MUSTAFA ATAŞ HABERLERİ

Mustafa Ataş haber, Mustafa Ataş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Ataş - 24.12.2017
Başbakan Yıldırım Kilis'te
Partisinin 6'ncı Olağan Kongresi'ne katılmak üzere kente gelen Yıldırım, daha sonra beraberinde TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mahir Ünal, Cevdet Yılmaz ile Mustafa Ataş'ın yanı sıra bazı milletvekilleriyle Kilis Valiliğine geçti.
Mustafa Ataş - 24.12.2017
AK Parti Kilis 6. Olağan İl Kongresi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım gibi hizmet sevdalılarının üzerinden yük almanın kendilerine nasip olduğunu dile getirerek bu yüzden de çok mutlu olduklarını belirtti.
Mustafa Ataş - 24.12.2017
AK Parti Adıyaman 6. Olağan İl Kongresi
Kongreye, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mahir Ünal, Mustafa Ataş, Cevdet Yılmaz, Öznur Çalık, Erol Kaya ile bölge milletvekilleri ve partililer katıldı.
Mustafa Ataş - 23.12.2017
AK Parti Şırnak 6. Olağan İl Kongresi
Kongreye Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Mahir Ünal, Hayati Yazıcı, Vedat Demiröz, Mustafa Ataş, Öznur Çalık, Çiğdem Karaaslan, Ravza Kavakcı, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, milletvekilleri ile AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Lütfiye Selva Çam ve AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş da katıldı.
Mustafa Ataş - 23.12.2017
Hakkari 6. Olağan İl Kongresi
Kongreye, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mahir Ünal, Hayati Yazıcı, Mustafa Ataş, Ravza Kavakcı, Öznur Çalık ile milletvekilleri de katıldı.
Mustafa Ataş - 20.12.2017
AK Parti'de 2 İl Başkanlığına Atama
AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Mardin İl Başkanlığına 22. Dönem Mardin Milletvekili Nihat Eri'nin, Van İl Başkanlığına ise 23. Dönem Van Milletvekili Kayhan Türkmenoğlu'nun atandığını açıkladı.
Mustafa Ataş - 19.12.2017
AK Parti'de İki İl Başkanlığına Atama
AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Burdur ve Kastamonu il başkanlıklarına atama yapıldığını bildirdi.
Mustafa Ataş - 17.12.2017
Çocuklar ve Gençler Mali Destek Programı"
Etkinliğe katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, yaptığı konuşmada projeye ilişkin bilgi verdi.
Mustafa Ataş - 16.12.2017
AK Parti Yalova İl Kongresi
Notlar AK Parti Yalova 6. Olağan İl Kongresine Başbakan Yardımcıları Hakan Çavuşoğlu ile Fikri Işık, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti milletvekilleri ve Yalovalı siyasetçi Ömer Fitoz ile partililer katıldı.
Mustafa Ataş - 16.12.2017
AK Parti Yalova 6. Olağan İl Kongresi
"Türkiye, büyümesini sürdürecektir" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da partinin kuruşundan bu yana teşkilatların her kademesinde emek veren herkese teşekkür etti.
Mustafa Ataş - 15.12.2017
AK Parti Bolu İl Başkanlığı Kongresine Doğru
Doğanay, kendisini il başkanlığı görevine layık gören AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve AK Parti'nin Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş olmak üzere tüm partililere teşekkür etti.
Mustafa Ataş - 15.12.2017
AK Parti Bolu İl Başkanlığı Kongresine Doğru
Doğanay, kendisini il başkanlığı görevine layık gören AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ve tüm partililere teşekkür etti.
Mustafa Ataş - 12.12.2017
Başbakan Yıldırım Cenaze Törenine Katıldı
Cenaze namazına, Kaynar'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Yıldırım, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mehdi Eker, Mustafa Ataş ve Hamza Dağ, Ankara Valisi Ercan Topaca ile milletvekilleri ve vatandaşlar katıldı.
Mustafa Ataş - 10.12.2017
AK Parti Sivas 6. Olağan İl Kongresi
NOTLAR Kongreye, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da katıldı.
Mustafa Ataş - 10.12.2017
AK Parti Sivas 6. Olağan İl Kongresi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da kongrenin hayırlara vesile olmasını temenni etti.
