MUSTAFA BASTIRMACI HABERLERİ

Mustafa Bastırmacı haber, Mustafa Bastırmacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Bastırmacı - 08.08.2013
Kahramanmaraş'ta Bayram Kutlaması Meydanda Yapıldı
Törene, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Türk Parlamenterler Birliği (TPB) Genel Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Mehmet Sağlam, Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Sıtkı Güvenç, Sevde Beyazıt Kaçar, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Muammer Bıçak, İl Jandarma Komutanı Albay Coşkun Doğan, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Emniyet Müdürü Metin Aşık, AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 03.08.2013
MHP Afşin'de İftar Verdi
İftar etkinliğine, MHP Kahramanmaraş  Milletvekili Mesut Dedeoğlu, MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, MHP Afşin İlçe Başkanı Mehmet Taşkale ile yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda partili katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 30.07.2013
Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Kılavuz
MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı da herkesin birlik ve beraberlik içerisindeseçimlere hazırlanması gerektiğini vurguladı.
Mustafa Bastırmacı - 18.05.2013
MHP'li Durmaz'dan 11 Eylül Anımsatması
Reyhanlı saldırılarına ilişkin endişelerini anlatan Durmaz, sınırlardan isteyenin girip çıktığını öne sürerek, bu tür bir ortamda her türlü tehlikenin gelebileceğini kaydetti. Durmaz, şunları söyledi: "Şimdi eğer sınırlarınız kevgire dönmüşse, sınırlarınızdan giren çıkanların belli olmadığı, kontrol edilmediği, kimsenin müdahale etmediği bir zeminde her türlü tehdit ve tehlikeyi beklemek olağandır. Bu nedenle esasen başından beri 'bu mesele çok sıkı bir şekilde takip edilmeli, dikkat edilmeli' diye ikaz ediyorduk. Ne yazık ki böyle bir olayla karşı karşıya kaldık. Burada özellikle üzerinde durulması gereken esas husus şudur. 24 saat içerisinde bütün failleri gözaltına alabilecek bir bilgiye, istihbarata sahip isek şayet neden bunu önlemekte aynı kararlılığı, aynı istihbaratı kullanmadık, bunu düşünmek lazım. Bir başka hususta şudur bu konuda. Acaba birileri 11 Eylül öncesindeki gibi Amerika'nın bir yerlere müdahalesi için zemin oluşturan, o saldırılara benzer bir şekilde sinsi tezgahı mı Türkiye'nin gündemine getirmişlerdir. Bunu da çok dikkatle izlemek lazım. Yani Türkiye'ye yapılacak böyle bir eylemin sonucunda Türkiye'nin Suriye'ye fiili müdahalesine zemin oluşturulmak mı istenmiştir. Bunu da gözden kaçırmamak lazım." Durmaz, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Merkez İlçe Başkanı Mesut Tosun ve parti yöneticilerinin katıldığı toplantının ardından çarşı gezisi yaparak esnaflarla sohbet etti.
Mustafa Bastırmacı - 07.05.2013
Anne'ye Veda
Cenazeye Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Küçük, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Türkoğlu Belediye Başkanı Mustafa Taşhan, Baro Başkanı Metin Doğan, İskur Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Kurtul, Eczacılar Odası Başkanı Mustafa Hüdayioğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 06.05.2013
MHP İl Başkanı'ndan Emniyet Müdürüne Tepki
MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı,polisin orantısız güç kullandığını öne sürdü.
Mustafa Bastırmacı - 24.03.2013
TSK'nın İçinde Hırsızların Ne İşi Var?
