Mustafa Cengiz: Galatasaray'ın gizli saklı bir şeyi yok

Mustafa Cengiz: Galatasaray'ın gizli saklı bir şeyi yok

23.09.2019 18:25 | Son Güncelleme: 23.09.2019 18:25
Mustafa Cengiz: Galatasaray'ın gizli saklı bir şeyi yok

Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Toplantısı, Gayrettepe'de bir otelde başladı.

Galatasaray Spor Kulübü Olağanüstü Toplantısı, Gayrettepe'de bir otelde başladı. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz toplantı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Riva ve Florya arazileri hakkında konuşan Cengiz, "Riva arazisi Dursun Özbek'in zamanında, Florya Mustafa Cengiz'in zamanında diye haber geçilmiş. Böyle bir şey yok. Her ikisi de Dursun Özbek zamanında tek bir protokol ile yapıldı. Biz de tam tersine ayırın dedik, o olmadı. Divan kurulu üyelerimize de durumu anlatacağız. Bir çözüme ulaşmaya çalışacağız, hem Galatasaray'a hem de devletin hayrına. Milyar dolarlık arazimizi, aynı statta olduğu gibi elimizdeki aktifi verdik. Henüz elimize geçen net bir şey de yok. Açıklayacağız bunları ayak üstü detay veremem, rakam rakam açık ve net şekilde. Galatasaray'ın her şeyi meydanda. KAP'ta her şeyi belgeli. Gizli saklı bir şeyi yok. Onu da özellikle belirteyim" şeklinde konuştu.

Öte yandan Mustafa Cengiz, Galatasaray 2. Başkanı Abdürrahim Albayrak'ın başkan adayı olacağı yönünde çıkan haberleri hatırlatarak, Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ı da yanına aldı ve kameralara poz verdiği esnada, "Yan yana gelelim de düşman çatlatalım" mesajını verdi.

DİVAN KURULU BAŞLADI

 Galatasaray Spor Kulübü Eylül ayı Olağanüstü Divan Kurulu Toplantısı başladı.

Galatasaray'da Emlak Konut ile yapılan Riva ve Florya sözleşmesinin feshedilmesine ilişkin durumun ana gündem maddelerinden biri olacağı Eylül ayı Olağanüstü Divan Kurulu Toplantısı, Gayrettepe'de bir otelde başladı. Dursun Özbek, Ali Dürüst, Faruk Süren, Ahmet Özdoğan, Bülent Tulun gibi sarı-kırmızılı camianın önemli isimlerinin de katılım gösterdiği toplantı basına kapalı olarak gerçekleşiyor.

Kaynak: Hürriyet

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title