MUSTAFA ATAŞ HABERLERİ

Mustafa Ataş haber, Mustafa Ataş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Ataş - 17.05.2018
AK Parti Malatya İl Başkanlığına Atama
AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, partisinin Malatya il başkanlığına atama yapıldığını belirtti.
Mustafa Ataş - 15.05.2018
Türk Parlamenterler Birliği 18. Olağan Genel Kurulu
Genel Yönetim Kurulu asil üyeleri şu isimlerden oluştu: "Nevzat Pakdil, Yaşar Karayel, Alparslan Kavaklıoğlu, Orhan Erdem, Ramazan Kerim Özkan, İlknur İnceöz, Cahit Bağcı, Mustafa Ataş, Hasan Çalış, Mehmet Sarı, Kadir Ramazan Coşkun, Ömer Faruk Öz, Yahya Akman, Haluk Yıldız, Harun Karaca.
Mustafa Ataş - 05.05.2018
Ak Partili Ataş'tan Muharrem İnce'ye: Sen Neredesin, Erdoğan Nerede ?
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'yi eleştirerek, "Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı üzerine kurulan kin dolu konuşmayı hep birlikte izledik.
Mustafa Ataş - 05.05.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş: "Milletin Üzerinde Daha Büyük Bir Hakem Yoktur"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Ana muhalefet partisinin Türkiye'ye kazandırılmaya çalışılan tüm hizmetlere karşı meclis içinde ve dışında birtakım bölücü terör örgütlerinin sözcülüğünü yaparcasına bir siyaset tarzı benimsediğini millet görüyor.
Mustafa Ataş - 05.05.2018
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş Açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Ana muhalefet partisinin Türkiye'ye kazandırılmaya çalışılan tüm hizmetlere karşı meclis içinde ve dışında birtakım bölücü terör örgütlerinin sözcülüğünü yaparcasına bir siyaset tarzı benimsediğini millet görüyor.
Mustafa Ataş - 30.04.2018
Geniş Haber) Uludere Şehidi İstanbul'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
ŞIRNAK Uludere'de terör örgütü PKK mensuplarının üs bölgesine düzenlediği saldırıda şehit olan piyade Onbaşı Sedat Mekan (23)İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı. Bahçelievler Kuba Camii'nde düzenlenen törende şehidin ailesi ve yakınları, gözyaşlarına boğuldu. Anne Özlem Mekan ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan, şehitlerini asker selamıyla uğurladı.  Şehit Onbaşı Sedat Mekan için Bahçelievler Kuba Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene şehidin ailesi ve yakınları başta olmak üzere protokol üyeleri, askeri ve emniyet personeli ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cami avlusunda taziyeleri baba Murat, anne Özlem ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan başta olmak üzere diğer aile mensupları kabul etti. Tabutun başına gelen aile mensupları uzun süre tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Ağabeyinin asker kepini giyerek cenazeye katılan Semih Mekan, tabutun önünde sık sık asker selamı verdi.  BAKAN KAYA ŞEHİDİN ANNESİ VE NİŞANLISIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ Şehidin askere gitmeden önce nişanlandığı Zeynep Aydoğdu ile anne Özlem Mekan, cenazede yan yana durdu. Ayakta durmakta güçlük çeken acılı aile üyelerine cenazeye katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya destek oldu. Hem annenin hem nişanlısının yanından bir an olsun ayrılmayan Bakan Kaya zaman zaman her ikisine de sarılarak acılarını paylaştı.  Cenaze töreninde Bakan Kaya'nın yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker, Mustafa Ataş Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu da yer aldı.
