruz" "Türkiye bugün Hindistan, Çin ve İtalya gibi dünya çapında büyük bir üretici konumunu aldı" "ASEAN Değerli Taş ve Mücevher Birlikleri Konferansı, 8-12 Ekim tarihlerinde ev sahipliğimizde ilk kez İstanbul'da gerçekleştirilecek" (Zeynep Kahveci/İstanbul) 2- Pakistan'ın turizm potansiyelini Türkler dünyaya tanıtacak Dünya Turizm Forumu Başkanı Bulut Bağcı: "Pakistan Başbakanı İmran Han ile görüşmemizde 2020 Dünya Turizm Forumu'nu Pakistan'da düzenlemeye karar verdik.
Mustafa Kamar - 17.06.2019
Mücevher ihracatı, mayısta 362,1 milyon dolar oldu
"Sektör stratejik bir sektör olarak kabul edilmeli" Açıklamada görüşlerine yer verilen Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, mücevher sektörünün stratejik bir sektör olarak kabul edilerek her ay ihracat rekoruna imza atması için altının serbest dolaşımda olması ve altınla ticaretin serbest bırakılması gerektiğini vurguladı.
Mustafa Kamar - 21.05.2019
Kruvaziyer Turizmi Fırsat Olarak Değerlendirilmeli"
Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, Türkiye'nin bu yıl kruvaziyer turizmiyle turist rekoru kırması hedefinin fırsata çevrilmesi gerektiğini belirtti.
Mustafa Kamar - 09.05.2019
Mücevher İhracatı Nisanda 258,9 Milyon Dolar Oldu
"Mücevher ihracatında yukarı yönlü bir ivme yakaladık" Açıklamada görüşlerine yer verilen Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, mücevherin stratejik bir sektör olduğunu ve stratejik bir sektör olarak ilan edilmesi gerektiğini belirterek, şunları kaydetti: "Geçen yıl yüzde 35'lik ihracat artışı ile ihracatını en fazla artıran iki sektörden biri olurken, bu yılın geride kalan 4 ayında hedeflerimiz doğrultusunda yukarı yönlü bir ivme yakaladık.
Mustafa Kamar - 16.04.2019
Mücevher İhracatı İlk Çeyrekte 825 Milyon Dolar Oldu
"Mücevher, stratejik bir sektör olarak ilan edilmeli" Açıklamada görüşlerine yer verilen Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, şunları kaydetti: "Birlik olarak 2018 yılında 4,4 milyar dolarlık mücevher ihracatı gerçekleştirmiş bir sektör olarak hep söylüyoruz; mücevher sektörü stratejik bir sektördür ve stratejik bir sektör olarak ilan edilmelidir.
Mustafa Kamar - 10.04.2019
Mücevher İhracatçıları Birliği, Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı Gerçekleştirdi
- "İhracatını en fazla artıran iki sektörden biri olduk" Açıklamada görüşlerine yer verilen Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, 2018 yılında gerçekleştirilen çalışmaları ve yeni hedefler hakkında görüşlerini paylaşarak, şunları kaydetti: "Mücevher İhracatçıları Birliği olarak ülke ekonomisine ciddi katkı sağlıyoruz.
Mustafa Kamar - 01.04.2019
Niğde'de Beldelerde Seçim Sonuçları
Niğde'nin belde belediyelerinde ise sürpriz sonuçlarda çıktı. İşte Niğde'nin belde belediyelerinin kesin olmayan sonuçlara göre kazananları; Kiledere AK Parti İsmail Tereci, Bahçeli AK Parti Zafer Tokgöz, Kemerhisar CHP Ramazan Oya, Gümüşler MHP Refik Caymaz, Karaatlı AK Parti Emin Yılmaz, Keçikalesi AK Parti Lütfi Öztürk, Çukurkuyu MHP Ahmet Halisdemir, Bağlama MHP Murat Karakuzu, Konaklı MHP Maksut Özçelik, Edikli AK Parti Ercan Şayhan, Alay AK Parti Sefa Erol, Hacıabdullah MHP Recep Doğmuş, Aktaş MHP Erdoğan Şevenk, Sazlıca AK Parti Süleyman Görgülü, Yıldıztepe AK Parti Hacı Güngör, Gölcük CHP Ramazan Tuncay, Bozköy AK Parti Ömer Dalgıç, Azatlı AK Parti Reşat Polat, Divarlı AK Parti Rüstem Cullaz, Dündarlı AK Parti Mustafa Kamar.
