Mustafa Ceceli'nin Eski Eşi Sinem Gedikle Yasak Aşk Yaşadığı İddia Edilen İntizar Kimdir?

Mustafa Ceceli'nin Eski Eşi Sinem Gedikle Yasak Aşk Yaşadığı İddia Edilen İntizar Kimdir?

Mustafa Ceceli'nin boşandığı eşi Sinem Gedik'le yasak aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme gelen İntizar gündemde en çok konuşulan isimlerden. Peki Fantazi şarkıcısı İntizar kimdir, kaç yaşındadır?

1974'de Tunceli'de doğan İntizar'ın soyadı Arslan'dır. Babası asker, annesi ise ev hanımıdır. Babasının görevi nedeniyle Muğla ve İzmir'de yaşamıştır. İzmir'de düzenlenen bir müzik yarışmasında Türk Halk Müziği ve pop müzik dallarında birinci olan şarkıcı Ağrı Eğitim Fakültesi'nden mezun olmuştur.

İLK KEZ KONSERDE KEŞFEDİLDİ

Sibel Can'ın bir konserinde sahneye çıkınca konseri izleyenler arasında olan Ahmet Selçuk İlkan ve Ferdi Tayfur, konser sonrası İntizar'la irtibata geçer, Ferdi Tayfur, İntizar'a, sesini çok beğendiğini ve ona albüm yapmak ister.

ALBÜMLERİ

Gelincik (1997)

Gece Nemi (2000)

Göçebe (2002)

Aldanırım (2003)

Nazar Boncuğum (2005)

Ihlamurlar Altında/ Nazar Boncuğum (2006)

Ömrüm Senindir (2009)

Aşk Yağmurları (2013)

YORUMLAR (72)

  • BEN:
    NE kadar cahil insanlar var bizim ulkede vallahi yani gulunecek bir durum. sarilmista bilmem ne yapmista herkes kedine baksin yaw sanki herkes dort dortlukte ahkam kesmeye calisiyorlar tovbe tovbe
  • 9 BİRADERLER:
    Bu memleketin ahlakını sizin gibi yayın organları bozuyor, bu tip haberleri yaparak ahlaksızlığın artması ve sapıklığın çoğalmasına çanak tutuyorsunuz. İlkesiz sorumsuz bir yayın organı olduğunuzu her geçen gün daha net gösteriyorsun. Yaptığın bu haberin bir değer taşıdığına inanıyormusun? Bu bilgiye kim ihtiyaç duyuyor. Bahsi geçen kişiler kimdir gayri ahlaki vasıflarının dışında taşıdıkları bir değer var mı? Devletin, bu ve benzeri kişilerin haber yapılmasını yasaklama zamanı gelmiş.
  • VATANINI SEVEN:
    TOPLUM DEJENERASYON EKiBiNDEN CIKTIGI iCiN ÜZÜLDÜM DAHA NELER GÖRECEGiZ ALLAH BiLiR BUNLAR SIMDiKi ANNE BABALARA MESAJ DOLU BUNLAR GÖZ ÖNÜNDE OLANLAR BiRDE KiMSENiN UMURSAMADIKLARI VAR COCUKLARINIZA SAHiP CIKIN COCUKLARINIZIN GÖZÜ ÖNÜNDE KAVGA ETMEYiN EVLiLiKTEN SOGUTMAYIN
Tüm 72 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.