Mustafa Budak Haberleri

Mustafa Budak haber, Mustafa Budak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Budak - 09.02.2019
Yapı Denetim Sisteminde Yeni Dönem
Bilecik Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Budak, yapı denetim sisteminde yeni dönem hakkında bilgi verdi.
Mustafa Budak - 12.01.2019
Junioshow'a 60 Ülkeden Yabancı İş İnsanları Katıldı
"Yeni yıla moralli bir başlangıç yaptık" Junioshow Fuarı'nda ürünlerini sergileyen katılımcılardan Mustafa Budak, fuara 6.
Mustafa Budak - 02.01.2019
Türkiye'de Yılbaşı Kutlamaları" Söyleşisi
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Budak ise Tuna'ya söyleşideki sunumu ve kitap çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Mustafa Budak - 27.12.2018
Mehmet Akif Ersoy'un Vefatının 82. Yılı
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Mustafa Budak ise Arabacı'ya konferanstaki sunumu ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Mustafa Budak - 23.09.2018
Avrupa Hareketlilik Haftası
Cumhuriyet Meydanı'nda başlayan ve Belediye Başkan Yardımcısı Kadri Şentürk, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Budak ve Bisikletliler Derneği Bilecik Şubesi Başkanı Hakan Yavuz ile sporseverlerin katılımıyla gerçekleştirilen organizasyona yaklaşık 100 bisikletli katıldı.
Mustafa Budak - 20.09.2018
Bilecik'te Kamu Personeli Bisikletle ve Yürüyerek İşe Gitti
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Budak, etkinlik öncesi yaptığı açıklamada, son günlerde küresel ısınma ve çevre kirliliğinin gündem oluşturduğunu belirterek, artan hava kirliliğiyle birlikte çevreyi koruma bilincine sahip olunması gerektiğini vurguladı.
Mustafa Budak - 02.08.2018
Bilecik'te Çimento Fabrikasına Karpuzlu Tepki
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Budak da belde sakinlerinin görüşlerini yazılı dilekçeyle bildirmeleri gerektiğini belirtti.
Mustafa Budak - 24.07.2018
Bilecik'te İmar Barışı Bilgilendirme Toplantısı
Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Budak, Bozüyük Metristepe Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda, hazırlanan kanunun bir imar affı değil yıllardır birikerek çözümsüz hale gelen vatandaşla devlet arasındaki sorunların çözülmesi için yapılan bir imar barışı olduğunu söyledi.
Mustafa Budak - 29.03.2018
TBMM Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı Açıklaması
Açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Her ayın son Çarşamba günü gerçekleşen Meclis Sohbetleri'nin birincisi 'Türkiye'de Demokrasinin Gelişimi' konusunda olmuştur. TBMM eski başkanlarından Sayın Mehmet Ali Şahin'in yönettiği, Prof. Dr. İsmail Hakkı Ünal, Prof. Dr. Mustafa Turan ve Prof. Dr. Mustafa Budak'ın konuşmacı olarak yer aldığı Meclis Sohbetleri'nin ikincisi 28 Mart 2018 tarihinde yapılmıştır.
Mustafa Budak - 29.03.2018
Mecliste Kadın Oyuncuların Sahneye Çıkarılmadığı İddiası
Açıklamada, her ayın son çarşamba günü gerçekleşen Meclis Sohbetleri'nin birincisinin, "Türkiye'de Demokrasinin Gelişimi" konusunda olduğu, eski TBMM başkanlarından Mehmet Ali Şahin'in yönettiği, Prof. Dr. İsmail Hakkı Ünal, Prof. Dr. Mustafa Turan ve Prof. Dr. Mustafa Budak'ın konuşmacı olarak yer aldığı Meclis Sohbetleri'nin ikincisinin ise dün yapıldığı belirtildi.
Mustafa Budak - 29.03.2018
Meclis Sohbetleri: "1. Meclis, Gazilik ve Şehitlik Ruhu"
-"Milli Mücadele'ye yardım yaptılar" Konuşmacılardan İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Budak, "15 Temmuz'da gösterdiği fedakar çabayla, TBMM'nin Gazi Meclis hüviyetini devam ettirdiğini gördük.
Mustafa Budak - 09.02.2018
Grafikli - Kapadokya'yı 329 Bin Turist Kuş Bakışı İzledi
Yabancı turistlere balon turu satışı yapan acente sorumlusu Mustafa Budak da sıcak hava balon turlarına olan ilginin her geçen yıl artmaya devam ettiğini, 2018 yılında, geçen yıla kıyasla daha yoğun bir turizm sezonu beklediklerini ifade etti.
Mustafa Budak - 17.12.2017
Fsmvü'de 100. Yılında Bağdat ve Kûtü'l-Amâre Konuşulacak
Prof. Dr. Zekeriya Kurşun, Prof. Dr. Güray Kırpık, Prof. Dr. Mahir Aydın, Prof. Dr. Mustafa Budak'ın konuşmacı olduğu açılış oturumu öncesi Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğünün hazırladığı "Bağdat ve Kütü'l Amare Sergisi"nin açılışı yapılacak.
Mustafa Budak - 05.10.2017
Vasip Şahin: "İstanbul Kıyamete Kadar Türk Yurdu Kalacaktır"
Topkapı Sarayı Konferans Salonunda 'İstanbul'un işgalden kurtuluşunun 94'üncü yılı' konulu panel düzenlendi. Oturum başkanlığını İstanbul İl Kültür Müdürü Dr. Coşkun Yılmaz'ın yaptığı panele Prof. Dr. Cezmi Eraslan, Prof. Dr. Mustafa Budak ve Mümin Yıldıztaş konuşmacı olarak katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Budak Haberleri | Mustafa Budak Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mustafa Budak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Budak kimdir, hayatı ve biyografisi. Kurum müdürleri iş yerlerine yürüyerek gitti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 00:23:19. #1.15#

title