Muhsin Yazıcıoğlu'nun Suriye'de yaşanan iç savaşı bundan tam 15 yıl önce tespit ettiğini hatırlatan Destici şunları söyledi: "Suriye hadisesi patlak verdiğinde Esed yönetimi Suriye'ye ilk bizi davet etti. Ama biz arkadaşlarımızla istişare yaptık. ve dedik ki biz hükümetin politikalarını eleştiririz. Türkmenlerle ilgili politika başta olmak üzere yanlış bulduğumuz yerler var. Ama biz bu eleştirilerimizi kendi içimizde yaparız. Gidip Esed'in sarayında onunla fotoğraf çektirerek, asla Türk hükümetinin politikalarını eleştirmeyiz." "BUNLARDAN HİÇ AKİL ADAM OLUR MU?" Terör sorunun çözümü için oluşturulacak akil adamlar listesinde adı geçenlere "Bunlar hiç akil adam olur mu?" diyerek tepki gösteren Destici, eleştirilerini şöyle sürdürdü "Şimdi bakın akil adamlar diye bir heyet kurulacakmış. İsmi dolaşanlara bakıyorsunuz, ismi zikredilenlere bakıyorsunuz hiç bunlardan akil adam olur mu arkadaşlar. Bunların tarafı belli değil mi? Bunlar ne zaman Türk milletinden yana oldu, bunlar ne zaman bizim dilimizden, bayrağımızdan, birliğimizden, bütünlüğümüzden, inançlarımızdan yana oldu. Bunların hangisi başörtüsünü savundu arkadaşlar." "SÜREÇ PKK'YI GÜÇLENDİRECEK" Hükümetin terör sorununa yönelik uyguladığı politikaya da eleştiriler yönelten Destici konuşmasını şöyle noktaladı: "Bu sürecin Türkiye'nin hayrına olmadığını, terörü bitirmeyeceğini düşünüyorum. Tam tersine PKK'yı güçlendireceğini ve yeni mevziler kazandıracağını düşünüyorum. İnşallah ben yanılırım, inşallah onlar bu barış kardeşlik sözcüklerinde samimidir. Ama bu süreç bayrağımızın yanına bir bayrak ekleme, dilimizin yanına bir dil ekleme sürecidir. 21 Mart'ta Diyarbakır'daki görüntüler tam bu söylediklerimizi çıkardı. Keşke PKK ile değil de Ak Parti'nin içerisinde 100'den fazla Kürt kökenli milletvekili var. Cumhuriyet Halk Partisi içerisinde, Milliyetçi Hareket Partisi içerisinde de Kürt kökenli milletvekillerimiz var. Aynı zamanda o bölgedeki manevi önderler ve sivil toplum kuruluşları da var. Keşke onlardan bir heyet kurulsaydı da bu benim güney doğudaki kardeşimle oturup konuşsaydık. Onları PKK'nın kucağına onun siyasi temsilcilerinin kucağına atmasaydık." Anma programına, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve yüzlerce partili katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 24.03.2013
Destici'nin 'Akil Adamlar' Yorumu
Etkinliğe, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve yüzlerce kişi katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 24.03.2013
Muhsin Yazıcıoğlu'nun 4. Ölüm Yılı
Anma programına, merhum Muhsin Yazcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu'nun ağabeyi Türk Parlamenterler Birliği Genel Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, BBP Kahramanmaraş Teşkilatı İl Başkanı Alpaslan Kutsal ve Merkez İlçe Başkanı Ali Kıvrak, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy ile bazı daire müdürleri ve partililer katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 24.03.2013
Destici'nin "Akil Adamlar" Yorumu
Etkinliğe, Türk Parlamenterler Birliği Başkanı ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Nevzat Pakdil, BBP Genel Başkan Yardımcısı Remzi Çayır, Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Özsoy, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve yüzlerce kişi katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 22.03.2013
MHP İl Divan Toplantısı Yapıldı
MHP Kahramanmaraş il divan toplantısında yapıldı."çözüm süreci"ne ilişkin değerlendirmelerde bulundu."Barış süreci" adı altında ülkenin bölünmeye götürüldüğünü ileri süren Bastırmacı, şunları kaydetti."Barış süreci nedir ve kiminle yapılacak-"...
Mustafa Bastırmacı - 22.03.2013
MHP'den Nevruz Etkinliklerine Tepki
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, partisinin il divan toplantısında yaptığı konuşmada, Nevruz etkinliklerinde ortaya çıkan tabloyu eleştirdi.
Mustafa Bastırmacı - 31.01.2013
Ekinözü Belediye Başkanı Üstü'ye Partisinden İhraç İstemi
MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Ekinözü Belediye Başkanı Erol Üstü'nün partiden ihraç istemiyle İl Disiplin Kurulu'na sevk edildiğini açıkladı.
