Muslu Haberleri

Muslu haber, Muslu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muslu - 2.6.2018
Konya, Torosların Memba Suyunu İçecek"
Eroğlu, Konya Ovası Projesi'nin (KOP) geçmişte DSİ'nin tozlu rafları içinde kaybolduğunu anlatarak, şöyle konuştu: "Başbakanken 'KOP derhal bitirilsin diye talimat verdiniz'. İlk defa Konya Ovası'na suyu, başka havzalardan biz getirdik. Suğla depolamasındaki 100 milyon metreküp suyu buraya yönlendirdik. Derebucak Yılmaz Muslu Barajı inşa ettik ve oradan da tünelle yılda 180 milyon metreküp suyu Beyşehir gölüne akıttık.
Muslu - 2.6.2018
Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonası
Özel Sporcular Türkiye Atletizm Şampiyonası Ankara'da başladı.
Muslu - 1.6.2018
Muğla'da Şehit Yakınları ve Gaziler İçin İftar
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu ise Diyanet İşleri Başkanlığının bu yılki ramazanda "İsraf olmasın" temasını benimsediğini kaydetti.
Muslu - 27.5.2018
Kırgızistan'daki Ahıska Türkleri İftarda Bir Araya Geldi
Kırgızistan'ın kuzeyindeki Çuy Bölgesi'nde yaşayan Ahıskalılar, derneğin yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bişkek'te bir restoranda iftar yaptı. Ahıska Türkleri Derneği Başkan Vekili Abdullah Mahmudov'un ev sahipliğindeki iftara, Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Cengiz Kamil Fırat, TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu, Türkiye Mezunlar Derneği Başkanı Erkinbek Joroyev ve çok sayıda davetli katıldı.
Muslu - 25.5.2018
Almanya'da "Kitap ve Kültür Fuarı" Açıldı
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu, açılış töreninde yaptığı konuşmada, şunları kaydetti: "Bizim medeniyetimizde ve kültürümüzde kitap deyince ilk akla gelen Kur'an-ı Kerim'dir.
Muslu - 24.5.2018
Kırgızistan'da Uygur Türklerine Türkçe Kursu
Kursu tamamlayan 7 kursiyere sertifikaları, Türkiye'nin Bişkek Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Recep Sula, TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu, Kırgızistan İttifak Uygurlar Derneği Başkanı Artık Haciyev, Merkez Müdürü Adem Köseoğlu ve Türkçe öğretmeni Hayri Oktay tarafından verildi.
Muslu - 23.5.2018
İstanbul Müftülüğü'nden Semavi Dinlerin Temsilcilerine İftar
İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenen iftara, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu, İstanbul Vali Yardımcısı Mehmet Ali Özyiğit, eski İstanbul müftüleri Prof.
Muslu - 13.5.2018
4. Aksu Yarı Maratonu
Yarışın startı Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları tarafından verilirken, 21 kilometrelik yarı maratonda kadınlarda birinciliği Nevin Şahin, erkeklerde Ercan Muslu elde ederken, 10 kilometre etabında ise kadınlarda Nursel Karataş ve erkeklerde Kemal Yıldırım birinci oldu.
Muslu - 10.5.2018
Kırgızistan'da Türk Öğrencilerin Projeleri Bilim Fuarında Sergilendi
İlki düzenlenen bilim fuarının açılışı, Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Cengiz Kamil Fırat, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Bişkek Temsilcisi Atınç Keskin, Büyükelçiliğin Eğitim Müşaviri Recep Sula, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu tarafından gerçekleştirildi.
Muslu - 8.5.2018
Kırgız Sağlık Bakanınından Kırgız-Türk Dostluk Hastanesi'ne Ziyaret
Kırgızistan Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, Sağlık Bakanı Kosmosbek Çolponbayev'in Kırgızistan'ın başkenti Bişkek'te Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı (TİKA) desteğiyle inşa edilen Kırgız-Türk Dostluk Hastanesi'ni ziyaret ettiği bildirildi. Bakan Çolponbayev'in TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu ile bir araya geldiği de ifade edilen açıklamada tarafların Kırgız-Türk Dostluk Hastanesi'nin inşası ile ilgili konuları ele aldığı aktarıldı.
Muslu - 7.5.2018
Karakeçili'de Tübitak 4006 Bilim Fuarı Açıldı
Okul müdürü Hasan Muslu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, öğrencilerin kendi emekleriyle hazırladıkları projelerini görücüye çıkardıklarını söyledi.
Muslu - 27.4.2018
Din İstismarı ile Mücadele" Konferansı
Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu, "15 Temmuz hain darbe teşebbüsü bize gerçek anlamda bu örgütün karanlık yüzünü göstermiş oldu.
Muslu - 22.4.2018
İstanbul Müftüsü Yılmaz Gençlerle Buluştu
Müftü Yardımcısı Veysel Işıldar ve Beylikdüzü Müftüsü Mehmet Muslu'nun da katıldığı etkinlikte, Kur'an-ı Kerim okundu, tesbihat yapıldı ve dua edildi.
