MUSTAFA AKKUL HABERLERİ

Mustafa Akkul haber, Mustafa Akkul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mustafa Akkul - 27.10.2014
Diyarbakır'da Kuyumcular ve Sarraflar Futbol Turnuvası Sona Erdi
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, geleneksel hale getirdikleri ve bu yıl da beşincisini düzenledikleri turnuvayı sorunsuz bir şekilde tamamladıklarını söyledi.
Mustafa Akkul - 02.12.2012
Pırlanta Eğitimleri Veriliyor
Bugüne kadar pek çok etkinlik düzenleyen DKO işbirliğiyle bu hafta yapılan 'Pırlanta eğitimi' sektörden büyük ilgi gördüğü belirtildi. DKO Başkanı Mustafa Akkul; her sektör mensubu için bu eğitimlerin çok önemli olduğunu ve düzenlenen her eğitime katılınmasının çok büyük faydalar sağlayacağını söyledi.
Mustafa Akkul - 02.10.2012
Kuyumcular Turnuvaya Start Verdi
Her yıl geleneksel hale getirilen Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası futbol turnuvası bu yıl da Seyrantepe Spor Kompleksi'nde start aldı. Turnuvanın açılış kurdelesini kesen İl Vali Yardımcısı Kayapınar ve Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, kuyumcu esnafını birlik ve beraberlik içerisinde görmekten mutluluk duyduklarını söyledi. Turnuvanın açılış törenine İl Vali Yardımcısı Kayapınar Kaymakamı Cemal Hüsnü Kansız, İl Hakem Kurulu Başkanı Aykut Gencoğlu, Herkes İçin Futbol il temsilcisi Akif Özmen, Milli Takımlar Bölge Antrenörü Mehmet Budak, Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Akkul ile kent merkezinde bulunan kuyumcu esnafları katıldı.
Mustafa Akkul - 23.09.2012
Kuyumcuların 3. Turnuvası Başlıyor
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, futbolun barış ve kardeşliğin temsili olduğunu belirterek, Yönetime seçilir seçilmez barış, kardeşlik, kaynaşma ve dostluğu esnaf arasında daha ileri bir boyuta götürmek için bu turnuvayı yaptıklarını söyledi.
Mustafa Akkul - 28.08.2012
Kuyumcular Valiliğin İstediği 12 Bin Liralık Bağışın Kaldırılmasını İstedi
Canan ALTINTAŞDİYARBAKIR, (DHA)- DİYARBAKIR'daki kuyumcular can güvenliklerinin olmadığını belirterek, silah taşıma ruhsatı için kendilerinden hibe adı altında 12 bin liraya para istendiği için Valiliğe tepki gösterdi. Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Akkul, Ben 2 milyon liralık 200 kilo altını buradan alıp Hakkari'ye, Şemdinli'ye götüreceğim ve silahsız gideceğim var mı böyle bir mantık.
Mustafa Akkul - 28.08.2012
Diyarbakır'da Kuyumculardan Valiliğe Tepki
Diyarbakır'daki kuyumcular can güvenliklerinin olmadığını belirterek, silah taşıma ruhsatı için kendilerinden hibe adı altında 12 bin liraya para istendiği için Valiliğe tepki gösterdi. Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Akkul, "Ben 2 milyon liralık 200 kilo altını buradan alıp Hakkari'ye, Şemdinli'ye götüreceğim ve silahsız gideceğim var mı böyle bir mantık.
Mustafa Akkul - 28.08.2012
Kuyumculardan Silah Taşıma Ruhsatı Açıklaması
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul ve bir grup kuyumcu, basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Mustafa Akkul - 28.08.2012
Diyarbakır'da Kuyumcuların Ruhsatlı Silah Sıkıntısı
Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Akkul düzenlediği basın toplantısında, 4 gün önce Bismil-Silvan karayolunda maskeli 2 kişi tarafından gasp edilen kuyumcu Hidayet Adıgüzel'in beraberinde taşıdığı 400 bin lira tutarındaki 4 kilo altının çalındığını söyledi.
Mustafa Akkul - 08.08.2012
Diyarbakırlı Kuyumcular İftarda Bir Araya Geldi
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, Şatopark Düğün Salonu'nda verilen ve yaklaşık 400 kuyumcunun katıldığı yemekte, bölgede yaşanan olaylardan büyük üzüntü duyduklarını "Yaşanan olayların artık son bulması gerekiyor.
Mustafa Akkul - 24.07.2012
Kuyumcu Esnafı Düşük Voltajdan Şikayetçi
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, gazetecilere yaptığı açıklamada, düşük voltaj nedeniyle kuyumcuların kullandığı her biri 3 bin Avro değerindeki elektronik hassas terazilerin kullanılamaz hale geldiğini savunarak, bu nedenle kuyumcuların mağdur olduğunu söyledi.
Mustafa Akkul - 25.06.2012
Kuyumcular Hem Yarıştı, Hem Serinledi
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yüzme havuzunda gerçekleşen yarışmaya Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası üyeleri katıldı. Futbol turnuvasının ardından bu yıl da yüzme yarışması düzenlediklerini belirten Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, son iki yıl yaşanan hava sıcaklıklarından dolayı yaz aylarında iş yapamaz duruma gelen esnafa bu etkinlikle moral verdiklerini söyledi.
