MUSTAFA AVCI HABERLERİ

Mustafa Avcı haber, Mustafa Avcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Avcı - 09.04.2020
Türkiye Güreş Federasyonu, 65 yaş ve üstü eski güreşçileri unutmadı
Çorum güreş antrenörlerinden Abbas Eker ve Spor Eğitim Merkezi Müdürü Hüseyin Karakuş, eski güreşçiler Recep Çanakçı, Yaşar Efe, Mustafa Avcı, Sefer Baygın, Nabi Bayram, Yunus Pehlivan, Yusuf Demir, Hamza Yazgan, Sıddık Yazgan, Mustafa Gökay, Adil Tümör ile araya geldi.
Mustafa Avcı - 25.03.2020
Görevden uzaklaştırılan HDP'li Belediye Başkanı Ertan'a "eş başkanlık" davası
Şüphelinin başkanlığı döneminde "eş başkanlık" sisteminin fiili olarak uygulandığı ve buna ilişkin bazı haber içeriklerinin ihbar kabul edildiği belirtilen iddianamede, İçişleri Bakanlığı Mülkiye Müfettişliğince yapılan araştırmada, 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri'nde belediye meclis üyesi olarak seçilen Mustafa Avcı'nın sözde "eş başkan" sıfatıyla belediyenin her türlü organizasyonlarının içinde yer aldığı, tesis ve projeleri sahada bizzat inceleyerek belediye adına ilgilileri yönlendirdiği, belediye bünyesindeki görevlendirmeler, sendikal faaliyetler dahil her türlü personel hareketlerinde bizzat tasarrufta bulunduğu ve bu kapsamda ilgilileri talimatlandırdığı, belediyenin yönetiminde, sevk ve idaresinde etkin şekilde görev aldığının tespit edildiğine yer verildi.
Mustafa Avcı - 05.03.2020
TOKİ çekilişiyle ilk defa ev sahibi oldular
TOKİ'ye daha önce de başvurduğunu belirten evli ve 3 çocuk babası Mustafa Avcı " Ben daha önce 3 kez daha yazılmıştım.
Mustafa Avcı - 05.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
TOKİ'ye daha önce de başvurduğunu belirten evli ve 3 çocuk babası Mustafa Avcı " Ben daha önce 3 kez daha yazılmıştım.
Mustafa Avcı - 03.02.2020
Gezi Parkı davasının duruşma tutanağında 6 polisin müdahilliğine neden karar verildiği anlatıldı
Heyet, "Saldoğan ile Şaban İyiş, Mustafa Avcı, Soner Bindaş, Recep Alkan ve Adem Tellal isimli polis memurlarının Gezi eylemleri sırasında taş, şişe ve bilyelerden dolayı vücutlarının çeşitli yerlerinden yaralandıkları ve 'kasten yaralama' suçunun mağduru olduklarının iddia edilmiş olması" nedeniyle bu kişilerin müdahilliğine karar verildiğini hatırlattı.
Mustafa Avcı - 29.11.2019
Ormanları korumak için yapılması gerekenler konuşuldu
Muğla il merkezinde bu yılın 11 aylık döneminde 259 orman yangını çıktı, 933 hektar alan kül oldu. Orman yangınları açısından Türkiye'nin en hassas bölgelerinin başında gelen Muğla'da, Türkiye'de ilk defa bir yerel yönetim tarafından orman çalıştayı düzenlendi. Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalıştay, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi'nde başladı. Türkiye Ormancılar Derneği İkinci Başkanı Ahmet Hüsrev Özkara'nın moderatörlüğünde başlayan çalıştayın ilk gününde, Menteşe Belediye Başkanı CHP'li Bahattin Gümüş, Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Osman Gürün'ün ile Vali Yardımcısı Ayhan Yazgan konuşma yaptı. Başkan Gürün, Orman sadece ağaç değil. Her yangından sonra neyi kaybettik bunların analizini yapmamız gerekiyor. Bu çalıştayın yılda 1 kez düzenlenmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Sürekli olarak gündemde tutmalıyız. Elimizden gelen neyse yapmaya hazırız dedi. Vali Yardımcısı Ayhan Yazgan, Geleneksel metotları geride mi bıraktık, yoksa her şeyi teknolojiye mi teslim ettik Her şeyi teknolojiden bekler hale geldik. Yangın küçükken büyümeden söndürülebiliyordu. Eski ve yeniyi birleştirmek faydalı mıdır Hocalarımızın katkısıyla bu çalıştayın ülkemize örnek olacağına inanıyorum diye konuştu. Daha sonra Orman Mühendisi Vehbi Tutmaz, orman yangınlarının sebeplerini anlattı. Muğla Orman Yangınları ile Mücadele Şube Müdürü Mehmet İşçi ise, yangınlara karşı alınması gereken önlemleri detaylarıyla paylaştı. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğan Kantarcı, 'orman yangınlarının ekolojik hayata etkileri'; Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi Prof. Dr. Tuncay Neyişçi, 'yerleşim yerlerinde ve tarımsal alanlarda olası bir orman yangının sebepleri ve alınması gereken önlemler'; Doç. Dr. Ali Kavgacı, 'Akdeniz tipi ekosistemlerinde yangın sonrası yapılması gerekenler' ve Prof. Dr. Mustafa Avcı ise 'Muğla'daki kızılçam ormanlarında yangınların fauna ve çam balı üretimine etkileri' konulu sunumlar yaptı.
