MUSTAFA DESTİCİ HABERLERİ

MUSTAFA DESTİCİ HABERLERİ

Mustafa Destici haber, Mustafa Destici son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Destici - 6.6.2020
BBP Genel Başkanı Destici, nikah şahidi oldu
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin İstanbul İl Başkanı Yaşar Sayan'ın kızı Bahar Sayan ile Burak Dal'ın nikahında şahitlik yaptı.
Mustafa Destici - 31.5.2020
Destici: "Büyük Birlik Partisi önümüzdeki seçimlerde kendi adı ve amblemiyle ittifakta olacaktır"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Büyük Birlik Partisi'nin önümüzdeki seçimlerde kendi adı ve amblemiyle ittifakta olacağını, tercihlerinin de bu olduğunu söyledi.
Mustafa Destici - 28.5.2020
Destici'den İstanbul'un fethinin 567. yıl dönümü mesajı Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "İstanbul inançla, samimiyetle, ihlasla alındı.
Mustafa Destici - 27.5.2020
Demokrasi ve Özgürlükler Adası Açılış Töreni
Açılışta, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, kabine üyeleri, AK Parti genel başkan yardımcıları ve milletvekilleri de yer aldı.
Mustafa Destici - 27.5.2020
Demokrasi ve Özgürlükler Adası Açılış Töreni başladı
Demokrasi ve Özgürlükler Adası'ndaki kongre merkezinde gerçekleştirilen açılış törenine, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra TBMM Başkanı Şentop, MHP Genel Başkanı Bahçeli, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, kabine üyeleri, kuvvet komutanları, TBMM Başkanvekili Celal Adan, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, eski TBMM Başkanları, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları, Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve davetliler katıldı.
Mustafa Destici - 26.5.2020
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'den 27 Mayıs mesajı Açıklaması
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye Cumhuriyeti, 27 Mayıs'la başlayan bütün darbe ve darbe girişimleriyle Orta Çağ karanlığına itilmeye çalışılmış, her seferinde darbelerin faturasını milletimiz ödemiştir.
Mustafa Destici - 26.5.2020
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: "Milletimiz darbeleri lanetlemiştir"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Milletimiz darbeleri lanetlemiştir" dedi.
Mustafa Destici - 26.5.2020
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'den işçi, memur ve esnaf STK'lerine bayram telefonu
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, telefonla görüştüğü esnaf, işçi ve memur sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin Ramazan Bayramı'nı tebrik etti.
Mustafa Destici - 26.5.2020
Destici'den esnaf, işçi ve memur temsilciler genel başkanlarına bayram telefonu
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Esnaf, işçi ve Memur temsilcilerinin Genel Başkanları ile telefonla görüşerek Ramazan Bayramlarını tebrik etti.
Mustafa Destici - 25.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici, ziyaret ettiği şehitlikte şehitler için Kur'an okudu
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cebeci şehitliği ile Hacı Bayramı Veli Camisi ve türbesini ziyaret ederek, Kur'anı Kerim okuyup, dua etti.
Mustafa Destici - 24.5.2020
Destici, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasi parti liderlerinin bayramını telefonda kutladı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve siyasi parti liderlerinin Ramazan Bayramı'nı telefonda kutladı.
Mustafa Destici - 24.5.2020
Destici'den Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasi parti liderlerine bayram telefonu
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak Ramazan Bayramını tebrik etti.
Mustafa Destici - 24.5.2020
BBP Genel Başkanı Yardımcısı Karabulut'tan CHP'li Özel'e yanıt Açıklaması
Karabulut, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in 22 Mayıs'ta TBMM'de düzenlediği basın toplantısını ibretle izlediklerini, toplantıda Genel Başkan Mustafa Destici'nin adının geçmesi dolayısıyla açıklama yapma ihtiyacı hissettiklerini bildirdi.
Mustafa Destici - 24.5.2020
BBP Genel Başkan Yardımcısı Karabulut'tan CHP'li Özel'e tepki
BBP Genel Başkan Yardımcısı Karabulut, yaptığı yazılı açıklamada, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in 22 Mayıs'ta TBMM'de düzenlediği basın toplantısını ibretle izlediklerini belirtti. Basın toplantısında BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin isminin geçmesi dolayısıyla bir açıklama yapma ihtiyacı doğduğunu ifade eden Karabulut, "Öncelikle Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı'nın, partisinden istifa ettirilerek başka bir partiden aday yapıldığı iddiası doğru değildir.
