MUSTAFA ASLAN HABERLERİ

Mustafa Aslan haber, Mustafa Aslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Aslan - 03.03.2019
Hollanda'da Uıd 4. Olağan Kongresi
Rotterdam kentinde düzenlenen kongreye, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Dış İlişkiler Başkan Yardımcısı Zafer Sırakaya, Türkiye'nin Lahey Büyükelçisi Şaban Dişli, UID Teşkilatlanma Başkanı Mustafa Aslan, UID Kadın Kolları Başkanı Ayşe Aşut, UID Hollanda Bölge Başkanı Turan Atmaca, UID Belçika Bölge Başkanı Basir Hamarat ve delegeler katıldı.
Mustafa Aslan - 02.02.2019
Mut Ziraat Odası Başkanı Hıdır Kar Güven Tazeledi
Yapılan seçimlerde meclis üyeliklerine Hıdır Kar, Sabit Kaya, Yaşar Ataş, Halil Işık, Fettah Ündar, Veysel Şah, Mustafa Aslan, Adem Tunç, Mehmet Şahin, Tuncay Örs, Ali Turhan, Selim Melleç, Ahmet Çetin, Hüseyin Bıçkı, Yakup Ceylan, Ayhan Özkan, Abdullah Kurt, Kadir Ay, Mustafa Ertuğrul, Turgay Ata ve Abdullah Özdil seçildi.
Mustafa Aslan - 15.01.2019
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğünde Görev Değişimi
Birinci Hukuk Müşavirliğine Meltem Akbaş, Kadastro Dairesi Başkanlığına Gaziantep Tapu ve Kadastro Bölge Müdürü Mustafa Aslan, Yabancı İşler Dairesi Başkanlığına Tapu Dairesi Başkanlığı Tapu ve Kadastro Uzmanı Gökhan Çanakçı, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına da Kadastro Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Nihat Erdoğan görevlendirildi.
Mustafa Aslan - 12.01.2019
Egiad Olağan Genel Kurulu
Ege Genç İş İnsanları Derneği Başkanı Mustafa Aslan oldu.
Mustafa Aslan - 12.01.2019
EGİAD'ın Yeni Başkanı Mustafa Aslan Oldu
EGİAD'ın bugün yapılan olağan genel kurulunda, 380 aktif üyeden 352 üyenin katılımıyla, 204'ünün oyunu alan Mustafa Aslan EGİAD'ın yeni başkanı oldu.
Mustafa Aslan - 08.01.2019
Egiad30 Grubu Akademi İle Öğrencilere Öncelik Verecek
EGİAD başkan adayı Mustafa Aslan ilki 2013 yılında gerçekleştirilen EGİAD Akademi'nin 'Kurumsal Bakış Açısı' temeline dayanarak yepyeni bir boyut kazanacağını açıkladı.
Mustafa Aslan - 05.01.2019
AK Parti İzmir'de 25 İlçe Adayını Açıkladı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İzmir'deki ilçe belediye başkan adaylarını açıkladı.
Mustafa Aslan - 02.01.2019
Adana'daki Fetö/pdy Davası
Adana 12.Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmaya tutuklu sanık Mustafa Aslan ve avukatı katıldı.
Mustafa Aslan - 15.12.2018
Batur'a Alevi Bektaşi Federasyonundan Destek Mesajı
Üzerimize düşen ve varsa yapmaya hazırız Narlıdere Belediye Başkanı ve CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Abdül Batur, Narlıdere Cemevinde, Alevi Bektaşi Federasyonu İzmir Bileşenleri ile bir araya gelerek, Federasyon ve bileşenlerinin aktardığı sorunları dinledi. Narlıdere Cemevinde gerçekleşen toplantıya Alevi Kültür Dernekleri, Pir Sultan Abdal Kültür Dernekleri, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Şubeleri katıldı. Federasyon adına bir konuşma yapan Alevi Bektaşi Federasyonun Başkanı Mustafa Aslan "Narlıderemizde Aleviler olarak, sorunsuz bir şekilde.
Mustafa Aslan - 04.12.2018
Türk Bilim İnsanlarından Yerli Üretime Destek
KTÜ Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümünden Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı, Prof. Dr. Ümit Alver ile Doktor Öğretim Üyesi Mustafa Aslan'dan oluşan akademik ekip ile Samsun'da faaliyet gösteren FKK firması arasında başlayan ikili iş birlikleri sonucunda, arabalarda kullanılan amortisörün şaseye bağlandığı darbe sönümleyen parça, çelik yerine plastik esaslı kompozit malzemeden yapılacak.
Mustafa Aslan - 17.11.2018
Biga Yağlı Tohumlar Kooperatifinde Seçim
Biga Ticaret ve Sanayi Odası'nda yapılan, toplantının divan başkanlığına Mehmet Kaya, katip üyeliğe ise Mustafa Aslan seçildi.
Mustafa Aslan - 10.11.2018
Osmaniye'de 10 Kasım Atatürk'ü Anma Etkinliği
Devlet Bahçeli Meydanı'nda ki anma programına, Vali Ömer Faruk Coşkun, Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya, CHP Milletvekili Baha Ünlü, Garnizon Komutan Vekili Piyade Albay Mustafa Aslan, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, askeri, adli ve mülki erkan ile siyasi parti il başkanları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mustafa Aslan - 09.11.2018
Kanallardan Gelen Tatlı Su, Akyatan Lagünü'nü Tehdit Ediyor
Akyatan Lagünü'ne akan 18 sulama kanalı nedeniyle sudaki tuzluluk miktarının yüksek oranda azalmasıyla balık popülasyonunun bitme noktasına geldiği bildirildi. Binlerce göçmen kuşun konakladığı lagünün, yosun ve çamur tabakaları nedeniyle yok etme tehdidi oluşturduğu belirtildi. Yetkililer, Uluslararası Ramsar Sözleşmesi ile Türkiye'de korunan 12 sulak alandan biri olan lagüne akan kanalların, tuz oranını düşürmesi ve getirdiği gübre kalıntıları nedeniyle ekolojik dengeyi sarstığını söyledi. Lagünde 100 bin dönüm alanda kurulu bulunan çipura dalyanı işletmesinin yetkilisi Mustafa Aslan, sudaki tuzluluk oranının azalması nedeniyle dalyana deniz balığının girmediğini ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Aslan Haberleri | Mustafa Aslan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Mustafa Aslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Aslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Çukurova Belediye Meclisi'nde Komisyonlar Belirlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 7.3.2021 02:28:46. #1.14#
title