Mustafa Avcı - 29.11.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
Muğla il merkezinde bu yılın 11 aylık döneminde 259 orman yangını çıktı, 933 hektar alan kül oldu. Orman yangınları açısından Türkiye'nin en hassas bölgelerinin başında gelen Muğla'da, Türkiye'de ilk defa bir yerel yönetim tarafından orman çalıştayı düzenlendi. Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen çalıştay, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi'nde başladı. Türkiye Ormancılar Derneği İkinci Başkanı Ahmet Hüsrev Özkara'nın moderatörlüğünde başlayan çalıştayın ilk gününde, Menteşe Belediye Başkanı CHP'li Bahattin Gümüş, Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Osman Gürün'ün ile Vali Yardımcısı Ayhan Yazgan konuşma yaptı. Başkan Gürün, "Orman sadece ağaç değil. Her yangından sonra neyi kaybettik bunların analizini yapmamız gerekiyor. Bu çalıştayın yılda 1 kez düzenlenmesinin faydalı olacağını düşünüyorum. Sürekli olarak gündemde tutmalıyız. Elimizden gelen neyse yapmaya hazırız" dedi. Vali Yardımcısı Ayhan Yazgan, "Geleneksel metotları geride mi bıraktık, yoksa her şeyi teknolojiye mi teslim ettik? Her şeyi teknolojiden bekler hale geldik. Yangın küçükken büyümeden söndürülebiliyordu. Eski ve yeniyi birleştirmek faydalı mıdır? Hocalarımızın katkısıyla bu çalıştayın ülkemize örnek olacağına inanıyorum" diye konuştu. Daha sonra Orman Mühendisi Vehbi Tutmaz, orman yangınlarının sebeplerini anlattı. Muğla Orman Yangınları ile Mücadele Şube Müdürü Mehmet İşçi ise, yangınlara karşı alınması gereken önlemleri detaylarıyla paylaştı. İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Doğan Kantarcı, 'orman yangınlarının ekolojik hayata etkileri'; Türkiye Ormancılar Derneği Batı Akdeniz Şubesi Prof. Dr. Tuncay Neyişçi, 'yerleşim yerlerinde ve tarımsal alanlarda olası bir orman yangının sebepleri ve alınması gereken önlemler'; Doç. Dr. Ali Kavgacı, 'Akdeniz tipi ekosistemlerinde yangın sonrası yapılması gerekenler' ve Prof. Dr. Mustafa Avcı ise 'Muğla'daki kızılçam ormanlarında yangınların fauna ve çam balı üretimine etkileri' konulu sunumlar yaptı.
Mustafa Avcı - 09.10.2019
"ARTİST 2019 / 29. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı"
Ayrıca, Faust'u besleyecek olan 'İçimizdeki Şeytan' ve 'Esin Keçisi' kolektif sergileri de fuarda sanatseverlerle buluşacak. 7'inci salonun girişinde bir Mevlüt Akyıldız sergisi olacak. Sanat eğitmeni Yeliz İnanç Arapoğlu İstanbul Sanat Fuarı'nda çocuklar için çeşitli atölyeler düzenleyecek." Etkinliğe, fuarda bu yıl çalışmaları yer alacak Abdurrahman Yalçınkaya, Arslan Eroğlu, Cemre Yeşil Gönenli, Yüksel Dal, Mustafa Avcı, Olgu Ülkenciler, Rafet Arslan ve Senem Aküzüm gibi sanatçılar katıldı.
Mustafa Avcı - 18.09.2019
Manyas Kaymakamı Kaya, çeltik hasadına katıldı
Kırsal Eskiçatal Mahallesi'nde üretici Mustafa Avcı'ya ait arazide biçerdövere binerek biçim aşaması ve çeltiğin hasadı konusunda bilgi alan Kaya, daha sonra kurutma makinelerini inceledi.