Mustafa Destici - 24.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den Ramazan Bayramı mesajı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Ramazan Bayramı'nın yaşadığımız sıkıntıları geride bırakmamıza, yaşadığımız acıların sona ermesine, dünya üzerindeki Türklerin, Müslümanların ve tüm mazlumların kurtuluşlarına vesile olması dileklerimle, necip milletimizin, İslam...
Mustafa Destici - 24.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Tüm dünyada olduğu gibi pandemi, ülkemizde de sosyal hayatı, dolayısıyla ekonomiyi ciddi bir şekilde etkiledi.
Mustafa Destici - 21.5.2020
Destici'den "Çerkez Soykırımı ve Sürgünü'nün 156. yılı" mesajı Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Çerkez Soykırımı ve Sürgünü'nün 156. yılı nedeniyle mesaj yayımladı.
Mustafa Destici - 21.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Soykırımın 155. yılında kaybettiğimiz kardeşlerimize Cenab-ı Allah'tan...
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Her yıl 21 Mayıs'ta 'Büyük Çerkes Sürgünü' olarak bildiğimiz soykırımda kaybettiğimiz kardeşlerimizi anıyor, acılarını yüreğimizde taşıyoruz.
Mustafa Destici - 20.5.2020
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici gündemi değerlendirdi Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Mustafa Destici, Siyasi Partiler ve Seçim yasalarında değişikliğe gidillecekse genelde ve yerelde barajların kaldırılmasını istedi.
Mustafa Destici - 18.5.2020
Siyasi parti liderlerinden "19 Mayıs" mesajı Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, mesajında, 19 Mayıs 1919'un, Kurtuluş Savaşı'nın, Anadolu topraklarında yeniden var oluşun başladığı gün olarak kabul edildiğini hatırlattı.
Mustafa Destici - 18.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den Kadir Gecesi mesajı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Avrupa ülkelerinde örneklerini gördüğümüz şekilde tüm tedbirlerin alınarak Ramazan ayının son cuma namazı ve bayram namazının belirlenecek olan camilerimizde cemaatle kılınmasına müsaade edilmesini arzu ediyoruz" dedi.
Mustafa Destici - 18.5.2020
Destici'den "ramazan ayının son cuması ve bayram namazının cemaatle kılınması" çağrısı Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, tüm tedbirlerin alınarak ramazan ayının son cuma namazı ve bayram namazının belirlenecek camilerde cemaatle kılınmasına müsaade edilmesini istedi.
Mustafa Destici - 18.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den "Kırım Tatar sürgünü" mesajı Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Kırım'ın işgalini tanımadıklarını belirterek bütün Türklere ve Türk devletlerine işgal altındaki tüm Türk yurtlarının bağımsızlığına kavuşması için birlikte mücadele etme çağrısında bulundu.
Mustafa Destici - 18.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Bir Türk yurdu olan Kırım'ın işgalini tanımadık ve tanımayacağız"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Bir Türk yurdu olan Kırım'ın işgalini tanımadık ve tanımayacağız" dedi.
Mustafa Destici - 17.5.2020
Haftanın tarihine bakış
2019- Siyasi parti liderleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yıl Törenleri için Samsun'da bir araya geldi. Tütün İskelesi'ndeki törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Mustafa Destici - 16.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Seçilmiş olmak, kimseye teröre destek verme hakkı vermez"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Seçilmiş olmak, hiç kimseye teröre destek verme, teröristi istihdam etme, kollama hakkı vermez." ifadesini kullandı.
Mustafa Destici - 16.5.2020
BBP genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Seçilmiş olmak hiç kimseye teröre destek verme, teröristi istihdam etme, kollama hakkı vermez" dedi.
Mustafa Destici - 14.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Çiftçilerimiz her yönüyle teşvik edilmeli"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Tarımsal üretimin belkemiği çiftçilerimiz her yönüyle teşvik edilmeli, yapılan destekler hiçbir kısıntıya meydan vermeyecek şekilde artırılarak devam etmelidir.
Mustafa Destici - 14.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den "Çiftçiler Günü" mesajı Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, çiftçilerin teşvik edilmesini, yapılan desteklerin hiçbir kısıntıya meydan vermeyecek şekilde artırılarak devam etmesini istedi.
Mustafa Destici - 13.5.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Türkiye'de darbeler dönemi kapandı"
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye'de darbeler dönemi kapandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Destici Haberleri | Mustafa Destici Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Mustafa Destici haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Destici kimdir, hayatı ve biyografisi. BBP Genel Başkanı Destici: Teröre çeşitli yollarla destek sağlayanlar milletimizin
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 09:21:52. #1.15#
title