MUSTAFA DESTİCİ HABERLERİ

MUSTAFA DESTİCİ HABERLERİ

Mustafa Destici haber, Mustafa Destici son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Destici - 11.7.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Avrupa'nın 20.yüzyılda yaşadığı en karanlık günlerden biri Srebrenitsa...
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Avrupa'nın 20. yüzyılda yaşadığı en karanlık günlerden biri Srebrenitsa Soykırımı'dır" dedi.
Mustafa Destici - 11.7.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den "Srebrenitsa Soykırımı" açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Avrupa'nın 20. yüzyılda yaşadığı en karanlık günlerden birinin Srebrenitsa Soykırımı olduğunu bildirdi.
Mustafa Destici - 10.7.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den Ayasofya açıklaması: "Zincirler kırıldı, Ayasofya ibadete açıldı"
Ayasofya'nın ibadete açılması kararını değerlendiren Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Zincirler kırıldı, Ayasofya ibadete açıldı" dedi.
Mustafa Destici - 10.7.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Zincirler kırıldı, Ayasofya ibadete açıldı"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Zincirler kırıldı, Ayasofya ibadete açıldı.
Mustafa Destici - 6.7.2020
Destici'den Gelibolu Yarımadası'ndaki yangına ilişkin açıklama Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Çanakkale'nin Gelibolu ilçesinde çıkan orman yangınında kastı ya da ihmali olanların en ağır cezayı alması gerektiğini bildirdi.
Mustafa Destici - 6.7.2020
Destici: Gelibolu'da yanan orman değil ciğerlerimizdir
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Gelibolu'da yanan sadece ormanlarımız değil ciğerlerimizdir.
Mustafa Destici - 5.7.2020
Başbağlar katliamının 27. yılı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde, 27 yıl önce 33 sivilin PKK'lı teröristlerce katledilmesinin sorumlularının, layık oldukları cezayla er ya da geç yüzleşmek zorunda kalacaklarını belirterek, "Başbağlar'ın hesabı bir gün muhakkak sorulacak.
Mustafa Destici - 5.7.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den "Başbağlar" açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türk Milleti büyük bir millettir; Başbağlar'ın hesabı bir gün muhakkak sorulacak, kimsenin şüphesi olmasın.
Mustafa Destici - 4.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 15
Bakan Kasapoğlu, patlamanın gerçekleştiği havai fişek fabrikasında incelemelerde bulundu 4 kişinin öldüğü havai fişek fabrikasındaki patlamada kayıplar aranıyor (10) BAKAN KASAPOĞLU PATLAMANIN OLDUĞU FABRİKA SAHASINDA Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı ve BBP Genel Başkanı Mustafa Destici patlamanın meydana geldiği fabrika sahasında incelemelerde bulunarak, burada inceleme yapan AFAD görevlilerinden bilgi aldı.
Mustafa Destici - 4.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
PATLAMADA HAYATINI KAYBEDEN SEBAHATTİN TEPEÇINAR VE HAVVA ÇELİK SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDI 4 kişinin öldüğü havai fişek fabrikasındaki patlamada kayıplar aranıyor (9) SON YOLCULUKLARINA UĞURLANDILAR Hendek'te havai fişek fabrikasındaki patlamada hayatlarını kaybeden Sebahattin Tepeçınar ve Havva Çelik, Akyazı ilçesi Gazi Süleyman Paşa Camii'nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası son yolculuklarına uğurlandı. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş tarafından kıldırılan cenaze namazına Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakan Yardımcısı İsmail Çataklı, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Kenan Sofuoğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Destici - 1.7.2020
BBP Genel Başkanı Destici, Bakan Albayrak'ı tebrik etti
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ı telefonla arayarak yeni doğan çocuğu için tebrik etti.
Mustafa Destici - 1.7.2020
BBP Genel Başkanı Destici, barolara ilişkin düzenlemeyi değerlendirdi Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, bazı barolar ve meslek odalarının, uzun yıllar "mesleki standartları yükseltmek" ve "hizmet kalitesini artırmak" yerine günlük politik çekişmelere taraf olduğunu belirtti.