Mustafa Avcı - 23.08.2019
(görüntülü) van'da, hdp'lilerin basın açıklamasına polis engeli
VAN'da HDP'li milletvekillerinin, İçişleri Bakanlığı'nca Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Bedia Özgökçe Ertan'a destek için yapmak istediği basın açıklamasına, polis izin vermedi. Bunun üzerine Van Milletvekili Murat Sarısaç, bekletildikleri yerde açıklama yapınca polis aracından uyarı anonsları yapıldı.  HDP'li Bedia Özgökçe Ertan'ın Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılmasına tepki göstermek ve Ertan'a destek olmak için 3 gündür kentte bulunan HDP Grup Başkan Vekili Fatma Kurtulan, Van milletvekilleri Muazzez Orhan, Murat Sarısaç ile Hakkari Milletvekili Sait Dede, basın açıklaması yapmak istedi. Aralarında Bedia Özgökçe Ertan ile eski eş başkan Mustafa Avcı olduğu HDP'liler, Cumhuriyet Caddesi'nden yürüyüşe geçip, Fekiye Teyran Parkı'na ulaşmak istedi.
Mustafa Avcı - 23.08.2019
Dha yurt bülteni - 16
Görüntü Dökümü ------------ Oturma eylemi yapanlar Saruhan Oruç'un konuşması Genel ve detay görüntüler Haber: Selim KAYA-Kamera: Nurettin FİDANCAN/DİYARBAKIR, ============================ Van'da, HDP'lilerin basın açıklamasına polis engeli Van'da HDP'li milletvekillerinin, İçişleri Bakanlığı'nca Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılan Bedia Özgökçe Ertan'a destek için yapmak istediği basın açıklamasına, polis izin vermedi. Bunun üzerine Van Milletvekili Murat Sarısaç, bekletildikleri yerde açıklama yapınca polis aracından uyarı anonsları yapıldı.  HDP'li Bedia Özgökçe Ertan'ın Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden uzaklaştırılmasına tepki göstermek ve Ertan'a destek olmak için 3 gündür kentte bulunan HDP Grup Başkan Vekili Fatma Kurtulan, Van milletvekilleri Muazzez Orhan, Murat Sarısaç ile Hakkari Milletvekili Sait Dede, basın açıklaması yapmak istedi. Aralarında Bedia Özgökçe Ertan ile eski eş başkan Mustafa Avcı olduğu HDP'liler, Cumhuriyet Caddesi'nden yürüyüşe geçip, Fekiye Teyran Parkı'na ulaşmak istedi.
Mustafa Avcı - 19.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-7
Bu sırada belediye binasına yürümek isteyen bir grup HDP'liye polis izin vermedi. Aralarında HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan, görevden uzaklaştırılan Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan ve Mustafa Avcı'nın da bulunduğu yaklaşık 30 HDP'li, Seyit Fehim Arvasi Mahallesi'ndeki belediye binasına yürümek istedi.
Mustafa Avcı - 19.08.2019
DHA YURT BÜLTENİ-7
Bu sırada belediye binasına yürümek isteyen bir grup HDP'liye polis izin vermedi. Aralarında HDP Van Milletvekili Muazzez Orhan, görevden uzaklaştırılan Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan ve Mustafa Avcı'nın da bulunduğu yaklaşık 30 HDP'li, Seyit Fehim Arvasi Mahallesi'ndeki belediye binasına yürümek istedi.
Mustafa Avcı - 22.07.2019
Adıyaman'da otomobil ile hafif ticari araç çarpıştı: 3 yaralı
Mustafa Avcı idaresindeki KS MI 21 yabancı plakalı otomobil, Yavuz Selim Mahallesi Hastane Caddesi'nde Emin Güner yönetimindeki 49 AD 161 plakalı hafif ticari araçla çarpıştı.
Mustafa Avcı - 13.07.2019
Pompalı dehşetin sanığına, ağırlaştırılmış müebbet ve 20 yıl hapis (Tekrar)
'SÖYLEYECEK BİR ŞEYİM YOK' Olayın ardından tutuklanan Sezai İsanç hakkında Bursa 5'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde 'Kasten öldürme' ve 'kasten yaralama' suçlarından 2 kez müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Davanın karar duruşmasına Sezai İsanç, taraf avukatları, Doğukan Avcı'nın babası Mustafa Avcı ve Mustafa Paşa'nın babası Abdullah Paşa katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mustafa Avcı Haberleri | Mustafa Avcı Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mustafa Avcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Avcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Denizli AK Parti'de 7. olağan kongre süreci kaldığı yerden devam ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.9.2021 03:28:33. #1.16#

title