MUSTAFA ERTAN ATALAR HABERLERİ

Mustafa Ertan Atalar Haberleri

Mustafa Ertan Atalar haber, Mustafa Ertan Atalar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Ertan Atalar - 22.5.2014
Diyarbakır'da Profesyonel Çobanlar Yetişiyor
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, AA muhabirine, iki hafta sürecek kursu başarıyla tamamlayanlara sertifika verileceğini söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 9.5.2014
Diyarbakır'da Anız Yangınlarının Önlenmesi İçin Hutbe Okutulacak
Diyarbakır Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, bölgede hasat sezonun başlamasıyla birlikte anız yangınlarını önlemek amacıyla çeşitli tedbirle aldıklarını, buna bağlı olarak Cuma namazında anız yangınlarının yakılmasının dini yönüyle ilgili hutbe okutulacağını söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 22.4.2014
Diyarbakır Karpuzunu Üreten Çiftçilere Gübre Desteği
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, çiftçilere gübre desteği verilmesi nedeniyle düzenlenen törende, karpuz üreticilerine gübreyle ilgili bilgi vererek, 31 ton gübre dağıtılacağını bildirdi.
Mustafa Ertan Atalar - 25.12.2013
Arı Yetiştiriciliği Kursunu Tamamlayan 34 Kişi Sertifikalarını Aldı
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen 2. Dönem Arı Yetiştiriciliği kursu tamamlandı.
Mustafa Ertan Atalar - 18.9.2013
Diyarbakır Kültür ve Karpuz Festivali
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, il müdürlüğü bahçesinde yapılan basın toplantısında, 19-21 Eylül tarihlerinde "Diyarbakır Kültür ve  Karpuz Festivali" düzenlediklerini söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 22.8.2013
Destekleme Yasağı Bulunan Çiftçilere Ödeme Yapılacak
Çeşitli nedenlerden dolayı destekleme yasağı konulan çiftçiler için bu yasağın kaldırılmasını öngören 5488 sayılı Tarım Kanunu'na eklenen geçici 3. madde yürürlüğe girmesinin ardından uygulama genelgeleri il müdürlüklerine gönderildi.  2 Ağustos'ta Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren 5488 sayılı Tarım Kanunu'na eklenen 3. maddeye ilişkin Tarım Reformu Genel Müdürlüğü'nün uygulama genelgeleri de yayımlanarak il müdürlüklerine bildirildi.  Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, yaptığı açıklamada, kanun uyarınca yapılan desteklemelerle ilgili olarak Tarım Kanunu'na eklenen 3.
Mustafa Ertan Atalar - 21.5.2013
Dü'de Dünya Süt Günü Etkinliği
Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde meydana gelen patlamalar nedeniyle etkinliklerinin şenlik kısmını iptal ettiklerini belirten öğrenciler, etkinliği daha sade hale getirdiklerini söyledi. DÜ Kongre Merkezi'nde yapılan etkinliğe DÜ Rektörü Prof. Dr. Ayşegül Jale Saraç, Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, öğretim görevlileri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 11.5.2013
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Çalışmaları Değerlendirdi
Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Mustafa Ertan Atalar - 25.4.2013
Kulp'ta İpek Dokuma Atölyesi Açıldı
Açılışa Kulp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, proje koordinatörleri, teknik elemanlar ile köy halkı katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 21.4.2013
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Atalar."Yağışlar Nedeniyle Hastalık Riski Olan Bölgeler, Silvan...
Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, son zamanlarda yağan yağışlar nedeniyle hastalık riski olan bölgeler, Silvan Bismil başta olmak üzere bütün ilçe ve köylerdeki hububat alanlarının daima kontrol edildiğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Ertan Atalar Haberleri | Mustafa Ertan Atalar Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mustafa Ertan Atalar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Ertan Atalar kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır'da 96 Çoban Sertifika Aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 02:44:39. #1.14#
title