Muslu - 20.4.2018
'Nobeli Aldığımda Bütün Türk Dünyasını Temsil Ettiğimi Biliyordum"
Konferansa, Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Cengiz Kamil Fırat, Azerbaycan'ın Bişkek Büyükelçisi Hidayat Orudjev, Kırgızistan Eğitim ve Bilim Bakan Yardımcısı Kudayberdi Kojobekov, KKTC Bişkek Temsilcisi Atınç Keskin, TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu, Türk Keneşi Genel Sekreter Yardımcısı Ömer Kocaman, üniversite rektörleri, konuk rektörler, dekanlar, öğretim görevlileri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Muslu - 17.4.2018
Dünya Müslüman Azınlıklar Zirvesi
Diyanet İşleri Başkanlığı ve Uluslararası Müslüman Topluluklarla Dayanışma Vakfı tarafından düzenlenen Dünya Müslüman Azınlıklar Zirvesi'nin ikinci gününde "Müslüman Azınlıkların Temel Hak ve Özgürlükleri ile İlgili Sorunlar ve Çözüm Önerileri" oturumunun yöneticiliğini Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Muslu yaptı.
Muslu - 11.4.2018
Donanma Komutanlığındaki Darbe Girişimi Davası
Daha sonra astsubay Muslu Yıldırım tanık olarak dinlendi.
Muslu - 6.4.2018
Ankara'da Gazilerin Darbedilmesine İlişkin Dava
İddianamede, gaziler Muzaffer Oktay ve İbrahim Kızılkaş ile Nehir Ada ve Seda Kızılkaş, Gamze Oktay, Barış Uzun, Mesut Tunca, Mevlüt Üstün, Musa Kaydeci, Muslu Arslan, Mustafa Emet ve Gökalp Üstün müşteki olarak yer alıyor.
Muslu - 31.3.2018
Foça'da Yenilenebilir Enerji Semineri
Cemil Midilli MTAL konferans salonunda gerçekleştirilen seminere Foça Kaymakamı Ali Çetin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar, Okul Müdürü Hüseyin Muslu, Yenilenebilir Enerji Teknolojileri bölümü öğrencileri ve öğretmenleri katıldı.
Muslu - 28.3.2018
Diş Sağlığı Merkezi Personeli Eğitim Aldı
İlk yardım eğitiminde merkez çalışanlarına 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi personeli paramedik Şefika Erkmen Muslu tarafından bilgiler verildi.
Muslu - 25.3.2018
Tika, Kırgızistan'da Sağlık Projelerine Devam Ediyor
Açılış törenlerine, TİKA Başkan Yardımcısı Mehmet Süreyya Er, Kırgızistan Partisi Meclis Grup Başkanı ve Narın Milletvekili Almazbek Baatırbekov, Narın Valisi Amanbay Kayıpov, Narın İlçe Kaymakamı Semetey Çerikbayev, belediye başkan yardımcıları, köy muhtarları, TİKA Bişkek Program Koordinatörü Ali Muslu ve yardımcılarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Muslu - 25.3.2018
Hakkın Batıla Hakim Olmasına Şahitlik Edeceğiz"
Toplantıya Diyanet İşleri Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Huriye Martı ve Prof. Dr. Ramazan Muslu ile Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanvekili Prof.
Muslu - 22.3.2018
Organları Bağışlanan Genç Toprağa Verildi
Enginçöl'ün adli tıp morgundan alınan cenazesi, ambulansla Kilimli ilçesine bağlı Muslu beldesinde bulunan evinin önüne getirildi.
Muslu - 18.3.2018
Foça'da Çanakkale Şehitleri Anıldı
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 103'üncü yıl dönümü nedeniyle Demokrasi Meydanı'nda düzenlene tören, Atatürk Anıtı'na çelenk konulmasıyla başladı. Ardından etkinlikler, Reha Midilli Kültür Merkezi'n de anma programı ile devam etti. Aralarında Foça Kaymakamı Ali Çetin, Foça Amfibi Görev Grup ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Yalçın Payal, CHP'li Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, garnizonda görevli amiral ve generaller, Foça İlçe Emniyet Müdürü Gülcan Coşkun, Foça İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sertan Koç, Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel Akar, daire ve şube müdürleri, okul müdürleri, subay ve astsubaylar, öğretmen ve öğrenciler, siyasi parti ilçe başkaları, belediye meclis üyeleri ve vatandaşların bulunduğu katılımcılar, salonun balkon bölümü ve merdiven basamakları dahil tamamını doldurdu. Bazı vatandaşla, 1.5 saatlik etkinliğin tamamını ayakta izledi. Saygı duruşu, İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından Cemil Midilli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Muslu ile öğretmenler Özlem Çimencioğlu ve Sibel Ertürk tarafından hazırlanan oratoryo sahnelendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muslu Haberleri | Muslu Haber - Haberler - Sayfa 9 - Muslu haberleri, son dakika muslu haber ve gelişmeleri burada. 22. Ali Rıza Ertan Şiir Yarışması Ödülleri Sahiplerini Buldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 13:53:04. #1.14#
title