MUSTAFA BASTIRMACI HABERLERİ

Mustafa Bastırmacı haber, Mustafa Bastırmacı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Bastırmacı

Mustafa Bastırmacı

Doğum Yeri Kahramanmaraş / Türkiye
Doğum Tarihi 15.3.1962

Mustafa Bastırmacı Kimdir ?

1962 yılında Kahramanmaraş'ta dünyaya geldi. ilk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş'ta tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mustafa Bastırmacı - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Kahramanmaraş'ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Mustafa Bastırmacı - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Kahramanmaraş'ta 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Mustafa Bastırmacı - 27.01.2019
İyi Partili Ağıralioğlu: PKK'nın Ekmeğine Yağ Sürmeyeceğiz
"6 milyon oy aldı HDP. Biz dedim size, bu 6 milyon oy PKK'lıdır diyerek yardım etmeyeceğiz, PKK'nın ekmeğine yağ sürmeyeceğiz. Sizin içerinizde PKK ile meselesi olmayan, PKK ile mesafesini ayarlayamayan, PKK'nın sözcülüğünü yapan, bağrımıza saplanmış bu hançerden mutlu olanlar var ama biz bu Türk yurdunda size oy vermiş 6 milyon Kürt kardeşimizin hepsine PKK'lı diyerek PKK'nın ekmeğine yağ süremeyeceğiz. PKK ile mesafesini ayarlayamayan bir siyasi partinin 6 milyon oyuna PKK oyu demeyecek kadar vatanımızı, milletimizi ciddiyetle sevmekteyiz. Dolayısıyla biz aslında şunu yapmaya çalışıyoruz Çok az bir oy bırakacağız. O kalan oya da gönül rahatlığıyla 'Siz alçaklarsınız' diyecek kadar kendi Kürtlerimizin oylarını onlardan alacağız. Dolayısıyla biz, devletin başına parmak sallıyorken bunlar bir tek hassasiyetle siyaset yapıyoruz. Çocuklarımızın üstünde, milletimizin üstünde, vatanımın üstünde bayrağımızın üstünde alçakça tepinen bir cinayet şebekesiyle mesafesini ayarlayamayan bir siyasal dilin Türk meclisinde asla olamayacağına inananlardanız." ADAYLARI TEK TEK TANITTILAR Konuşmaların ardından İYİ Parti'nin Afşin Belediye Başkanı Adem Yıldız, Andırın Belediye Başkanı Ali Çatalbaş, Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Çağlayancerit Belediye Başkan Adayı Nazım Engizek, Göksun Belediye Başkan Adayı Ramazan Koca, Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mustafa Bastırmacı ve Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Hasan Kızldağ tek tek sahneye davet edilip siyasi geçmişleri okundu.
Mustafa Bastırmacı - 27.01.2019
Dha Yurt Bülteni-15
"6 milyon oy aldı HDP. Biz dedim size, bu 6 milyon oy PKK'lıdır diyerek yardım etmeyeceğiz, PKK'nın ekmeğine yağ sürmeyeceğiz. Sizin içerinizde PKK ile meselesi olmayan, PKK ile mesafesini ayarlayamayan, PKK'nın sözcülüğünü yapan, bağrımıza saplanmış bu hançerden mutlu olanlar var ama biz  bu Türk yurdunda size oy vermiş 6 milyon Kürt kardeşimizin hepsine PKK'lı diyerek PKK'nın ekmeğine yağ süremeyeceğiz. PKK ile mesafesini ayarlayamayan bir siyasi partinin 6 milyon oyuna PKK oyu demeyecek kadar vatanımızı, milletimizi ciddiyetle sevmekteyiz. Dolayısıyla biz aslında şunu yapmaya çalışıyoruz Çok az bir oy bırakacağız. O kalan oya da gönül rahatlığıyla 'Siz alçaklarsınız' diyecek kadar kendi Kürtlerimizin oylarını onlardan alacağız. Dolayısıyla biz, devletin başına parmak sallıyorken bunlar bir tek hassasiyetle siyaset yapıyoruz. Çocuklarımızın üstünde, milletimizin üstünde, vatanımın üstünde bayrağımızın üstünde alçakça tepinen bir cinayet şebekesiyle mesafesini ayarlayamayan bir siyasal dilin Türk meclisinde asla olamayacağına inananlardanız." ADAYLARI TEK TEK TANITTILAR Konuşmaların ardından İYİ Parti'nin Afşin Belediye Başkanı Adem Yıldız, Andırın Belediye Başkanı Ali Çatalbaş, Elbistan Belediye Başkan Adayı Abdullah Paksoy, Çağlayancerit Belediye Başkan Adayı Nazım Engizek, Göksun Belediye Başkan Adayı Ramazan Koca, Onikişubat Belediye Başkan Adayı Mustafa Bastırmacı ve Türkoğlu Belediye Başkan Adayı Hasan Kızldağ tek tek sahneye davet edilip siyasi geçmişleri okundu.