Mustafa Ataş - 30.04.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
  Görüntü Dökümü: -------------------------- -Özden'in naaşının getirilmesi -Askeri tören -Genel ve detaylar 30.04.2018 - 14.19 - Haber Kodu : 180430079 30.04.2018 - 14.30 - Haber Kodu : 180430081 ======================================= 2- (Geniş Haber)  ULUDERE ŞEHİDİ İSTANBUL'DA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI Haber-Kamera: Enver ALAS-Akın ÇELİKTAŞ / İstanbul DHA Şırnak Uludere'de terör örgütü PKK mensuplarının üs bölgesine düzenlediği saldırıda şehit olan piyade Onbaşı Sedat Mekan (23)İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı. Bahçelievler Kuba Camii'nde düzenlenen törende şehidin ailesi ve yakınları, gözyaşlarına boğuldu. Anne Özlem Mekan ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan, şehitlerini asker selamıyla uğurladı.  Şehit Onbaşı Sedat Mekan için Bahçelievler Kuba Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene şehidin ailesi ve yakınları başta olmak üzere protokol üyeleri, askeri ve emniyet personeli ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cami avlusunda taziyeleri baba Murat, anne Özlem ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan başta olmak üzere diğer aile mensupları kabul etti. Tabutun başına gelen aile mensupları uzun süre tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Ağabeyinin asker kepini giyerek cenazeye katılan Semih Mekan, tabutun önünde sık sık asker selamı verdi.  BAKAN KAYA ŞEHİDİN ANNESİ VE NİŞANLISIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ Şehidin askere gitmeden önce nişanlandığı Zeynep Aydoğdu ile anne Özlem Mekan, cenazede yan yana durdu. Ayakta durmakta güçlük çeken acılı aile üyelerine cenazeye katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya destek oldu. Hem annenin hem nişanlısının yanından bir an olsun ayrılmayan Bakan Kaya zaman zaman her ikisine de sarılarak acılarını paylaştı.  Cenaze töreninde Bakan Kaya'nın yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker, Mustafa Ataş Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu da yer aldı.
Mustafa Ataş - 30.04.2018
Geniş Haber) Uludere Şehidi İstanbul'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
Haber-Kamera: Enver ALAS-Akın ÇELİKTAŞ / İstanbul DHA Şırnak Uludere'de terör örgütü PKK mensuplarının üs bölgesine düzenlediği saldırıda şehit olan piyade Onbaşı Sedat Mekan (23)İstanbul'da son yolculuğuna uğurlandı. Bahçelievler Kuba Camii'nde düzenlenen törende şehidin ailesi ve yakınları, gözyaşlarına boğuldu. Anne Özlem Mekan ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan, şehitlerini asker selamıyla uğurladı.  Şehit Onbaşı Sedat Mekan için Bahçelievler Kuba Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törene şehidin ailesi ve yakınları başta olmak üzere protokol üyeleri, askeri ve emniyet personeli ile çok sayıda vatandaş katıldı. Cami avlusunda taziyeleri baba Murat, anne Özlem ile kardeşleri Semih ve Barış Mekan başta olmak üzere diğer aile mensupları kabul etti. Tabutun başına gelen aile mensupları uzun süre tabuta sarılarak gözyaşı döktü. Ağabeyinin asker kepini giyerek cenazeye katılan Semih Mekan, tabutun önünde sık sık asker selamı verdi.  BAKAN KAYA ŞEHİDİN ANNESİ VE NİŞANLISIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ Şehidin askere gitmeden önce nişanlandığı Zeynep Aydoğdu ile anne Özlem Mekan, cenazede yan yana durdu. Ayakta durmakta güçlük çeken acılı aile üyelerine cenazeye katılan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya destek oldu. Hem annenin hem nişanlısının yanından bir an olsun ayrılmayan Bakan Kaya zaman zaman her ikisine de sarılarak acılarını paylaştı.  Cenaze töreninde Bakan Kaya'nın yanı sıra İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı İrfan Fidan, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker, Mustafa Ataş Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu da yer aldı.
Mustafa Ataş - 30.04.2018
Şehit Piyade Er Mekan Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker ile Mustafa Ataş, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu ile bazı milletvekilleri ve askeri yetkililer katıldı.
Mustafa Ataş - 28.04.2018
Erdoğan İzmir'de Halka Hitap Etti
Erdoğan, burada, Başbakan Binali Yıldırım, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan yardımcıları Hayati Yazıcı, Mustafa Ataş, Erol Kaya, Mehdi Eker, Hamza Dağ, Vedat Demiröz, Harun Karacan ve milletvekilleri tarafından karşılandı.
