MUSTAFA DESTİCİ HABERLERİ

Mustafa Destici haber, Mustafa Destici son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Destici 28.1.2020
BBP lideri Destici, Elazığ'da enkaz kaldırma çalışmaları süren binada incelemelerde bulundu...
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Elazığ'da yaşanan 6,8 büyüklüğündeki depreme ilişkin, "Devletimiz gerçekten bu depremde vatandaşımıza, bölgeye inanılmaz bir şekilde sahip çıktı.
Mustafa Destici 25.1.2020
BBP'nin Konya Genişletilmiş İstişare Toplantısı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Elazığ'da meydana gelen depreme ilişkin, "Bu tür durumlarda her zaman bir olmayı başarmış necip bir milletiz. Bu birlik ve beraberlik, yaraların hızlıca sarılmasına vesile olacaktır.
Mustafa Destici 25.1.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Ülkemize büyük geçmiş olsun"
Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Elazığ'da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından geçmiş olsun dileğinde bulundu.
Mustafa Destici 23.1.2020
BBP Genel Başkanı Destici, Türk Metal Sendikasını ziyaret etti
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak'ı makamında ziyaret etti.
Mustafa Destici 22.1.2020
BBP Genel Başkanı Destici gündemi değerlendirdi Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, bazı Avrupa ülkelerinin, Türkiye'de yeni bir din oluşturma çabası içerisinde olduğunu iddia etti.
Mustafa Destici 17.1.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den Rahşan Ecevit için başsağlığı mesajı
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Rahşan Ecevit'e Allah'tan rahmet, sevenlerine başsağlığı diledi.
Mustafa Destici 15.1.2020
Mısır polisinin AA Kahire ofisine düzenlediği baskın
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Mısır polisinin Anadolu Ajansı (AA) Kahire ofisine baskın yaparak 4 çalışanını gözaltına alması nedeniyle AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı'ya geçmiş olsun dileklerini iletti.
Mustafa Destici 15.1.2020
BBP Genel Başkanı Destici, AA Kahire ofisine düzenlenen baskın dolayısıyla Genel Müdür Şenol...
BBP Genel Başkanı Destici, AA Kahire ofisine düzenlenen baskın dolayısıyla Genel Müdür Şenol Kazancı'yı arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.
Mustafa Destici 15.1.2020
Destici'den tiyatro tepkisi: Milletimize özür borçları var
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu'nun, HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın 'Devran' isimli kitabından uyarlanan...
Mustafa Destici 15.1.2020
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici: ""Artık Suriye'de barışa ihtiyaç var"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Suriye rejimi ile görüşme iddialarına ilişkin, "Ben bunu bütün meselelerin çözümü noktasında atılan yeni bir adım olarak değerlendiriyorum.
Mustafa Destici 12.1.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den Ordu Büyükşehir Belediyesi'ne ziyaret
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici'nin, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler'i makamında ziyaret ettiği bildirildi.
Mustafa Destici 10.1.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Öncelik, Libya'da ateşkesin sağlanması"
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Türkiye'nin birinci önceliği Libya'da ateşkesin sağlanması, Libya'nın huzura ermesi, Ulusal Mutabakat Hükümeti'nin görev başında kalmasıdır.
Mustafa Destici 9.1.2020
Destici: Ne İran ne ABD, Irak'a müdahale etmesin
BÜYÜK Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "Ne İran, ne de Amerika Birleşik Devletleri ya da başka bir güç Irak'a müdahale etmesin.
Mustafa Destici 9.1.2020
BBP Genel Başkanı Destici: "Irak'ı Iraklılar yönetsin"
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Irak'ı Iraklıların yönetmesi gerektiğini belirterek, "Ne İran ne ABD ne de başka bir güç buraya müdahale etmesin.
Mustafa Destici 7.1.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den TES-İŞ'e ziyaret Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Elektrik Piyasası Kanunu'nun ilgili maddesinin elektrik üretim santrallerine tanıdığı çevre muafiyeti süresinin dolması nedeniyle kapatılan termik santraller sebebiyle Türkiye Enerji, Su ve Gaz İşçileri Sendikası (TES-İŞ) Genel Başkanı...
Mustafa Destici 2.1.2020
BBP Genel Başkanı Destici'den Libya tezkeresine destek
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Libya tezkeresine 'evet' diyeceğini açıkladı.
Mustafa Destici 31.12.2019
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'den yeni yıl mesajı Açıklaması
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "2020 yılının başta ülkemiz ve Türk-İslam coğrafyası olmak üzere, insanlık alemine hayırlar getirmesi dileğiyle necip milletimizin yeni yılını tebrik ediyorum.
Mustafa Destici 31.12.2019
BBP Genel Başkanı Destici: "2020 yılı başta Türkiye olmak üzere Türk İslam âlemine hayırlar...
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, 2020 yılının başta Türkiye olmak üzere Türk, İslam alemine hayırlar getirmesini temenni etti.
Şu an buradasınız: Mustafa Destici Haberleri | Mustafa Destici Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Mustafa Destici haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Destici kimdir, hayatı ve biyografisi. BBP Genel Başkanı Destici: Emperyalist güçler Türkiye'yi bölgede istemiyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.4.2020 14:37:37. #1.14#
title