Mustafa Bastırmacı - 31.05.2018
Milletvekili Kesin Aday Listesi Açıklandı (6)
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 24 Haziran Pazar günü yapılacak 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Mustafa Bastırmacı - 22.05.2018
İyi Parti'nin Milletvekili Adayları Açıklandı
İYİ Parti, 24 Haziran’da Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile birlikte gerçekleştirilecek 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’ne ilişkin milletvekili aday listesini Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) sundu.
Mustafa Bastırmacı - 21.05.2018
İyi Partinin Milletvekili Aday Listesi
İYİ Partinin 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için YSK'ye verdiği milletvekili aday listesi açıklandı.
Mustafa Bastırmacı - 21.05.2018
İyi Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı
İYİ Parti'nin 24 Haziran seçimleri için gösterdiği 600 kişilik milletvekili aday listesi belli oldu.
Mustafa Bastırmacı - 21.05.2018
İyi Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı
İYİ Parti'nin 24 Haziran seçimleri için gösterdiği 600 kişilik milletvekili aday listesi belli oldu.
Mustafa Bastırmacı - 03.03.2017
Özdağ'dan, Bozdağ'a: Esas Yasakçı ve Baskıcı Sizin Temsil Ettiğiniz Zihniyettir
'Demokrasinin Türk toplum hayatındaki önemi' konulu konferansa katılmak üzere Kahramanmaraş'a gelen Ümit Özdağ bir basın toplantısı düzenledi. MHP Kahramanmaraş eski il başkanı Mustafa Bastırmacı'nın da katıldığı toplantıda Özdağ, 16 Nisan'da yapılacak referandum için yürüttükleri 'Hayır' çalışmasını yaparken birçok baskıyla karşılaştıklarını söyledi.
Mustafa Bastırmacı - 03.03.2017
Dha Yurt Bülteni-11
'Demokrasinin Türk toplum hayatındaki önemi' konulu konferansa katılmak üzere Kahramanmaraş'a gelen Ümit Özdağ bir basın toplantısı düzenledi. MHP Kahramanmaraş eski il başkanı Mustafa Bastırmacı'nın da katıldığı toplantıda Özdağ, 16 Nisan'da yapılacak referandum için yürüttükleri 'Hayır' çalışmasını yaparken birçok baskıyla karşılaştıklarını söyledi.
Mustafa Bastırmacı - 07.10.2015
Genel Seçime Doğru
Adaylar Zekeriya Öztürk, Şule Arıkan, Mustafa Bastırmacı, Neslihan Koca Nergiz, Mustafa Bölükbaşı ve Ayşe Aras da konuşma yaptı, kendilerini tanıttı, seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Mustafa Bastırmacı - 29.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Mustafa Bastırmacı - 18.09.2015
MHP'nin Milletvekili Aday Listesi Açıklandı (3)
MHP'de 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için aday listeleri açıklandı.
Mustafa Bastırmacı - 18.09.2015
MHP'nin 1 Kasım Seçimlerindeki Aday Listesi Açıklandı
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 1 Kasım 2015 Milletvekilliği Genel Seçimleri'nde MHP'yi temsil edecek milletvekili adayları listesini açıkladı.
Mustafa Bastırmacı - 18.09.2015
MHP'nin 1 Kasım 2015 Milletvekili Aday Listesi
Milliyetçi Hareket Partisi'nin 1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri aday listesi belli oldu.
Mustafa Bastırmacı - 29.03.2014
MHP'li Akgemci: Verin Yetkiyi, Alın Hizmeti
Yakın tarihte Mahalle sakinlerine verilen tapuların sahte olduğuna dikkat çeken Temizkan şunları kaydetti: "Bugün sizlerle burada olmaktan mutluyum, gururluyum. Biliyorum daha önce AK Partililer de gelmiştir. Hatta size geçtiğimiz yılda tapu da verdiler. Ama tapular sahteydi. Siz de bunu biliyordunuz. Biz onlar gibi olmayacak, sizlere gerçek tapularınızı vereceğiz. Bu bizim size verdiğimiz önemi gösteriyor. Sizlerden oy alacağız ama gerçek tapularınızı da vereceğiz. Söz veriyorum. Bu mahalle diğer mahallelerimiz gibi hep üvey evlat muamelesi gördü. Inşallah bizim başkanlığımızda sizi üvey evlat olmaktan kurtaracağız. Seçimden seçime gelen başkan olmayacağız. Öğrendim ki, mahallenizde bir sağlık ocağı yok, cami yok, yolunuz yok, altyapınız, üst yapınız yok. Yoklar içinde yaşıyorsunuz." Program, MHP il Başkanı Mustafa Bastırmacı ve 12 Şubat Merkez ilçe başkanı Mesut Tosun’un konuşmalarının ardından diğer partilerden MHP’ye katılanlara rozetlerin takılmasıyla son buldu.