Mustafa Bastırmacı - 18.01.2013
Kahramanmaraş Şehit Polis Memurunu Dualarla Uğurlandı
İl Müftüsü Muhammet Gevher'in cuma namazına müteakip kıldırdığı cenaze namazına; Türkiye Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AK Parti milletvekilleri Yıldırım Ramazanoğlu, Sıtkı Güvenç, Sevde Bayazıt Kaçar, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, AK Parti İl Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, Emniyet Müdürü Metin Aşık, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük,Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Küçük, şehidin ailesi ve binlerce kişi katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 18.01.2013
Mardin'de Polis Aracına Yapılan Saldırı
Cenaze törenine şehidin ailesi ve yakınları ile AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Yıldırım Mehmet Ramazanoğlu, Sevde Beyazıt Kaçar ve Sıtkı Güvenç, Vali Şükrü Kocatepe, Emniyet Genel Müdürlüğü Atama Daire Başkanı Muammer Bıçak, İl Emniyet Müdürü Metin Aşık, Hatay Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ile askeri ve idari erkan katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 20.12.2012
Kahramanmaraş Olaylarının Yıl Dönümü Öncesi Sağduyu Çağrısı
Alevi dernekleri tarafından bu yıl kentte yapılması planlanan anma etkinliğine Kahramanmaraş Valiliği tarafından güvenlik gerekçesiyle izin verilmemesi tartışmalara neden oldu. Gelişmeler üzerine Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası'nda (KATSO) 'Huzur ve Kardeşlik' toplantısı yapıldı. KATSO Başkanı Kemal Karaküçük, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Ak Partili Mustafa Poyraz, Pazarcık İlçe Belediye Başkanı CHP'li Kamil Dalkara, Ak Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, CHP İl Başkanı Esat Şengül, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Narlı Belde Belediye Başkanı CHP'li Metin Ergücen'in de katıldığı toplantıda işadamı M.
Mustafa Bastırmacı - 20.12.2012
Maraş Olaylarının 34. Yıl Dönümü
MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı da "acıları kaşıyarak" ortaya koymanın hiç kimseye faydası olmayacağını belirtti.
Mustafa Bastırmacı - 15.12.2012
MHP İl Başkanı Bastırmacı
MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, 1 Ocak'tan itibaren seçim çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.
Mustafa Bastırmacı - 07.12.2012
3 Çocuk Temennisiyle Düğün Salonu Açılışı
Daha sonra, TBMM Başkanvekili Sağlam, Başkan Poyraz, Defterdar Osman Koçaş ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Okay tarafından açılış kurdelesi kesildi. Törene, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Beyoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, il genel meclis üyeleri, belediye meclis üyeleri, AK Parti ve MHP idarecileri ile yüzlerce davetli katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 07.11.2012
Kahramanmaraş'ın 'Dört Mevsimi' Fotoğraflandı
Vali Şükrü Kocatepe ve Belediye Başkanı Mustafa Poyraz tarafından açılışı yapılan sergiye; Emniyet Müdürü Metin Aşık, Milli Eğitim Müdürü Mesut Alkan, Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arıkan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı, AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ile fotoğraf severler katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 07.11.2012
"Dört Mevsim Kahramanmaraş" Fotoğraf Sergisi
Açılışa, Emniyet Müdürü Metin Aşık, Milli Eğitim Müdürü Mesut Alkan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Seydihan Küçükdağlı, AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ile diğer ilgililer katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 10.09.2012
MHP İl Başkanı Bastırmacı Açıklaması
MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, olağan genel kurulda Genel Başkan Devlet Bahçeli'ye destek vereceklerini bildirdi.
Mustafa Bastırmacı - 10.09.2012
MHP Kahramanmaraş Teşkilatı Bahçeli'nin Yanında
Milliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, tüm ilçe teşkilatlarıyla birlikte, büyük kongrede Genel Başkan Dr.
