Musiki Haberleri

Musiki haber, Musiki son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Musiki - 16.12.2019
"Gel Gör Beni Aşk Neyledi" ilk kez Manisa'da sahnelendi
İsmail Hakkı Hafız'ın yönettiği musiki grubu ise Yunus Emre ilahilerini oyun içerisinde canlı olarak seslendirdi.
Musiki - 15.12.2019
İstanbullular bu hafta kültür ve sanata doyacak
Üsküdar Belediyesi, "Caz Musikisi" konseriyle sanatçı Yaprak Sayar'ı 20 Aralık'ta Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi'nde konuk edecek.
Musiki - 14.12.2019
İzmir'de Hz. Mevlana'nın 746. Vuslat Yıl Dönümü etkinliği
Sabancı Kültür Sarayı'nda gerçekleştirilen programda, mesneviden beyitler okundu. TRT İzmir Radyosu ses ve saz sanatçılarından oluşan sanat müziği korosu tarafından tasavvuf musikisinden eserler seslendirdi.
Musiki - 13.12.2019
Tekirdağ'dan kısa kısa
-Öğrencilerden üniversite hastanesinde ney dinletisi Tekirdağ Gençlik Merkezi Gönüllülük çalışmaları kapsamında "Gönülden Sedalar Projesi" Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Psikiyatri Polikliniğinde başladı. Proje ile hastaların musiki ve ebru sanatıyla rehabilite edilmesi amaçlanıyor.
Musiki - 13.12.2019
Mersin'de Şeb-i Arus töreni düzenlenecek
Dernekten yapılan açıklamaya göre, törende Mevlana Kültür ve Sanat Derneği Tasavvuf Musikisi Korosu'nun dinletisi gerçekleşeceği, Mevlana'nın 22.
Musiki - 13.12.2019
Mamak'ta Hz. Mevlana'nın 746. Vuslat Yıl Dönümü etkinliği
Musiki Muallim Mektebi'nde piyanoda Ongun Kula, neyde Furkan Topçu, şanda Aslı Kıyıcı ve anlatıcı olarak da Alper Ulusoy'un görev aldığı etkinlikte Mevlana'nın 7 öğüdünün müzikli anlatımı yapıldı.
Musiki - 13.12.2019
Psikiyatri hastalarına ney dinletisi
Tekirdağ Gençlik Merkezi'nde çalışan gönüllü gençler, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde tedavi gören hastalar için ebru sanatı çalışması ve ney dinletisi etkinliği düzenlendi. Gönüllü gençler tarafından yapılan etkinlik, hastalardan yoğun ilgi gördü. Tekirdağ Gençlik Merkezi gençlik lideri Ümit Kühram, "Aslında bu çalışmamızın ana temasında ecdadımızın geçmişte yapmış olduğu musiki ile dinlenme, musiki ile rehabilite olma amacıyla gençlerimizle birlikte bu çalışmayı yapıyoruz.
Musiki - 13.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
Görüntü Dökümü ------------------------ -Şüphelilerin adliyeye getrilmesi -Polis eşliğinde adliyeye girmesi -Detay görüntüler Süre: 01'14" Boyut: 138 MB Haber-Kamera: Ali KADI/NİĞDE, =========================== Psikiyatri hastalarına ney dinletisi  TEKİRDAĞ Gençlik Merkezi üyeleri Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde tedavi gören psikiyatri hastalarına ney dinletisinde bulundu.  Tekirdağ Gençlik Merkezi'nde çalışan gönüllü gençler, Namık Kemal Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları bölümünde tedavi gören hastalar için ebru sanatı çalışması ve ney dinletisi etkinliği düzenlendi.  Gönüllü gençler tarafından yapılan etkinlik hastalar tarafından yoğun ilgi gördü. Tekirdağ Gençlik Merkezi gençlik lideri Ümit Kühram, "Aslında bu çalışmamızın ana temasında ecdadımızın geçmişte yapmış olduğu musiki ile dinlenme musiki ile rehabilite olma amacıyla gençlerimizle birlikte bu çalışmayı yapıyoruz.
Musiki - 13.12.2019
BİFO, İlber Ortaylı'nın anlatımlarıyla ICEC'te konser verdi
"Tüm zamanların en büyük musiki dehası Mozart'tır" Tarihçi, akademisyen ve yazar Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Musiki Haberleri | Musiki Haber - Haberler - Sayfa 10 - Musiki haberleri, son dakika musiki haber ve gelişmeleri burada. Sanatçı Aylin Şengün Taşçı, Aydın'da Türk müziği semineri verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.4.2021 01:58:12. #1.15#
title