Mustafa Ataş - 26.04.2018
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı, Vekillik İçin İstifa Etti
Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Yurdunuseven, yönetim kurulu üyelerine gönderdiği mesajla ilgili konuştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın talimatıyla istifa ettiği yönündeki ifadelerin yer aldığı mesaja ilişkin Yurdunuseven, şunları söyledi: "Yanlış anlaşılma olmuş.
Mustafa Ataş - 26.04.2018
AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı, Vekillik İçin İstifa Etti
Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Yurdunuseven, yönetim kurulu üyelerine gönderdiği mesajla ilgili konuştu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın talimatıyla istifa ettiği yönündeki ifadelerin yer aldığı mesaja ilişkin Yurdunuseven, şunları söyledi: "Yanlış anlaşılma olmuş.
Mustafa Ataş - 26.04.2018
Dha Yurt Bülteni-14
Ak Parti İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel, belediye başkanları, ilçe ve belde başkanlarıyla teşkilat mensupları da yer aldı. İbrahim Yurdunuseven, milletvekili aday adaylığı için görevinden istifa ettiğini açıkladı. 'BU BİR YANLIŞ ANLAŞILMA MESAJI' Daha sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yurdunuseven, yönetim kurulu üyelerine gönderdiği mesajla ilgili konuştu. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş'ın talimatıyla istifa ettiği yönündeki ifadelerin yer aldığı mesaja ilişkin Yurdunuseven şu açıklamayı yaptı: "Yanlış anlaşılma olmuş.
Mustafa Ataş - 15.04.2018
AK Parti Beykoz 6. Olağan İlçe Kongresi
Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş ve Ravza Kavakcı Kan, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti milletvekilleri İsmet Uçma, Osman Boyraz, Hasan Sert ve Halis Dalgılıç ve ile partililer katıldı.
Mustafa Ataş - 15.04.2018
AK Parti Üsküdar 6. Olağan İlçe Kongresi
AK Parti'nin uygulamalarının sadece Türkiye'deki 81 milyonun umudu olmadığını, tüm mazlum coğrafyaların umudu haline geldiğini ifade eden Eker, şöyle konuştu: "2019 yılında Cumhuriyet tarihinin en önemli siyasi reformuna kapı aralayacak seçimi yaşayacağız. AK Parti'nin kongreleri kutlu yürüyüşün kongreleridir. AK Parti davası, medeniyet tasavvurumuzun kutlu yürüyüşü davasıdır. Diğer siyasi partilerin yarıştığı, birbirlerine saldırdığı gibi bir kongre anlayışı değildir bizim kongrelerimiz. 81 milyon insanın umudu ve istikbalidir AK Parti. Onun için, sadece 81 milyon için değil, bütün ümmet için, Balkanlardan Kafkaslara, Orta Doğu'dan Afrika'ya bütün bir coğrafya için gereklidir AK Parti. Bu şuurla biz AK Partiliyiz." AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ise bugüne kadarki seçimlerde Üsküdar'da arzu ettikleri sonuçları alamadıklarını belirterek, "16 Nisan referandumunda Türkiye ortalamasının altında kalmış, yüzde 47 gibi bir oran almıştır.
Mustafa Ataş - 15.04.2018
AK Parti Beykoz 6. Olağan İlçe Kongresi
Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker, Erol Kaya, Mustafa Ataş, Hayati Yazıcı, Ravza Kavakcı Kan ile bazı milletvekilleri katıldı.
Mustafa Ataş - 15.04.2018
Dha İstanbul Bülteni - 3
AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Tuzla 6. Olağan İlçe Kongresi'ne katıldı. Kongreye Yıldırım'ın yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mustafa Ataş, Erol Kaya, Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, delegeler ve partililer de katıldı.
Mustafa Ataş - 15.04.2018
Başbakan Yıldırım: Dolar Fırlayıp Gitse, Enflasyon Yükselse Zil Takıp Oynayacaklar
AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Tuzla 6. Olağan İlçe Kongresi'ne katıldı. Kongreye Yıldırım'ın yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mustafa Ataş, Erol Kaya, Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, delegeler ve partililer de katıldı.
