MUSTAFA CANLI HABERLERİ

Mustafa Canlı haber, Mustafa Canlı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Canlı 2.9.2013
Doka Yönetim Kurulu Toplantısı
Toplantıya, Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Rize Valisi Nurullah Çakır, Giresun Valisi Hasan Karahan, Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, DOKA Genel Sekreteri Çetin Oktay Kaldırım, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Servet Şahin, Trabzon TSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Artvin TSO Başkanı Kurtul Özel, Rize TSO Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu ve Trabzon İl Genel Meclis Başkanı Haydar Revi katıldı.
Mustafa Canlı 1.9.2013
Gümüşhane Valisi Mayda."Devlet Sektörü ve Basın, Kamu Hizmetinin Farklı Versiyonlarını Yerine...
Toplantıya Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Vali Yardımcısı Cahit Karatepe, İl Emniyet Müdürü Ahmet Can, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu ile basın mensupları katıldı.
Mustafa Canlı: Başkan Canlı'ya Veda ZiyaretiMustafa Canlı 31.8.2013
Mustafa Canlı: Atama Kararları Resmi Gazete'deMustafa Canlı 31.8.2013
Mustafa Canlı: Bazı Bakanlıklara Atama YapıldıMustafa Canlı 31.8.2013
Mustafa Canlı 30.8.2013
Büyük Zafer'in 91. Yıl Dönümü
Atatürk Anıtı'na çelenk sunulması ile başlayan törene Vali Yusuf Mayda, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Serhat Önder, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, diğer ilgililer ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Canlı: Büyük Zafer'in 91. Yıl DönümüMustafa Canlı 30.8.2013
Mustafa Canlı: 30 Ağustos Zafer BayramıMustafa Canlı 29.8.2013
Mustafa Canlı 28.8.2013
Çamlıca Mahallesi Sakinleri, Belediye Başkanı Canlı'yı Ziyaret Etti
Gümüşhane'de Çamlıca Mahallesi'nde yaşayan bir grup kadın, Belediye Başkanı Mustafa Canlı'yı makamında ziyaret etti.
Mustafa Canlı 22.8.2013
Gümüşhane 20. Uluslararası Kuşburnu Pestil Kültür ve Turizm Şenliği
Gümüşhane Valiliği ve Belediyesince düzenlenen Gümüşhane 20. Uluslararası Kuşburnu Pestil Kültür ve Turizm Şenliği dolayısıyla Belediye Başkanı Mustafa Canlı teşekkür mesajı yayımladı.
Mustafa Canlı: Dölek Köyünde Cami AçılışıMustafa Canlı 19.8.2013
Mustafa Canlı: GÜ'de Üçü BiraradaMustafa Canlı 19.8.2013
Mustafa Canlı 19.8.2013
Gümüşhane 20. Uluslararası Kuşburnu Pestil Kültür ve Turizm Şenliği
Yöre sanatçıları ve Türk Halk Müziği sanatçısı Kubat'ın eski Atatürk Stadı'nda sahne aldığı konseri, Gümüşhane Vali Vekili Cahit Karatepe, Belediye Başkanı Mustafa Canlı ve çok sayıda vatandaş izledi.
Mustafa Canlı: Gümüşhane'de Kubat Rüzgarı EstiMustafa Canlı 19.8.2013
Mustafa Canlı: Gelmem Dedi Ama Geldi!Mustafa Canlı 18.8.2013
Mustafa Canlı 17.8.2013
Eski Gümüşhane Bayburt Bölge Baro Başkanı Öztekin, Toprağa Verildi
CHP Gümüşhane İl Başkanlığı görevi de yapan Öztekin için Torul Merkez Camisinde düzenlenen cenaze törenine yakınlarının yanı sıra Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Torul Belediye Başkanı Selami Bostan, Gümüşhane Bayburt Bölge Baro Başkanı İsmail Taştan, CHP Gümüşhane İl Başkanı Sait Özdamar ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Canlı: Gümüşhane'de Şiir Yüklü GeceMustafa Canlı 16.8.2013
Mustafa Canlı 16.8.2013
Gümüşhane'de Sertifika Töreni Düzenlendi
Gümüşhane Belediye Başkanlığı ve KOSGEB ortaklığında düzenlenen kursun sona ermesi dolayısıyla bir düğün salonunda gerçekleştirilen törene, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, AK Parti Gümüşhane Milletvekilleri Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün, Belediye Başkanı Mustafa Canlı, KOSGEB Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Tüysüz, İl Genel Meclisi Başkanı Sebahattin Çobanoğlu, Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay ile davetliler ve kursiyerler katıldı.
Mustafa Canlı 9.8.2013
Kadırga Otçular Yayla Şenliği Yapıldı
Kürtün Kaymakamlığı ve Özkürtün Belediye Başkanlığınca düzenlenen şenliğe, Gümüşhane Valisi Yusuf Mayda, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, Kürtün Kaymakamı Abdulselam Öztürk, çevre ilçe ve beldelerin belediye başkanları ve binlerce kişi katıldı.
Mustafa Canlı 8.8.2013
Ramazan Bayramı
Zafer Meydanı'ndaki törene Vali Yusuf Mayda, AK Parti Gümüşhane milletvekilleri Kemalettin Aydın ve Feramuz Üstün, İl Jandarma Komutan Vekili Yarbay Hasan Metin, Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, İl Emniyet Müdür Vekili Mustafa Soyarslan, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Canlı 4.8.2013
Gümüşhane Belediye Başkanı Canlı Açıklaması
Gümüşhane Belediye Başkanı Mustafa Canlı, "Fuadiye, Atatürk ve Cumhuriyet caddelerinde yapılan yeni düzenlemeler ile kentimiz modern bir görünüme kavuşuyor" dedi.
Şu an buradasınız: Mustafa Canlı Haberleri | Mustafa Canlı Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Mustafa Canlı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Canlı kimdir, hayatı ve biyografisi. Gümüşhane'de Toplu Ulaşımda Büyük Adım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.8.2020 09:23:30. #1.14#
title