MUSTAFA CANLI HABERLERİ

Mustafa Canlı haber, Mustafa Canlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Canlı 14.2.2014
Gümüşhane'nin Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıl Dönümü
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, kurtuluş günlerinin tarihten alınan acı dersler ışığında, milli dayanışma ve bütünleşmenin muhasebesinin yapılması gereken günler olduğunu belirtti.
Mustafa Canlı 14.2.2014
14 Şubat Sevgililer Günü
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, sevginin, özenle ve sabırla büyütülmesi gereken en önemli servet olduğunu belirtti.
Mustafa Canlı 12.2.2014
Gümüşhane'nin Organik Tarım Kapasitesinin Arttırılması" Projesi
Mayda, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Temmuz 2013'te, beraberindeki Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) Genel Sekreteri Çetin Oktay Kaldırım,  İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay ve il genel meclisi üyelerinden oluşan heyetle, ABD Rodale Araştırma Enstitüsündeki organik tarım çiftliğine ziyarette bulunduklarını söyledi.
Mustafa Canlı 10.2.2014
Prof. Dr. Andriadze'den Canlı'ya Ziyaret
Türk Gürcü Dostluk İlişkileri Geliştirme Merkezi Başkanı Prof. Dr. Giorgi Andriadze, Belediye Başkanı Mustafa Canlı’yı ziyaret etti.
Mustafa Canlı 6.2.2014
Belediye İşçilerinin İkramiyeleri Ödendi
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, yaptığı yazılı açıklamada, belediyede çalışan işçilere emeklerinin karşılığını vermek için bütün imkanları kullandıklarını belirtti.
Mustafa Canlı 6.2.2014
Göç Sorununa Gençlik Değişim Çözümleri Projesi
Gümüşhane Belediyesince organize edilen ve Ulusal Ajans tarafından kabul edilen "Göç Sorununa Gençlik Değişim Çözümleri" projesi kapsamında Yunanistan, İtalya ve Slovakya'dan Gümüşhane'ye gelen 21 kişilik kafile, Belediye Başkanı Mustafa Canlı'yı makamında ziyaret etti.
Mustafa Canlı: Pezük'ün Mutlu Günü -Mustafa Canlı 5.2.2014
Mustafa Canlı 5.2.2014
Pezük'ün Mutlu Günü
Kent merkezindeki Halk Eğitim Müdürlüğü Salonu'nda düzenlenen Ahmet Pezük ile özel bir maden şirketinde çalışan Nursefa Pezük'ün nişan törenine ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan Adayı Ercan Çimen, Türkiye Voleybol Federasyonu Gümüşhane İl Temsilcisi Kemal Emiroğlu, Gümüşhane Torul Gençlik Antrenörü Ali Bahadır Aksoy, takım arkadaşları ve çok sayıda davetli katıldı.
Mustafa Canlı 29.1.2014
Koza Altın İşletmeleri Mastra Altın Madeni Tesislerinin Kapatılması
Gümüşhane Belediye Başkanı Canlı: "Hükümetimizin teşvik vererek bölgesel yatırımların artırılması düşüncesinin yürürlükte olduğu bir dönemde mevcut olan bir tesisin kamuoyuna yansıdığı kadarıyla bir takım bürokratik engellemelerden dolayı kapatılma noktasına gelmesi halkımızı çok üzer"
Mustafa Canlı 27.1.2014
MHP Seçim Bürosu Açılışındaki Silahlı Saldırı
Merkez Kemaliye Camisi'nde ikindi namazı sonrası toplanan Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Torul Belediye Başkanı Selami Bostan, MHP İl Başkanı Orhan Mazman ile vatandaşlar, Akyıldız için gıyabi cenaze namazı kıldı.
Mustafa Canlı 25.1.2014
Gümüşhane Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefaret Kooperatifi Kongresi Yapıldı
Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen kongreye, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Torul Kaymakamı Recai Karal, davetliler, kooperatif yönetim kurulu üyeleri ve ortaklar katıldı.
Mustafa Canlı 24.1.2014
Gümüşhane Belediyesinden Suç Duyurusu
Belediye Basın Bürosu: "Belediye Başkanı Mustafa Canlı adına açılan sahte profil hesaplarıyla halkımızı yanıltan kişiler hakkında adli mercilere suç duyurusunda bulunulmuştur"
Mustafa Canlı 21.1.2014
Gümüşhane Belediyesi'nden İlçe ve Köylere Vidanjör Desteği
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, görev sınırları dışında olmasına rağmen hiçbir talebi geri çevirmeyerek ilçe ve köylere vidanjör desteği sağladıklarını söyledi.
Mustafa Canlı 19.1.2014
Yerel Seçime Doğru
Gümüşhane de üç dönemdir Belediye Başkanlığını kazanan MHP ve adayı mevcut Belediye Başkanı Mustafa Canlı'nın herkesi kucaklayan, siyasi ayrım yapmayan, asla partizanlık gibi ilkel bir davranış sergilemeyen tutumda olduğunu anlatan Mazman, "Sınırlı yerel imkanlarını, üstün gayretleri ve sunduğu makul projelerle merkezi hükümetten sağladığı desteklerle birleştiren Canlı, Gümüşhane'de belediyecilik hizmetlerinin gerçekleşmesi konusunda üstün gayret ortaya koymuştur.
Mustafa Canlı 12.1.2014
Mevlit Kandili
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, CHP Gümüşhane İl Başkanı Sait Özdamar ve AK Parti Gümüşhane Belediye Başkan adayı Ercan Çimen, Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mustafa Canlı 11.1.2014
Gümüşhane Kent Konseyi Bilgilendirme Toplantısı Yapıldı
Toplantıya Vali Yusuf Mayda, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İl Jandarma Komutanı Albay Serhat Önder, İl Emniyet Müdürü Ahmet Can, Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilciler ve konsey üyeleri katıldı.
Mustafa Canlı 10.1.2014
10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve İdareciler Günü
Gümüşhane Valiliğince "10 Ocak Çalışan Gazeteciler ve İdareciler Günü" dolayısıyla düzenlenen toplantıya, Vali Mayda'nın yanı sıra Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İl Jandarma Komutanı Albay Serhat Önder, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Karademir, Adalet Komisyonu Başkanı Asabil Yırtıcı, Emniyet Müdürü Ahmet Can, Gümüşhane Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Sadık, kaymakamlar ve basın mensupları katıldı.
Mustafa Canlı: Yerel seçimlere doğru -Mustafa Canlı 4.1.2014
Mustafa Canlı 29.12.2013
Yılbaşına Doğru
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, geride kalan yılların kendileri için muhasebe dönemi olacağını belirterek, gelecek yılların ise yeni planların, yeni temennilerin ve yeni başarıların adresi olacağını söyledi.
Şu an buradasınız: Mustafa Canlı Haberleri | Mustafa Canlı Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Mustafa Canlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Canlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Gümüşhane'de Aşıklar Şölenine Halktan Yoğun İlgi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 15.8.2020 05:45:27. #1.14#
title