Müslüm Filmi Haberleri

Müslüm Filmi haber, Müslüm Filmi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Müslüm Filmi: Mahallede şenlik varMüslüm Filmi 1.8.2019
Müslüm Filmi 27.7.2019
İzmir Uluslararası Film Festivali'nde ödüller sahiplerini buldu
Süleyman Turan'ın 'Yaşam Boyu Onur Ödülü'ne layık görüldüğü gecede  En İyi Film ödülünü Müslüm filmi, En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Zerrin Tekindor, En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Cem Uçan, En İyi Yönetmen ödülünü ise Müslüm filminin yönetmenleri Ketche( Hakan Kırvavaç) ve Can Ulkay aldı.
Müslüm Filmi 27.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ-4
Törene katılan 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' alan ünlü oyuncu Meral Çetinkaya, "Çok teşekkür ediyorum. İzmir'in böyle bir festivali olması aydınlık İzmir için gerekliydi" dedi. Ödülü, çalıştığı bütün emekçiler ve izleyiciler adına aldığını söyledi. Tören katılan Süleyman Turan da 'Yaşam Boyu Onur Ödülü' aldı. Törende; En İyi Film ödülünü Müslüm filmi, En İyi Kadın Oyuncu ödülünü Zerrin Tekindor, En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Cem Uçan, En İyi Yönetmen ödülünü ise Müslüm filminin yönetmenleri Ketche ( Hakan Kırvavaç) ve Can Ulkay aldı.
Müslüm Filmi 7.2.2019
Müslüm" Filminde Bu Kez Yapımcılar Davalık Oldu
MERHUM sanatçı Müslüm Gürses'in hayatını anlatan ve bugüne kadar 83 milyon TL hasılat elde edilen "Müslüm" filmi ile ilgili tartışmalar bitmek bilmiyor. Sanatçının hayat arkadaşı Muhterem Nur'un yapımcı Nuri Yıldırım ve Engelsiz Yaşam Vakfı yöneticileriyle mahkemelik olmasının ardından yeni bir dava daha açıldı. Filmin esaslı organizasyonunu kendisinin yaptığını belirten yönetmen Tülün Yıldırım,  iki yapımcının kendisini devre dış bıraktığı iddiasıyla mahkemenin yolunu tuttu.  Müslüm filminin senaryosundan, film müziklerine, oyuncu seçiminden kurgusuna kadar her şeyi kendisinin seçtiğini belirten yönetmen Tülün Kızılırmak,  eser sahipliği ve ortak yapımcılık iddiasında bulunarak filmin yapımcı şirketi ICNN Yapım ve Dijital Sanatlar şirketlerine dava açtı.
Müslüm Filmi: İlk Raunt YapımcılarınMüslüm Filmi 15.1.2019
Müslüm Filmi 12.1.2019
Muhterem Nur'dan "Müslüm" Filmi Yapımcısına Suç Duyurusu
Akbaş, söz konusu etkinlikte satılan ürünlerin sahte olduğunu öne sürerek, Engelsiz Yaşam Vakfı ve "Müslüm filminin yapımcısı Mustafa Uslu'nun "nitelikli dolandırıcılık" suçundan cezalandırılmasını istedi.
Müslüm Filmi 9.1.2019
Engelliye Sanatçı Desteği
Demet Akalın'dan Müslüm Gürses'in gömleğine 10 bin lira
Müslüm Filmi 18.12.2018
Müslüm Filmi 6 Milyon İzleyiciyi Aştı
Müslüm Gürses'in gerçek yaşam hikayesini sinemaya uyarlayan "Müslüm" filmi, 7 haftada, 6 milyon 51 bin izleyiciye ulaştı.
Müslüm Filmi 29.11.2018
Müslüm"E Ünlendiği Adana'da İlgi Büyük
Müslüm Gürses'in yaşam hikayesinin sinemaya uyarlandığı "Müslüm" filmi, sanatçının şöhrete kavuştuğu Adana'da 158 bin 664 kişi tarafından izlendi.
Müslüm Filmi 29.11.2018
Grafikli - "Müslüm"E Ünlendiği Adana'da İlgi Büyük
Müslüm Gürses'in yaşam hikayesinin sinemaya uyarlandığı "Müslüm" filmi, sanatçının şöhrete kavuştuğu Adana'da 158 bin 664 kişi tarafından izlendi.
Müslüm Filmi 27.11.2018
Müslüm Filmi 5 Milyon Kişiyi Sinemaya Çekti
Müslüm Gürses'in gerçek yaşam hikayesini sinemaya uyarlayan "Müslüm" filmi, bir ayda 5 milyon 56 bin izleyiciye ulaştı.
Müslüm Filmi 7.11.2018
Müslüm" Filmi, Görme Engelliler İçin Sesli Betimlendi
Merhum sanatçı Müslüm Gürses'in yaşamını anlatan "Müslüm" filmi, görme engellilere özel geliştirilen "Hayal Ortağım Sesli Betimleme" teknolojisi ile Türkiye'deki tüm sinema salonlarında sinemaseverlerle buluşacak.
Müslüm Filmi 6.11.2018
Müslüm" Filmi, 2 Milyon Kişiyi Sinemaya Çekti
Yönetmenliğini Can Ulkay ile "Ketche" ismiyle tanınan Hakan Kırvavaç'ın üstlendiği "Müslüm" filmi, vizyona girdiği ilk 10 günde iki milyon 165 bin kişi tarafından izlendi.
Müslüm Filmi 30.10.2018
Müslüm" Filmini 3 Günde 600 Bin 141 Kişi İzledi
Yönetmenliğini Can Ulkay ile "Ketche" ismiyle tanınan Hakan Kırvavaç'ın üstlendiği "Müslüm" filmi, vizyona girdiği ilk üç günde 600 bin 141 kişi tarafından izlendi.
Müslüm Filmi 27.10.2018
Müslüm Filminin İkinci Galası Adana'da Yapıldı
ARABESK müziğin efsane ismi 'Baba' lakaplı Müslüm Gürses'in hayatını anlatan Müslüm filmi, galata gösterimiyle keşfedildiği yer olan Adana'da izlenimine sunuldu.
12
Şu an buradasınız: Müslüm Filmi Haberleri | Müslüm Filmi Kimdir - Haberler - Müslüm Filmi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Müslüm Filmi kimdir, hayatı ve biyografisi. Son on yılda beyaz perdeye bu filmler damga vurdu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.5.2020 01:49:17. #1.15#
title