Mustafa Akkul - 25.06.2012
Diyarbakır'da Yüzme Yarışması
Kaplan City Tesisleri'nde düzenlenen yarışma öncesi konuşan Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, üyeleri arasında kaynaşmayı sağlamak amacıyla çeşitli etkinlikler gerçekleştirdiklerini söyledi.
Mustafa Akkul - 25.06.2012
Kuyumcuların Yüzme Yarışı
Geçen yıl futbol turnuvası düzenleyen Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, bu yıl aşırı sıcaklar nedeniyle iş yapamaz duruma geldiklerini söyledi.
Mustafa Akkul - 05.06.2012
Diyarbakır'da Kuyumculara Güvenlik Kamerası
(DİKKO) kent merkezinde bulunan kuyumcuları güvenlik kamera sistemiyle 24 saat kontrol edecek.
Mustafa Akkul - 28.05.2012
Diyarbakır Kuyumcuları Karadeniz Fuarında
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Tarafından (DİKKO) açılan stantta Diyarbakır'ın tanıtımın yanı sıra gelen konuklara menengiç kahvesi ile Diyarbakır Kadayıfı ikram edildi. Diyarbakırlı imalatçı firmalardan Amidcan Gold açmış olduğu standa kendi üretimleri olan ve adını Mem u zin takılıra olarak adlandırdıkları yöresel altın takıları tanıttı. KKTC Cumhurbaşkanı Dr. Derviş Eroğlu, Trabzon Valisi Recep Kızılcık, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Trabzon Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Trabzon Ticaret Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalıhoğlu ziyaret ettiği DİKKO standında konuşan Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, "Nasıl Karadeniz'in herkes tarafından görülmesi gerekiyorsa Diyarbakır'ın da herkes tarafından görülmesini istiyoruz" dedi.
Mustafa Akkul - 21.05.2012
Tapu ve Kadastro'dan Başkan Yılmaz'a Ziyaret
Tapu ve Kadastro'nun 165. kuruluş yıl dönümü nedeniyle yapılan ziyarette Bölge Müdürü Hasan Özalban'a yardımcıları Mustafa Akkul, İlhan Üçkardeşler ve Samsun Kadastro Müdürü Şaduman Malkoç eşlik etti.
Mustafa Akkul - 16.04.2012
Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Akkul."Altın Alış ve Satışlarında Hiçbir Kurum Kuyumcu...
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, altın alış ve satışlarında hiçbir kurumun kuyumcu müessesesi gibi avantaj sağlayamayacağını söyledi.
Mustafa Akkul - 05.04.2012
Diyarbakırlı Kuyumculardan Hırsızlara Tuzak
Türkiye'de bir ilk olan sistemle kuyumculara dağıtılan dijital fiyat pano aracılığıyla çalınan veya satılmak istenen sahte altınların modeli ve şüpheli şahısların eşkali alt yazı ile esnafa bildiriliyor. Uyarı mesajını alan esnaf, şüpheli şahıslarla pazarlık yaparak polisin gelmesini bekliyor, bu sayede hırsızların yakalanmasına da katkı sunuyor. Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Akkul, uygulama sonrası 15 sahte altın şebekesinin çökertildiğini, çalıntı malları satan 20'ye yakın kişinin ise yakalandığını söyledi.
Mustafa Akkul - 13.03.2012
Diyarbakır Altını Dubai Fuarı'nda
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul, yaptığı açıklamada, Gerek Türkiye içerisinde gerekse yurt dışında düzenlenen altın, takı ve mücevherat fuarlarına katılmalarındaki en büyük nedenlerin başında Diyarbakır'ı tanıtmak ve haketiği konuma taşımak olduğunu söyledi.
Mustafa Akkul - 13.03.2012
Diyarbakır Altını Dubai Fuarında
Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası tarafından güneyin cevherleri olarak adlandırılan Diyarbakır kuyumcuları bu kez Dubai'de ürettikleri altınları tanıtma fırsatı buldu. Diyarbakır Kuyumcular ve Sarraflar Odası Başkanı Mustafa Akkul asıl amaçlarının Diyarbakır'ı tanıtmak olduğunu belirterek, "İzmir, İstanbul, Antalya, Gaziantep ve Türkiye'nin birçok ilinde düzenlenen altın takı ve mücevherat fuarlarına katılmamızdaki en büyük nedenlerin başında Diyarbakır'ımızı hak ettiği konuma taşımak ve ilimiz esnaflarının el emeği göz nuru ürettikleri ürünleri tanıtmaktır.
Mustafa Akkul - 14.02.2012
Spor Toto 2. Lig
Diyarbakır Kuyumcular Odası Başkanı Mustafa Akkul, oda olarak 1000 SMS'le kampanyaya dahil olduklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mustafa Akkul Haberleri | Mustafa Akkul Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Mustafa Akkul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mustafa Akkul kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyarbakır'da Soyguncu Dehşeti Devam Ediyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 16:13:51. #1.14#
title