Mustafa Ceceli Yeni Arabasına Kavuştu

Haberler.com - Haberler | Magazin
Mustafa Ceceli Yeni Arabasına Kavuştu

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, Gökhan Töre'nin de sahip olduğu sadece 150 adet üretilen 1 milyon 800 bin lira değerindeki otomobiline kavuştu.

Mustafa Ceceli müziğe olduğu kadar arabalara da bir o kadar hâkim olduğunu yaptığı son hareketle belli etti. Ünlü anatçı, lüks İngiliz markası Aston Martin'in DB9 GT Bond Edition adlı modelinden satın aldı.

KESENİN AĞZINI AÇTI

Yemek çıkışında Gökhan Töre'nin kullandığı özel seri Aston Martin otomobili gören Mustafa Ceceli, o araçtan satın almak için kesenin ağzını açtı. Ünlü şarkıcı, vakit kaybetmeden sadece 150 adet üretilen ve 565 bin euro'ya (1 milyon 800 bin lira) satılan Aston Martin DB9 GT Bond Edition için sipariş verdi.

BENTLEY'İ GÖZDEN ÇIKARDI

Seri tükenmeden yetişen ve hayaline kavuşan Mustafa Ceceli, iki ay önce de 1,5 milyon lira değerinde el yapımı bir Bentley satın almıştı. Ünlü şarkıcının Töre'de görüp hayran kaldığı otomobilin aynısından alabilmek için Bentley'i gözden çıkardığı ve birkaç hafta önce sattığı öğrenildi.

Haber Yorumları (11)
ADINIZI YAZIN: Mustafa ceceli bitanesin
YOZGATLI: Ekran karşısında Mutevazi rolü yapan biri nasıl 1. 5 milyonluk araba alabiliyor, Tipik AKP Müslümanı. 2 dönüm parkın yıkılmasına betona donuşmesine ses çıkarma. 1. 5 milyonluk arabayı gosteriş için al hava at. Devir bu devir. .
AHMET BAŞKAN: SANENE BİLADER KENDİ KAZANIYO KENDİ HARCIYO
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title