Mustafa Bastırmacı - 15.06.2012
Kahramanmaraş Tıp Dünyasının Acı Günü
Vefatıyla ailesini ve tıp dünyasını üzen Çuhadar'ın cenaze törenine, Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, AK Parti eski milletvekillerinden Ali Sezal, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, CHP Merkez İlçe Başkanı Ejder İşlek, KMETSO Meclis Başkanı Şahin Balcıoğlu, KMESOB Başkanı Ahmet Kuybu, doktorlar, gazeteciler ve Çuhadar ailesinin dostları katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 28.05.2012
MHP'li İl Başkanları Kahramanmaraş'ta Toplandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, iktidar yürüyüşlerini kararlı bir şekilde sürdürdüklerini belirterek, "Hiçbir güç ve onlarla işbirliği yapan hiçbir ihanet odağı Milliyetçi Hareketi"...
Mustafa Bastırmacı - 29.04.2012
Kamimder'den MHP'ye Teşekkür Ziyareti
Kahramanmaraş İmam Hatip Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi Mezunları Derneği (KAMİMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Doğru ile yönetim kurulu üyeleri MHP İl Başbakanı Mustafa Bastırmacı'ya teşekkür ziyaretinde bulundular.
Mustafa Bastırmacı - 26.04.2012
Elbistan Şehidini Uğurladı
6 yıldır görev yapan Uzman Çavuş Kemal Özdoğan'ın cenaze törenine, TBMM Başkanvekili Prof. Dr. Mehmet Sağlam, Adalet Bakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kahramanmaraş Valisi Şükrü Kocatepe, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Sıtkı Güvenç, Kahramanmaraş Belediye Başkanı Mustafa Poyraz, AK Parti İl Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, askeri ve idari erkan ile binlerce vatandaş katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 10.04.2012
MHP Kahramanmaraş İl Yönetiminde Görev Dağılımı
MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı yaptığı açıklamada, kongrenin ardından belirlenen yönetim kurulunun bir araya gelerek çalışmalara başladığını belirtti.
Mustafa Bastırmacı - 04.04.2012
Türkeş'in Ölüm Yılı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, en büyük hedeflerinin merhum Alparslan Türkeş'in kendilerine emanet ettiği bayrağı düşürmeden yükseklere taşımak olduğunu bildirdi.
Mustafa Bastırmacı - 31.03.2012
Bastırmacı Güven Tazeledi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanlığına Mustafa Bastırmacı tekrar seçildi.
Mustafa Bastırmacı - 31.03.2012
MHP Kahramanmaraş Kongresi Yapıldı
Divan başkanlığını MHP Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Mehmet Nacar'ın yaptığı kongrede, Mustafa Bastırmacı ve Mehmet Daşoğlu adaylıklarını açıkladı.
Mustafa Bastırmacı - 09.03.2012
MHP Kahramanmaraş İl Kongresi
MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, 31 Mart'ta yapılacak kongrede yeniden aday olduğunu açıkladı.
Mustafa Bastırmacı - 04.02.2012
MHP Türkoğlu İlçe Kongresi Yapıldı
MHP Türkoğlu İlçe Kongresi, 23 Nisan Sosyal Tesisleri'nde yapıldı. İl Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Arıkan'ın divan başkanlığını yaptığı kongrede, Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve İlçe Başkanı Orhan Sarı birer konuşma yaptı.
Mustafa Bastırmacı - 16.01.2012
MHP Elbistan İlçe Başkanlığı'na Ali Demir Seçildi
Kongrede İlçe Başkanlığı için Ali Demir ve mevcut başkan Ramazan Kaya adaylığını açıklarken, 322 delegenin oy kullandığı seçimde 175 oy alan Demir ilçe başkanlığına seçildi. Kongrede konuşan MHP İl başkanı Mustafa Bastırmacı, "Dedikodulara fırsat vermeyeceğiz.
Mustafa Bastırmacı - 20.12.2011
K.maraş'tan Ortak Ses: Sorunumuz Yok, Dışarıdakiler Yarayı Kaşımaya Çalışmasın
"AYRILIKÇI DÜŞÜNCEDE OLANLAR AMAÇLARINA ULAŞAMAYACAK" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mustafa Bastırmacı da bölücülük yapmak isteyenlere dikkat çekerek, şunları söyledi: "Burada bizleri kimsenin bölmeye, böyle hadiseleri gündeme taşıyarak yıllar sonra tekrar kaşımaya hakkı olmadığını düşünüyoruz.