Mustafa Kamar - 28.03.2019
Kuyumculuk Sektöründe 'Taksit' Sevinci
Kuyumculuk sektöründe 'taksit' sevinci "Bizler için büyük bir mutluluk" "Taksitli alışverişle insanlar, işçilikli ve kaliteli ürünleri alırken zorlanmamış olacaklar" İSTANBUL - Ziynet, takı ve mücevher alışverişlerine taksit imkanı kuyumcu esnafını heyecanlandırdı. Kuyumcular, yeni gelişmenin sektör açısından olumlu olacağı görüşünde birleşti. Mücevher İhracatçıları Birliği'nden yapılan yazılı açıklamada da "Bizler için büyük bir mutluluk. Kararla birlikte hem ihracat adına hem de iç piyasada stratejik bir sektör olmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" ifadeleri kullanıldı. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Başkanı Mehmet Ali Akben'in "Kuyumculuk sektöründe işleri canlandırmak adına işçilik gerektiren ziynet, takı ve mücevherat ürünlerinde kredi kartına 4 taksit imkanı getirecek düzenleme yapacağız" açıklaması kuyumcu esnafında olumlu yankılandı. Esnaf hem kendileri için hem de vatandaş için iyi gelişme olduğunu belirtti. Ayrıca Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, konuya ilişkin açıklamada bulundu.
Mustafa Kamar - 27.03.2019
Mücevherde Kredi Kartına 4 Taksit, İç Piyasaya Nefes Aldıracak
Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, BDDK tarafından mücevherde kredi kartına 4 taksit düzenlemesi ilişkin açıklama yaptı.
Mustafa Kamar - 20.02.2019
Mücevher Sektörü "Stratejik Sektör İlan Edilmeyi" Bekliyor
İSTANBUL (AA) – Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, 2018'de 4,5 milyar dolar ihracat yapan mücevher sektörünün stratejik sektör ilan edilmesi gerektiğini belirterek ihracat hacminin artmasının altınla ticaretin serbest bırakılmasından geçtiğini bildirdi.
Mustafa Kamar - 08.02.2019
Mücevher İhracatı Ocak Ayında Arttı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kamar, ülke ekonomisine sağladığı katma değer açısından mücevher sektörünün stratejik bir sektör olduğunu vurgulayarak yasal düzenlemelerle sektörün önü açılırsa yeni rekorlara imza atacak güç ve kapasiteye sahip olduklarının altını çizdi.
Mustafa Kamar - 08.02.2019
Mücevher İhracatı Ocak Ayında %94 Arttı
Mücevher İhracatçıları Birliği, 2019 yılı Ocak ayında gerçekleştirdiği ihracat rakamlarını açıkladı.
Mustafa Kamar - 13.01.2019
AK Parti Niğde Aday Tanıtım Toplantısı
Beldelerde ise Karakapı'da Kamil Demiralp, Keçikale'de Şamma Öztürk, Bahçeli'de Zafer Tokgöz, Çukurkuyu'da İleri Koçak, Kemerhisar'da Yusuf Kurt, Azatlı'da Reşat Bolat, Bozköy'de Ömer Dalgıç, Divarlı'da Rüstem Cullaz, Aktaş'ta Hasan Ali Davarcı, Alay'da Sefa Erol, Bağlama'da Recep Yaşar, Değirmenli'de Yıldıray Tok, Dündarlı'da Mustafa Kamar, Edikli'de Ercan Şayhan, Gümüşler'de Refik Caymaz, Hacıabdullah'da Ahmet Takyan, Kaaratlı'da Emin Yılmaz, Kiledere'de İsmail Tereci, Konaklı'da Erdal Altın, Sazlıca'da Süleyman Görgülü, Orhanlı'da Erhan Bolat, Yeşilgölcük'te Yusuf Sağlam, Yıldıztepe'de Hacı Güngör, AK Parti'nin adayları oldu.