Mustafa Ataş - 15.04.2018
Ek Bilgi ve Görüntülerle Geniş Haber) Başbakan Yıldırım: Dolar Fırlayıp Gitse, Enflasyon Yükselse...
AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım, partisinin Tuzla 6. Olağan İlçe Kongresi'ne katıldı. Kongreye Yıldırım'ın yanı sıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mustafa Ataş, Erol Kaya, Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, delegeler ve partililer de katıldı.
Mustafa Ataş - 15.04.2018
AK Parti Tuzla 6. Olağan İlçe Kongresi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da Tuzla'nın 16 Nisan Referandumu'nda yüzde 50 oy oranıyla Türkiye ortalamasını yakaladığını hatırlatarak, 2019 seçimlerinde yüzde 60'tan fazla oy alacaklarına inandıklarını söyledi.
Mustafa Ataş - 14.04.2018
AK Parti Avcılar 6. Olağan İlçe Kongresi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da Avcıları, AK Parti belediyeciliğiyle buluşturmak için çalışacaklarını söyleyerek, "Avcılar'da görülmemiş hesabımız var.
Mustafa Ataş - 14.04.2018
AK Parti Esenler 6. Olağan İlçe Kongresi
Bu anlamda Esenler'e karşı büyük bir borçları ve sorumlulukları olduğunu belirten Muş, şöyle konuştu: "Yaklaşan seçimlerde de Esenler, bir siyasi partinin İstanbul'da alabileceği en yüksek desteği Adalet ve Kalkınma Partisi'ne sağlayacağından en küçük bir şüphemiz olmamaktadır. Bu anlamda hem ilçe teşkilatımız hem belediyemiz hem de milletvekillerimiz gereken saha çalışmalarını olabildiğinden çok daha fazla yapacaklardır. Bu duygu ve düşüncelerle şimdiye kadar görev yapmış olan ilçe teşkilatımızdan ilçe başkanımıza emeklerinden ve gayretlerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yeni seçilecek olan yönetime ve ilçe başkanımıza üstün başarılar diliyorum." AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ise bugüne kadar teşkilatların her kademesinde görev yapan, emek veren, alın teri döken, ana kademe, kadın ve gençlik kollarına teşekkürlerini iletti.
Mustafa Ataş - 14.04.2018
Dha İstanbul Bülteni - 3
"BUGÜNE KADAR NEREDEYDİNİZ?" Başbakan Binali Yıldırım,  İstanbul'da partisinin 'Esenler 6. Olağan İlçe Kongresi'ne katıldı. Esenler Hakkı Başar Spor Kompleksi'nde düzenlenen kongrede Yıldırım'ın yanı sıra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak,  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mehdi Eker, Mustafa Ataş, Erol Kaya, Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları yer aldı.
Mustafa Ataş - 14.04.2018
AK Parti Fatih 6. Olağan İlçe Kongresi
Kongrede, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Ravza Kavakçı Kan, Mustafa Ataş, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal da birer konuşma yaptı.
Mustafa Ataş - 14.04.2018
Aktüel Görüntüyle)- Yıldırım: Bunu Olumlu Bir Adım Olarak Görüyoruz
"BUGÜNE KADAR NEREDEYDİNİZ?" Başbakan Binali Yıldırım,  İstanbul'da partisinin 'Esenler 6. Olağan İlçe Kongresi'ne katıldı. Esenler Hakkı Başar Spor Kompleksi'nde düzenlenen kongrede Yıldırım'ın yanı sıra Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak,  Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı, Mehdi Eker, Mustafa Ataş, Erol Kaya, Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları yer aldı.
Mustafa Ataş - 14.04.2018
Başbakan Yıldırım "Döviz Kurlarındaki Dalgalanma Geçici, Etkileri Sınırlı" (2)
AK Parti Esenler 6. Olağan İlçe Kongresi, Hakkı Başar Spor Tesisinde gerçekleştirildi. Kongreye Başbakan Binali Yıldırım, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehdi Eker, Hayati Yazıcı ve Mustafa Ataş, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksü ve çok sayıda partili katıldı.