Mustafa Bastırmacı - 25.03.2014
"Kahramanmaraş'a Hızlı Tren Gelmesine Vesile Olduk"
"31 MART SABAHI MUTLU UYANACAĞIZ" Seçime sayılı günler kaldığını anımsatan Akgemci şunları söyledi: “Bu güzel yolda son dönemece girildi. Haftaya bugün sloganımızla da belirlediğimiz gibi “31 Mart Sabahı Mutlu Uyanacağız” biz buna inanıyoruz ve halkımızın teveccühünü görüyoruz. Çalışmalarımız ve projelerimizle Kahramanmaraş’ın her kesiminden destek bularak ses getirdik. Halkımız bize inandı ve güvendi. Inşallah bunun sonucunu da bir hafta sonra göreceği.” NERGIZ: SANDIKTAN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ MHP Dulkadiroğlu Belediye Başkan adayı Neslihan Koca Nergiz de "Artık son virajdayız. Bu nedenle çok heyecanlıyız. Inşallah kalan süreci de en iyi şekilde değerlendirerek sandıktan başarı ile çıkmayı planlıyoruz. En zor bölge olarak görülen Dulkadiroğlu Belediye’sinde 30 Mart sonrası mutlu olacağımıza inanıyorum. Emeklerimizin karşılığını alacağımıza canı gönülden inanıyorum. Allah bizleri utandırmasın." şeklinde konuştu. TEMIZKAN: VERDIĞIMIZ SÖZLERIN ARKASINDAYIZ Başarılı bir seçim kampanyası sürdürdüğünü belirten MHP 12 Şubat Belediye Başkan adayı Yusuf Temizkan ise şunları kaydetti: "Çok yoğun bir seçim süreci yürüttük. Kahramanmaraş’ta 10 yıl meslek odası başkanlığı yaptım. O dönemde de Kahramanmaraş’ın sıkıntılarını biliyorduk. Ancak seçim sürecinde bu sorunlardan daha fazlasının olduğunu net bir şekilde gördüm. Bu sorunları tespit ettik ve çözümleri konusunda projeler ürettik. Önceden planladığımız projelerin üzerine yenilerini eklemiş olduk. Biz bu seçim kampanyası sürecinde sloganlarımızın bir tanesi ‘önce gönülleri kazanacağız’ oldu. Çok şükür gönülleri kazandığımızı düşünüyoruz. Kahramanmaraş’ın güzel insanlarının teveccühü bu gönülleri kazandığımızın göstergesidir. 30 Mart günü de inşallah bu teveccüh sandığa yansıyacaktır. Bütün adaylarımızla 31 Mart sabahı yüzümüz gülüyor olacak. Kahramanmaraş ve insanımız için çalışmaya başlayacağız. Bizlere seçim sürecinde çok yorulduğunuz diyorlar. Biz seçim sürecinde hiç yorulmadık. Allah’ın izni halkımızın teveccühü ile seçimden sonra yorulacağız. Bu insanlara hizmet ederek yorulacağız. 25 yıldır bu memlekete yapılamayan hizmetleri bu şehre yapmak için söz verdik. Biz bu verdiğimiz sözlerin de arkasındayız." Toplantıya, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu, Il Başkanı Mustafa Bastırmacı, 12 Şubat Ilçe Başkanı Mesut Tosun, Dulkadiroğlu Ilçe Başkanı Mustafa Akpınar ve Kadın Kolları Başkanı Halide Akben katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 14.03.2014
Belediye, AK Partili Adaylar Adına Yardım Dağıttı İddiası
İlçe Emniyet Müdürlüğü önünde basın açıklaması yapan MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ise yardım yapılmasına karşı olmadıklarını, seçim öncesinde vatandaşların etki altına alındığına tepki gösterdiklerini ifade ederek şunları söyledi: "Ak Parti hükümetinin ve ona bağlı belediyelerinin ortaya koymuş olduğu yardım dağıtma işini Dulkadiroğlu bölgesinde yine her zaman olduğu gibi erzak ve para yardımı dağıtılmaktadır.
Mustafa Bastırmacı - 03.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Açılışa, İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Akgemci, Pazarcık İlçe Başkanı Ali Kaykı ile partililer katıldı.
Mustafa Bastırmacı - 16.02.2014
Yerel Seçimlere Doğru
Açılışa MHP İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Akgemci ile partililer katıldı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Bastırmacı Haberleri | Mustafa Bastırmacı Kimdir - Haberler - Mustafa Bastırmacı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Bastırmacı kimdir, hayatı ve biyografisi. Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 22:03:38. #1.13#

title