MUSTAFA ERTAN ATALAR HABERLERİ

Mustafa Ertan Atalar Haberleri

Mustafa Ertan Atalar haber, Mustafa Ertan Atalar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Ertan Atalar - 21.5.2018
Köylüler Birlikte Üretip Daha Çok Kazanacak
Köylerde vatandaşlarla bir araya gelen Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar başkanlığındaki heyet, projenin nasıl uygulanacağı ve sağlayacağı faydalar üzerine bilgilendirme yapıyor.
Mustafa Ertan Atalar - 5.4.2018
Karpuz ve Kadayıftan Sonra Pirinci de Tescillendi
"Çiftçi daha çok kazanacak, ekim alanları da artacaktır" Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar da Karacadağ çeltiğinin dağın eteklerinde bazalt siyah taşların arasında yetiştiğini belirtti.
Mustafa Ertan Atalar - 3.4.2018
Diyarbakır'da "Tarım ve Hayvancılık Fuarı"
Karacadağ pirinci tescillendi Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar da kentte ciddi bir tarım üretimi olduğunu, bu üretimin yeni gelişmelerle beraber arttığını söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 12.3.2018
Hayatını Kaybeden Personelin Ailesine Kampanyayla Ev
Merkez Yenişehir ilçesinde 9 Kasım 2017'de bir apartmanın 6'ncı katında bulunan evinin penceresindeki klimayı çıkarmak isterken düşerek hayatını kaybeden 4 çocuk babası Mehmet Şerif Özlü'nün (42) ailesine ev alınması için Valiliğin onayı Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar'ın desteğiyle Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğünce kampanya düzenlendi.
Mustafa Ertan Atalar - 21.12.2017
Diyarbakır İl Tarım Müdürü Atalar Açıklaması
Açılışta konuşan İl Tarım Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Diyarbakır'ın Türkiye'deki tarım ve hayvancılık potansiyeli açısından en önemli illerden biri olduğunu söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 12.12.2017
Diyarbakır'da Değerlendirme ve İstişare Toplantısı
Valilikte gerçekleştirilen toplantıya, Vali Güzeloğlu'nun yanı sıra, vali yardımcıları Dr. Ahmet Naci Helvacı, Tuğba Koşal ve Mesut Gazi Ambarcı, Hukuk Müşaviri Ayhan Abatay, İl Müftüsü Burhan İşliyen, İl Afet ve Acil Durum Müdürü Şükrü Kikizade, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Halit Açar, İŞKUR Müdürü İsmail Koç, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ufuk Nurullah Bilgin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Yatırım İzleme ve Koordinasyon İdari ve Mali İşler Müdürü Edip Savar, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Müdürü Ömer Sönmez, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Aslan ve İl Sağlık Müdürü Hüseyin Hakan Karakaş katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 30.11.2017
Vali Güzeloğlu Osb'de Toplantıya Katıldı
Toplantıya, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Sayar, OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Abdülkadir Karavil, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hayrettin Bahçivancı, OSB Müdürü Mehmet Özel ve ilgili kurumların temsilcileri de katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 15.11.2017
Diyarbakır Valisi Güzeloğlu Açıklaması
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar'dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Güzeloğlu, kentteki tarım ve hayvancılıkla ilgili değerlendirmede bulundu.
Mustafa Ertan Atalar - 20.10.2017
Vali Güzeloğlu'ndan 'İsraf Yapmayalım' Çağrısı
Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 'Dünya Gıda Günü' etkinlikleri kapsamında Diyarbakır'da 'Tarımsal sulama' konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Gıda Tarım ve Hayvancılık il Müdürlüğünde düzenlenen toplantıya Vali Hasan Basri Güzeloğlu, İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, kamu kurum müdürleri ile çalışanlar katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 20.10.2017
Dha Yurt Bülteni - 11
Görüntü Dökümü: ----------------------- -Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki'nin konuşması -Bakan Özhaseki'nin Çözüm Merkezini gezmesi -Genel detay Haber: Oktay ENSARİ- Olcay DÜZGÜN/KAYSERİ, -  ==================================== Vali Güzeloğlu'ndan "israf yapmayalım" çağrısı DİYARBAKIR'da, Dünya gıda günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen toplantıda konuşan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, "Gıdanın israfının vebali çok büyük. Hepimizin ve herkesin gıdanın bu kadar zor üretildiği süreci ve dönemi yaşarken israfı yapmaması lazım" dedi.  Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından 'Dünya Gıda Günü' etkinlikleri kapsamında 'Tarımsal sulama' konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Gıda Tarım ve Hayvancılık il Müdürlüğünde düzenlenen toplantıya Vali Hasan Basri Güzeloğlu, İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, kamu kurum müdürleri ile çalışanlar katıldı.
Mustafa Ertan Atalar - 20.10.2017
Devlet Teşvik Etti, Bademcilik Gelişti
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar, AA muhabirine, hububat üretiminde zaman zaman sıkıntılar yaşandığını, bu nedenle üreticilere alternatif olarak badem yetiştiriciliğini önerdiklerini söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 17.10.2017
Kırsal'da Kadın Seyisler Yetişiyor" Projesi
Valilik Koşusu'nu, Dicle Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talip Gül, Cumhuriyet Başsavcısı Kamil Erkut Güre, Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Halis Zafer Koç, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Demir, İl Emniyet Müdürü Tacettin Arslan ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar ve vatandaşlar izledi.
Mustafa Ertan Atalar - 24.8.2017
Hevsel Bahçeleri'nde 8 Bin Yıldır Tarım Yapılıyor
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Hevsel Bahçeleri" diye nitelendirilen bölgede tarım faaliyetinin yaklaşık 2 bin 800 dekarlık alanda yapıldığını söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 11.8.2017
Organik Tarımla Köye Tersine Göç Sağlandı
"Diyarbakır önemli organik tarım merkezlerinden biri haline gelecek" Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar da organik tarım yöntemleriyle üretim yapan çiftçinin üç kat fazla kazanç elde ettiğini dile getirdi.
Mustafa Ertan Atalar - 25.7.2017
Yağış, Diyarbakır Karpuzunda Rekolteyi Artırdı
"200 bin tona yakın rekolte bekliyoruz" Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, bu yıl kentin aldığı yağış ve uygun hava koşuları nedeniyle karpuzda hem kalitenin hem de verimin yükseldiğini söyledi.
Mustafa Ertan Atalar - 21.6.2017
Diyarbakır Valisi Aksoy, Hasat Şölenine Katıldı
Sur'da yürütülen çalışmalara da değinen Aksoy, şunları aktardı: "Başta Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız, TOKİ ve diğer kurum ve kuruluşlarımız büyük bir hassasiyet içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir. 2012 yılında kabul edilen Koruma Amaçlı İmar Planı neyi öngörüyorsa o imar planı çerçevesinde çalışmalar tamamlanmaktadır. Umuyorum ki en kısa zamanda başlatılan bu projeler sonuçlandırılır ve Sur önceki halinden çok daha iyi bir noktaya gelmiş olur." Etkinliğe, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Diyarbakır GAP Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürü Mehdi Sümerli, ziraat odalarının başkanları ve çiftçiler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Ertan Atalar Haberleri | Mustafa Ertan Atalar Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mustafa Ertan Atalar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Ertan Atalar kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır'da Köyden Kente Göçün Önüne Geçecek Proje.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 21:50:59. #1.14#
title