MUSTAFA ERTAN ATALAR HABERLERİ

Mustafa Ertan Atalar Haberleri

Mustafa Ertan Atalar haber, Mustafa Ertan Atalar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Ertan Atalar - 19.10.2016
Diyarbakırlı Çiftçiye Ücretsiz Sertifikalı Tohum
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar da Diyarbakır'ın 15 milyon dekar alana sahip bulunduğunu ve bu alanın 7 milyon dekarının tarım arazisi olduğunu, bunun da yüzde 94'ünde tarla bitkileri ekildiğini belirtti.
Mustafa Ertan Atalar - 19.10.2016
Devlet Desteğiyle Kurulan Fabrika, Diyarbakırlı Üreticiyi Sevindirdi
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, hububat tarımıyla ön plana çıkan ili, son yıllarda uygulanan projelerle meyvecilik yapılan bir şehir haline getirmeye çalıştıklarını belirterek, halihazırda ilde yaklaşık 255 bin dekar alanda meyve üretimi yapıldığını kaydetti.
Mustafa Ertan Atalar - 7.10.2016
Vali Aksoy, OSB Toplantısına Başkanlık Etti
Toplantıya Vali Aksoy'un yanı sıra Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, OSB Müdürü Mehmet Özel ile ilgili kurumların yetkilileri katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 19.9.2016
Karpuz Aslında Bir Sebzedir"
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar da, Diyarbakır'ın Türkiye'de tarım ve hayvancılıktaki üretim bakımından ilk 10 il arasında yer aldığını söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 4.8.2016
Diyarbakır'da Gıda Kontrol Görevlisi Kursu Açıldı
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, kursun açılışında yaptığı konuşmada, Diyarbakır'da 754'ü gıda üretim, 4 bin 761'i gıda satış, 2 bin 890'ı gıda toplu tüketim, 113'ü de yem işletmesi olmak üzere 8 bin 518 adet gıda işletmesi olduğunu belirtti.
Mustafa Ertan Atalar - 23.7.2016
Diyarbakır'daki Su Kaynaklarına 129 Bin Yavru Sazan Bırakıldı
Diyarbakır Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, yaptığı açıklamada, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının başlatmış olduğu projeyi Diyarbakır'da başarıyla uyguladıklarını belirtti.
Mustafa Ertan Atalar - 1.7.2016
Diyarbakır'da Hasat Sezonu Biçerdöver Denetimleri Sürüyor
Gıda Tarım ve Hayvancılık Diyarbakır İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, hasat yapılan tarlalarda, dane kaybının önlenmesi için gerçekleştirilen denetimlere katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 1.7.2016
Bismil'deki Arazi Toplulaştırma Çalışması
Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar, toplulaştırmanın devam ettiği Bismil ilçesinde çiftçilerle bir araya geldi.
Mustafa Ertan Atalar - 29.6.2016
Diyarbakır'da 245 Çiftçiye 7 Milyon TL Hibe
Diyarbakır Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, genç çiftçilere hibe destek projesi kapsamında 245 genç çiftçiye 7 milyon 350 bin TL hibe yapılacağını, ayrıca genç çiftçilere 30 bin TL hibe desteği projesi sonuçlarının açıklandığını, 245 asil ve 465 yedek listenin İl Değerlendirme Komisyonu tarafından belirlendiğini söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 23.5.2016
Dünya Süt Günü
Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından Kayapınar Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde düzenlenen etkinlikte konuşan Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, ülkedeki süt tüketiminin Avrupa ülkelerine göre az olduğunu söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 10.5.2016
Diyarbakır Valisi: Silvan Projesini Önemsiyoruz
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Diyarbakır İl Müdürlüğü tarafından fidan dikme etkinliği düzenledi. Eğil Taştan köyünde düzenlenen fidan dikme programına Diyarbakır Valisi Hüseyin Aksoy'un yanı sıra Gıda, Tarım ve Hayvancılık Diyarbakır İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, kurum amirleri ve çiftçiler katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 4.5.2016
Diyarbakır'da 800 Kişiye Süt Dağıtıldı
Kayapınar ilçesindeki Cebeli Nur Camisi'nde düzenlenen etkinliğe, Diyarbakır İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar ve tarım yöneticileri katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 11.4.2016
Ergani'de Şarbon Değil, Şap Hastalığı Var
Gıda Tarım ve Hayvancılık Diyarbakır İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Ergani'nin bir köyünde şarbon değil, şap hastalığı olduğunu bildirdi.
Mustafa Ertan Atalar - 9.4.2016
Ergani'de Şap Hastalığı
Diyarbakır Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, "Salihli Mahallesi'nden gelen laboratuvar sonuçlarına göre büyükbaş ve küçükbaş hayvanlarda şap hastalığı tespit edilmiş, bunun üzerine aşılama çalışmaları yapılmıştır.
Mustafa Ertan Atalar - 5.1.2016
Diyarbakır'da Mantar Yetiştiriciliği
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Diyarbakır'da mantar yetiştiriciliği üretim merkezini ziyaret etti.
Mustafa Ertan Atalar - 22.12.2015
Mevlit Kandili
Diyarbakır İl Müftüsü Burhan İşliyen, Hazreti Muhammed'i dua ve sohbet ile anmaya çalıştıklarını belirterek, şöyle konuştu: "Artık efendimizi anmaktan anlamaya, anlamaktan yaşamaya geçmeliyiz. Hepimizin hayatını onun hayatına benzemesi lazım. Çağımızda yaşanan olumsuzluklar peygamber efendimizin döneminde yaşanan olumsuzluklarla neredeyse benzerlik arz ediyor. O geldiği zamanda  kadının ve çocuğun değer görmediği, zulmün neredeyse zirve yaptığı bir dönemdi. Günümüzde de her Müslüman'ın bulunduğu yerde kan ve gözyaşı var. Peygamber efendimiz tevhit etrafında bütün müminleri topladığı gibi bizim de onun sünneti ve Kur'an çevresinde toplanmamız gerekiyor." Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar ise bu mübarek gecede yapılan duaların kabul olmasını temenni etti.
Mustafa Ertan Atalar - 4.12.2015
Ziraat Fakültemiz Çiftçi Tv'de
Programa, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bekir Bükün, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, GAP Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdür Yrd.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Ertan Atalar Haberleri | Mustafa Ertan Atalar Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mustafa Ertan Atalar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Ertan Atalar kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır Karpuzu Ağır Olacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 09:02:44. #1.14#
title