MUSTAFA ERTAN ATALAR HABERLERİ

Mustafa Ertan Atalar Haberleri

Mustafa Ertan Atalar haber, Mustafa Ertan Atalar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Ertan Atalar - 21.4.2013
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Atalar."Yağışlar Nedeniyle Hastalık Riski Olan Bölgeler, Silvan...
Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, son zamanlarda yağan yağışlar nedeniyle hastalık riski olan bölgeler, Silvan Bismil başta olmak üzere bütün ilçe ve köylerdeki hububat alanlarının daima kontrol edildiğini bildirdi.
Mustafa Ertan Atalar - 16.4.2013
"Ekmek İsrafını Önleme Kampanyası"
Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar, "Bir yılda israf edilen ekmekle 104 bin aile bir yıl geçinebilir, yıllık bin 500 kapasiteli 18 havaalanı, 6 derslikli 500 okul veya 100 yataklı 80 hastane yapılabilir" dedi.
Mustafa Ertan Atalar - 7.3.2013
Kadın Çiftçiler Bilgi Yarışmasında Ter Döktü
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, yarışmadan önce yaptığı konuşmada, kırsal alanda kadın çiftçilere götürülen eğitim, yayım çalışmalarının sonuçlarını görmek, tarımsal konularda kadınların performanslarını değerlendirmek, sağlıklı beslenme ve kaliteli ürün üretme bilincini geliştirmek amacıyla kadın çiftçilere yönelik bilgi yarışması düzenlendiğini söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 7.3.2013
Diyarbakır'da 'Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Proje Yarışması'
Diyarbakır İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde yapılan yarışmaya, Diyarbakır Vali Vekili Zafer Engin, Diyarbakır Vali Yardımcısı Cemal Hüsnü Kansız, Diyarbakır İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar, kamu kurum müdürleri, çiftçi kadınlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 17.2.2013
Vali Toprak Yeni Atanan Tarım Müdürünü Ziyaret Etti
Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, Diyarbakır Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü'ne yeni atanan Mustafa Ertan Atalar ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Ertan Atalar Haberleri | Mustafa Ertan Atalar Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mustafa Ertan Atalar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Ertan Atalar kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır Kültür ve Karpuz Festivali Başladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 22:23:55. #1.15#
title