Mustafa Kamar - 13.01.2019
AK Parti Niğde Aday Tanıtım Toplantısı
Beldelerde ise Karakapı'da Kamil Demiralp, Keçikale'de Şamma Öztürk, Bahçeli'de Zafer Tokgöz, Çukurkuyu'da İleri Koçak, Kemerhisar'da Yusuf Kurt, Azatlı'da Reşat Bolat, Bozköy'de Ömer Dalgıç, Divarlı'da Rüstem Cullaz, Aktaş'ta Hasan Ali Davarcı, Alay'da Sefa Erol, Bağlama'da Recep Yaşar, Değirmenli'de Yıldıray Tok, Dündarlı'da Mustafa Kamar, Edikli'de Ercan Şayhan, Gümüşler'de Refik Caymaz, Hacıabdullah'da Ahmet Takyan, Kaaratlı'da Emin Yılmaz, Kiledere'de İsmail Tereci, Konaklı'da Erdal Altın, Sazlıca'da Süleyman Görgülü, Orhanlı'da Erhan Bolat, Yeşilgölcük'te Yusuf Sağlam, Yıldıztepe'de Hacı Güngör, AK Parti'nin adayları oldu.
Mustafa Kamar - 12.01.2019
Dha Yurt Bülteni -4
Kasabalar ise şu şekilde: Karakapı: Kamil Demiralp,  Keçi Kalesi: Şamma Öztürk,  Bahçeli: Zafer Tokgöz, Çukurkuyu: İleri Koçak, Kemerhisar:   Yusuf Kurt, Azatlı: Reşat Bolat, Bozköy: Ömer Dalgıç, Divarlı: Rüstem Cullaz, Aktaş: Hasan Ali Davarcı, Alay: Sefa Erol, Bağlama: Recep Yaşar, Değirmenli: Yıldıray Tok, Dündarlı: Mustafa Kamar, Edikli: Ercan Şayhan, Gümüşler: Refik Caymaz, Hacıabdullah: Ahmet Takyan, Kaaratlı: Emin Yılmaz, Kiledere: İsmail Tereci, Konaklı: Erdal Altın, Sazlıca: Süleyman Görgülü, Orhanlı: Erhan  Bolat, Yeşilgölçük: Yusuf Sağlam ve Yıldıztepe: Hacı Güngör Haber: Ali KADI/NİĞDE,-  =================== Akdeniz'de 3,9 büyüklüğünde deprem Akdeniz'de, Muğla'nın Dalaman açıklarında 3,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Mustafa Kamar - 11.01.2019
AK Parti Niğde'de İlçe ve Belde Adaylarını Açıkladı
Beldeler ise şu şekilde; Karakapı: Kamil Demiralp, Keçikalesi Şamma Öztürk, Bahçeli Zafer Tokgöz, Çukurkuyu İleri Koçak, Kemerhisar Yusuf Kurt, Azatlı Reşat Bolat, Bozköy Ömer Dalgıç, Divarlı Rüstem Cullaz, Aktaş Hasan Ali Davarcı, Alay Sefa Erol, Bağlama Recep Yaşar, Değirmenli Yıldıray Tok, Dündarlı Mustafa Kamar, Edikli Ercan Şayhan, Gümüşler Refik Caymaz, Hacıabdullah Ahmet Takyan, Kaaratlı Emin Yılmaz, Kiledere İsmail Tereci, Konaklı Erdal Altın, Sazlıca Süleyman Görgülü, Orhanlı Erhan Bolat, YeşilGölçük Yusuf Sağlam, Yıldıztepe Hacı Güngör.
Mustafa Kamar - 06.02.2017
Dünyada Jewellery=turkey Reklam Kampanyası Yapacağız"
Dünyadaki fuarlara gidildiğinde Jewellery=Turkey olarak reklam kampanyası yapacaklarını belirten Güner, sözlerini şöyle sürdürdü: "Dünyanın en önemli üreticileri arasında yer alıyoruz. Ancak ülkemize daha yüksek fayda sağlayabilmek için yüksek katma değer üretmemiz gerekiyor. Yüksek katma değer yaratmak için ise markalaşmanız lazım. Uluslararası pazarlarda markalaşmak adına bu alanda önemli ülkeler olan İtalya, Dubai, Hindistan ve Hong Kong'a danışmanlık yapan Trendvision Forecasting ile iş birliğine gittik. Bu iş birliğinden sektörümüz için olumlu sonuçlar vereceğini umuyoruz." "Ulaşabildiğimiz tasarımcıları buraya getirmek bizim için çok önemli" Mücevher İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kamar ise "Tasarım bizim çok önemli.