Mustafa Bastırmacı - 16.12.2011
Siyasi Parti İl Başkanları Kent Konseyi'nde Bir Araya Geldi
AK Parti İl Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Galip Yılışın ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arıkan'ı ziyaret ederek yeni yürütme kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Mustafa Bastırmacı - 16.12.2011
Siyasilerden Kent Konseyi Başkanı Arıkan'a Ziyaret
AK Parti İl Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Galip Yılışın ve Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, 8 Ekim 2011 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurul'da yeniden başkan seçilen Kent Konseyi Başkanı Zeynep Arıkan'ı ziyaret ederek yeni Yürütme Kurulu Üyelerine hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Mustafa Bastırmacı - 13.09.2011
MHP İl Başkanı Bastırmacı Açıklaması
MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, kentin sorunlarını TBMM'de soru önergeleri vermek suretiyle takip edeceklerini söyledi.
Mustafa Bastırmacı - 18.08.2011
Hakkari'deki Hain Saldırı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Hakkari'nin Çukurca ilçesinde düzenlenen hain saldırıyı kınadı.
Mustafa Bastırmacı - 28.07.2011
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Dedeoğlu Açıklaması
MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve il yönetimi, Elbistan, Göksun, Afşin ilçelerini ziyaret etti.
Mustafa Bastırmacı - 16.07.2011
Kahramanmaraş'ta Terör Tepki Yürüşüyü
Kahramanmaraş'ta siyasi partiler, sivil toplum örgütleri ile meslek kuruluşları 'Terörü Lanetleme' yürüyüşü gerçekleştirdi. Diyarbakır Silvan'da önceki gün meydana gelen ve 13 askerin şehit olduğu 7 askerin yaralandığı terör saldırısı Kahramanmaraş'ta düzenlenen yürüyüşle protesto edildi. Tarihi Ulu Camii önünde toplanan yaklaşık 2 bin kişilik kalabalık ellerinde Türk Bayrakları ile yürüyüş yaptı. 'Mecliste PKK istemiyoruz, 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez', 'Ne Mutlu Türküm diyene', 'Hepimiz Mehmetiz, hepinize yeteriz' sloganları eşliğinde yürüyüşe geçen grup il özel idare binası önüne kadar yürüdü. MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı tarafından 'Teröre Lanet ve Kınama Bildirisi' okundu.
Mustafa Bastırmacı - 16.07.2011
MHP ve CHP'liler 13 Şehit İçin Birlikte Yürüdü
Diyarbakır'da teröristlerce şehit edilen 13 asker için Kahramanmaraş'ta düzenlenen yürüyüşte MHP ve CHP yönetici ve üyeleri de katıldı. Cumartesi saat: 17: 00'de Ulu Cami önünden başlayıp İl Özel İdare Binası önüne kadar devam eden yürüyüşe partililerin yanı sıra çok sayıda vatandaş da katılarak, teröre lanet yağdırdı. Polisin, geniş güvenlik önlemi aldığı yürüyüşte, 'Sabrımız taştı artık', 'Kahramanmaraş! vatanına sahip çık', 'Tam bağımsız Türkiye', 'Yürekleri yakan pusu', ' Türkiye ağlıyor' gibi pankartlar taşındı. MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, CHP Merkez İlçe Başkanı Hürriyet Gürsel Taşın ve çok sayıda partilinin de katıldığı yürüyüşün sonunda İl Özel İdare Binası önünde toplanan kalabalığa hitap eden MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı; hükümeti eleştirerek, iktidarın, terörist başı Öcalan'ın karşısında etkisiz olduğunu vurguladı.