Mustafa Ataş - 10.12.2017
Dha Yurt Bülteni-8
1)CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: TRUMP'UN AÇIKLAMASI BİZİM İÇİN YOK HÜKMÜNDE CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Amerika Birleşik Devletleri'nin (ABD) Kudüs konusundaki kararını tanımadıklarını belirterek, "Trump'n açıklaması zaten bizim için bir yok hükmündedir. Biz beklerdik ki büyük ülkelerin liderleri çatışmayı barışmayı barıştırmayı sağlasın. İsrail bir terörist devlettir" dedi. AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin il başkanlığı kongresine katılmak üzere Sivas'a geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve beraberindekileri taşıyan Ana uçağı 12.50 sıralarında Nuri Demirağ Havaalanı'na indi. Burada protokol tarafından karşılanan Cumburbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı otobüsü ile kent merkezine geçti. Yolda kendisine sevgi gösterilerinde bulunan vatandaşları selamlayarak, çocuklara oyuncak verdi. Ardından AK Parti Sivas 6'ıncı Olağan İl Kongresi'nin yapıldığı Yeni Spor Salonu'na geçti. Cumhurbaşkanı Erdogan'ın Sivas ziyaretine Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş, Mahir Ünal eşlik etti.
Mustafa Ataş - 05.12.2017
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Mustafa Ataş - 04.12.2017
Edirne'de AK Parti İl Kongresi'ne Başbakan Yıldırım Katılacak
Tabi en önemlisi de arkadaşlar kongrelerimizi bitirdik bütün ilçelerimizde. Şu anda kadın ve gençlik kollarımız da kongrelerini tamamlamak üzere. Hayırlısıyla 30 Aralık Cumartesi günü saat 13: 00'te sayın Başbakanımızın katılımıyla biz Edirne'de 6. Olağan İl Kongremizi yapacağız. Edirne'ye hayırlı olsun diyoruz. Bu süreçle ilgili de geçen hafta Ankara'daydık. Genel Başkan Yardımcımız Mustafa Ataş bey ile görüştük.
Mustafa Ataş - 03.12.2017
AK Parti Muş 6. Olağan İl Kongresi
Kongreye, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş, Öznur Çalık, Cevdet Yılmaz ve Vedat Demiröz, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bilal Erdoğan ile milletvekilleri de katıldı.
Mustafa Ataş - 03.12.2017
AK Parti Ağrı 6. Olağan İl Kongresi
Kongreye, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş, Öznur Çalık, Cevdet Yılmaz ve Vedat Demiröz, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ile milletvekilleri de katıldı.
Mustafa Ataş - 02.12.2017
AK Parti Iğdır 6. Olağan İl Kongresi
Kongreye, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin ve AK Parti genel başkan yardımcıları Mustafa Ataş, Cevdet Yılmaz, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş ile milletvekilleri de katıldı.
Mustafa Ataş - 02.12.2017
AK Parti Iğdır 6. Olağan İl Kongresi
Bakan Arslan, ülkenin kalkınmasını istemeyenlerin olduğuna işaret ederek, şunları kaydetti: "İster içeride ister dışarıdaki hainlerle mücadele etmek istikbalimiz ve istiklalimiz söz konusu olduğunda gözümüzü kırpmadan şehadet şerbeti içmeye gitmek bizim boynumuzun borcu. O yüzden bütün şehitlerimize rahmet dilerken hainlerle mücadele eden güvenlik güçlerimize, silahlı kuvvetlerimize, korucularımıza kolaylıklar, sağlık afiyet diliyoruz. Rabbim onları hainlerin karşısında muzaffer eylesin." "Demokratik olmayan yollarla AK Parti'yi alt etmeye çalıştılar" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da demokratik yollara AK Parti'nin önünü kesemeyen çevrelerin demokratik olmayan yöntemlerle AK Parti'yi alt etmeye çalıştığını belirterek, "Bu ülkenin kalkınması ve gelişmesinin önünü kesmeye çalışanlara karşı mücadelemizi AK Parti Genel Başkanımız Erdoğan'ın liderliğinde sürdürdük ve sürdürmeye devam edeceğiz.
Mustafa Ataş - 02.12.2017
Türkiye Düşmezse Suriye Bir Gün Yeniden Ayağa Kalkar"
Başbakan Binali Yıldırım ile Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş'ın mesajları okundu.
Mustafa Ataş - 02.12.2017
AK Parti Kars 6. Olağan İl Kongresi
Kongreden notlar AK Parti Kars 6. Olağan İl Kongresi'ne Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanı sıra Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da katıldı ve kısa birer konuşma yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Ataş Haberleri | Mustafa Ataş Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Mustafa Ataş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Ataş kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Düzce 6. Olağan İl Kongresi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 14:42:11. #1.14#

title