Mustafa Kamar - 20.10.2016
Bmd'nin Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Öncel
Bu arada yeni dönemde başkan yardımcılarının İsmail Kutlu (Gizia), Serdar Sunay (Boyner) ve Suzan Toplusoy'un (Roman) olacağı BMD'de yönetim kurulu üyeleri Ahmet Yanıkoğlu (Watsons), Alihan Hotiç (Hotiç), Bige Kotil (Demsa), Burak Çelet (Desa), Cüneyt Yavuz (Mavi), Ela Kızıltaş (İnci), Emre Akyiğit (Collezione), Fatih Akbacakoğlu (Ayakkabı Dünyası), Gamze Cizreli (Big Chefs), Hilal Suerdem (Kigılı), Hüseyin Şeynova (Efor), Jaklin Güner (Vakko), Mete Sönmez (Faik Sönmez), Murat Zaim (Derimod), Mustafa Kamar (Roberto Bravo), Nejdet Ayaydın (Ayaydın / Miroglio), Osman Arar (Damat), Oya Sener (Fiba Perakende Grubu), Ömer Taviloğlu (Mudo), Seyid Nebati (B&G Store), Volkan Atik (AVVA), Zeynep Doğan (Ramsey) ve Jaklin Güner'den (Vakko) oluştu.
Mustafa Kamar - 25.02.2015
Bmd'de Görev Değişimi
Yapılan tüzük değişikliğiyle yönetim kurulunun görev süresi 2 yıldan 3 yıla çıkarılırken, 2015-2018 arasında görev yapacak BMD Yönetim Kurulu, "Başkan Yardımcıları Cüneyt Yavuz, Jaklin Güner, Mehmet Ziylan, Ömer Taviloğlu, Serdar Sunay, Sinan Öncel ve Yönetim Kurulu Üyeleri ise Ahmet Coşkun, Ahmet Sabih Dalyancıgil, Ahmet Yanıkoğlu, Alihan Hotiç, Aslı Karadeniz, Ayşen Zamanpur, Burak Çelet, Fatih Akbacakoğlu, Hilal Suerdem, Hüseyin Şeynova, İsmail Kutlu, Mete Sönmez, Murat Zaim, Mustafa Kamar, Nejdet Ayaydın, Osman Arar, Oya Sener, Ömer Akyiğit, Ramazan Kaya, Sedef Orman, Semih Şeftali, Seyidullah Nebati, Suzan Toplusoy, Talha Çilek, Volkan Atik ve Yavuz Eroğlu" isimlerinden oluştu.
Mustafa Kamar - 31.01.2015
Tümsiad'ın Genel Başkanı Yaşar Doğan Oldu
Genel Kurul'da TÜMSİAD Genel Başkanlığına Yaşar Doğan oy birliğiyle seçildi. TÜMSİAD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu: "Osman Kapıcıoğlu, Mustafa Özbek, Yakup Köç, Bahattin Akpınar, Servet Samsama, Yunus Nacar, Abdulkadir Yıldız, Recep Yeşilyurt, Mevlana Karali, Emre Yazıcı, Tolga Tunç, Burhan Ceylan, Murat Gürbüz, Mustafa Kamar, Muammer Ceylan, İbrahim Kaygısız, Hasan Güngör, Eyüp Topak, Cuma Çekici, Cemal Balabanoğlu.
Mustafa Kamar - 18.06.2007
Prestij Veren İtalyan İsmi Aldık, Kuyumculuk Dünyasında Önümüz Açıldı
Kuyumculukta Üçüncü Kuşağı Temsil Eden Aytaç ve Mustafa Kamar Kardeşler Daha Nitelikli Ürünlere Yönelmek İçin İtalya'daki Roberto Bravo İsimli Küçük Atölyeyi Satın Alıp, Yurtdışında 6 Mağaza 30 Korner Açtı. Kamar Kardeşler, İtlayan İsmin Prestij Vererek, Önlerini Açtığını Söylüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Kamar Haberleri | Mustafa Kamar Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mustafa Kamar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Kamar kimdir, hayatı ve biyografisi. 500 milyar dolarlık mücevher pazarı İstanbul'da buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 12:32:36. #1.16#

title