Mustafa Destici - 25.6.2020
Güvenlik-İş Sendikasından özel güvenlik görevlileri için "müstakil kanun" talebi
Çağırıcı, özel güvenlik görevlilerine gösterdiği ilgi ve verdiği desteklerden dolayı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile BBP Genel Mustafa Destici'ye teşekkür etti.
Mustafa Destici - 24.6.2020
BBP Genel Başkanı Destici gündemi değerlendirdi Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Yassıada yargılamalarının hukuki dayanağının kaldırılmasını içeren kanun teklifinin TBMM'de kabulüne ilişkin, "27 Mayıs'ın neden olduğu haksızlıkların ve mağduriyetlerin giderilmesi ile ilgili yapılan çalışmayı, kaybedilenlerin...
Mustafa Destici - 23.6.2020
Son dakika haberleri | Yassıada yargılamalarının hukuki dayanağını kaldıran kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
Görüşmelerden Teklifin lehinde söz alan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, böyle bir teklifin TBMM Genel Kuruluna getirilmesinden büyük bir memnuniyet duyduğunu söyledi.
Mustafa Destici - 23.6.2020
Son dakika haberi: DSP, seçim kanununa ilişkin önerilerini İYİ Parti ve BBP'ye sundu
Son dakika habere göre DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye "Siyasi Partiler Kanunu ile Seçim Kanunu"na ilişkin önerilerinin yer aldığı çalışmayı sundu.
Mustafa Destici - 22.6.2020
Son dakika haber! Irak Türkmen Cephesi Başkanı Salihi'den Destici'ye teşekkür mektubu
Son dakika haberleri: Irak Türkmen Cephesi Genel Başkanı Ersat Salihi, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye teşekkür ederek, "Varlığınız Türkmen davası için büyük bir güç, Türkmen halkı için sarsılmaz bir dayanaktır.
Mustafa Destici - 21.6.2020
BBP Başkanlık Divanı Toplantısı yapıldı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Başkanlık Divanı Olağan Toplantısı BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'nin başkanlığında gerçekleştirildi.
Mustafa Destici - 20.6.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den "Babalar Günü" mesajı Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Evlatlarını topluma, vatana, millete faydalı ve sorumluluk sahibi bireyler olarak yetiştiren babalar, aslında aileleriyle birlikte toplumu ve milletimizi de ayakta tutuyorlar.
Mustafa Destici - 20.6.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den Babalar Günü açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, babaların toplumu ve milleti ayakta tuttuğunu ifade ederek, tüm babaların Babalar Günü'nü kutladı.
Mustafa Destici - 20.6.2020
Destici ve Karamollaoğlu, LGS'ye girecek öğrencilere başarılar diledi
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Liselere Geçiş Sistemi (LGS) kapsamındaki merkezi sınava girecek öğrencilere başarılar diledi.
Mustafa Destici - 17.6.2020
Son dakika haber! BBP Genel Başkanı Destici gündemi değerlendirdi Açıklaması
Son dakika güncel haberi... Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, terör örgütü PKK'ya yönelik başlatılan Pençe operasyonlarına ilişkin, "Bu operasyon 'bul-yok et-çekil' operasyonu değildir.
Mustafa Destici - 14.6.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Türkmensiz bir Irak'ta barışın sağlanması mümkün değil"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Sömürgeci güçlerin dizayn etmeye çalıştığı şekliyle Türkmensiz bir Irak'ta toplumsal huzur, istikrar ve barışın sağlanması mümkün değildir.
Mustafa Destici - 9.6.2020
BBP Genel Başkanı Destici gündemi değerlendirdi Açıklaması
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, HDP'li Leyla Güven ve Musa Farisoğulları'nın milletvekilliğinin düşürülmesine ilişkin, "Onlar şu anda teröristtir.
Mustafa Destici - 9.6.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Seçilmiş olmak, suçluları masum, işlenen suçları mazur hale getirmez"
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "PKK'nın hangi biriminde görev alırlarsa alsınlar PKK'lılara veya kurulma maksadı bir suça, bir ihanete lojistik sağlamak olan 'lafzen' siyasi partilere ya da onların mensuplarına, konuya dair herhangi bir şey söyleme ihtiyacı duymuyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Destici Haberleri | Mustafa Destici Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mustafa Destici haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Destici kimdir, hayatı ve biyografisi. BBP'den MKYK sonrası açıklama.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 08:10:55. #1.14#
title