Mustafa Bastırmacı - 16.07.2011
Kahramanmaraş'ta Teröre Tepki Yürüyüşü
Kahramanmaraş'ta siyasi partiler, sivil toplum örgütleri ile meslek kuruluşları 'Terörü Lanetleme' yürüyüşü gerçekleştirdi. Diyarbakır Silvan'da önceki gün meydana gelen ve 13 askerin şehit olduğu 7 askerin yaralandığı terör saldırısı Kahramanmaraş'ta düzenlenen yürüyüşle protesto edildi. Tarihi Ulu Camii önünde toplanan yaklaşık 2 bin kişilik kalabalık ellerinde Türk Bayrakları ile yürüyüş yaptı. 'Mecliste PKK istemiyoruz, 'Şehitler ölmez, vatan bölünmez', 'Ne Mutlu Türküm diyene', 'Hepimiz Mehmetiz, hepinize yeteriz' sloganları eşliğinde yürüyüşe geçen grup il özel idare binası önüne kadar yürüdü. MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı tarafından 'Teröre Lanet ve Kınama Bildirisi' okundu.
Mustafa Bastırmacı - 16.07.2011
Silvan'daki Hain Saldırı
Diyarbakır'ın Silvan ilçesindeki saldırı, Kahramanmaraş'ta düzenlenen yürüyüşle protesto edildi. Bazı siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve vatandaşlardan oluşan bir grup, Kahramanmaraş Ulu Cami önünde toplandı. Gruptaki yaklaşık 2 bin kişi terörü lanetleyen sloganlar atarak Özel İdare İş Merkezi'ne kadar yürüdü. Yürüyüş sırasında gruba çevredeki vatandaşlar ve esnaf da ıslık çalarak, alkışlarla ve kornalara basarak destek verdi. MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, grup adına yaptığı açıklamada, her gün gelen şehit haberlerinin içleri yaktığını söyledi.
Mustafa Bastırmacı - 27.05.2011
Elbistan Ülkü Ocakları Gençlik Yürüyüşü Düzenledi
Elbistan Ülkü Ocakları "Gençlik Yürüyüşü" düzenledi. Azerbaycan Caddesi üzerinde bulunan Elbistan Ülkü Ocağı önünde başlayan yürüyüş, Gazi Mustafa Kemal Caddesi'ni takiben, Dulkadiroğlu Caddesi'nden İbrahim Karaoğlanoğlu Meydanına kadar sürdü. MHP seçim bürosu önünde son bulan yürüyüşe katılan gençler, 'Ülkücü hareket engellenemez', 'Polise uzanan eller kırılsın', 'Devletin başına Devlet gelecek' şeklinde sloganlar attılar. Ülkü Ocağı mensubu gençlerin seçim bürosuna gelişi sırasında MHP milletvekili adayları ve MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve MHP Elbistan İlçe Başkanı Ramazan Kaya ile parti yöneticileri tarafından karşılandılar.
Mustafa Bastırmacı - 20.05.2011
MHP Türkoğlu Seçim Bürosu Açıldı
MHP'nin Türkoğlu ilçesinde seçim bürosu düzenlenen törenle açıldı. MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, törende yaptığı konuşmada, AK Parti iktidarının 2007 seçimlerinden bu yana verdikleri sözleri tutmadığını ileri sürdü.
Mustafa Bastırmacı - 10.05.2011
MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Bastırmacı Açıklaması
MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, hem Türkiye'nin hem de şehrin gerçeklerini ortaya koyarak siyaset yaptıklarını söyledi.
Mustafa Bastırmacı - 02.05.2011
MHP Pazarcık'ta Seçim Bürosunu Açtı
MHP Pazarcık ilçesinde seçim bürosunu açarak seçim startını verdi. MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, partililere yaptığı konuşmada, 12 Haziran'da Türkiye'nin varlığı ve bütünlüğü için yapılacak olan seçimlerde parti olarak tüm gayretleriyle ülkesini, milletini, memleketini, bayrağını seven 8 arkadaşlarıyla yola çıkarak Kahramanmaraş'ta hizmet etmeye talip olduklarını söyledi.
Mustafa Bastırmacı - 30.04.2011
MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı Açıklaması
MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Belediye Pasajı esnafının çok zor durumda olduğunu belirterek, bu sorunun mutlaka çözülmesi gerektiğini söyledi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Bastırmacı Haberleri | Mustafa Bastırmacı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mustafa Bastırmacı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Bastırmacı kimdir, hayatı ve biyografisi. MHP'li Öztürk, Elbistan İlçe Teşkilatını Ziyaret Etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 09:30:12. #1.15#

title