Mustafa Ataş - 12.04.2018
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu, Ağrı Tanıtım Günleri'nin Açılışına Katıldı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Ağrı Tanıtım Günleri'nin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, bu organizasyonun Ağrı'ya büyük katkı sağlayacağına inandığını dile getirdi.
Mustafa Ataş - 12.04.2018
Ağrı Tanıtım Günleri Açılış Töreni
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Ağrı Tanıtım Günleri'nin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, bu organizasyonun Ağrı'ya büyük katkı sağlayacağına inandığını dile getirdi.
Mustafa Ataş - 08.04.2018
AK Parti Van 6. Olağan Kongresi
Kongreye, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş, Öznur Çalık, Vedat Demiröz, Cevdet Yılmaz, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ile milletvekilleri de katıldı.
Mustafa Ataş - 07.04.2018
AK Parti Denizli 6. Olağan İl Kongresi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Çorum "15 sene önce herşeyimiz vardı, şimdi fakirleştik" dediğini aktaran Sorgun, şöyle devam etti: "Fakirleşen sensin. Doğru söylüyor Kılıçdaroğlu, 15 sene önce çok iyi hatırlıyoruz. Sen SSK'nın genel müdürüydün, ilaç kuyruklarımız, hastanede rehin kalan hastalarımız vardı. Milyon liralara alınan ekmeğimiz, simitimiz vardı. Morglarda rehin tutulan cenazelerimiz vardı. IMF'ye borçlarımız vardı. 2019'daki 3 seçimin bana göre sırrı, şifresi daha çok tevazu, daha çok samimiyet, daha çok gayret." AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da partisinin kuruluşundan bugüne kadar süreç içerisinde Denizli'nin girdiği her seçimde AK Parti'ye karşı görevini en iyi yapma gayretinde olduğunu söyledi.
Mustafa Ataş - 04.04.2018
Savunma Sanayisini Geliştirmiş Türkiye İstemiyorlar"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, "Kendi savunma sanayisini geliştirmiş bir Türkiye istemiyorlar.
Mustafa Ataş - 02.04.2018
AK Parti Çanakkale İl Başkanlığına Atama
AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Çanakkale İl Başkanlığına atama yapıldığını belirtti.
Mustafa Ataş - 01.04.2018
AK Parti Hatay 6. Olağan İl Kongresi
Kongreye, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Ömer Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş, Mahir Ünal, Öznur Çalık, Vedat Demiröz, Öznur Çalık, Hamza Dağ, AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, milletvekilleri, MHP Hatay İl Başkanı Lütfi Kaşıkçı ile CHP Hatay İl Başkanı Servet Mullaoğlu da katıldı.
Mustafa Ataş - 31.03.2018
AK Parti Ümraniye 6. Olağan Kongresi
"Mazlumların sesi" AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş da konuşmasında, partilerinin daha önce Türkiye'de başarılamayan işleri başardığını aktararak, bundan dolayı da tüm teşkilatı kutladı.
Mustafa Ataş - 31.03.2018
AK Parti Pendik 6. Olağan Kongresi
Kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mustafa Ataş, Mehmet Mehdi Eker ve Ravza Kavakcı Kan, milletvekilleri, belediye başkanları ve teşkilat üyeleri katıldı.
Mustafa Ataş - 29.03.2018
AK Parti'nin Kongre Maratonunda Geriye 8 İl Kaldı
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, parti olarak 81 ilden 8'i dışında il kongrelerini tamamladıklarını, AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi tarihinin henüz kesinleşmediğini ancak ramazandan sonraki bir zaman dilimi içerisinde yapılabileceğini bildirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Ataş Haberleri | Mustafa Ataş Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Mustafa Ataş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Ataş kimdir, hayatı ve biyografisi. Ak Partili Ataş: Erdoğan'ı Bu Ülkede Başkan Yapmadan Bize Çoluk Çocuğumuz, Ailemiz Haram
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 18.4.2021 15:10:37. #1.16#

title