Müsiad Heyeti Konyalı Vekilleri Ziyaret Etti - Haberler
Haberi Paylaş

Müsiad Heyeti Konyalı Vekilleri Ziyaret Etti

AA - Haberler | Yerel
Müsiad Heyeti Konyalı Vekilleri Ziyaret Etti

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri 26. dönem Konya milletvekillerini ziyaret etti.

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri 26. dönem Konya milletvekillerini ziyaret etti.

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Lütfi Şimşek, Ankara'da 1 Kasım'da seçilen Konya milletvekillerini makamlarında yaptığı ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, Konya'yı mecliste temsil eden ve diğer illerden seçilerek meclise gelen Konyalı milletvekilleriyle ülke ve Konya'yı istişare etme fırsatı bulduklarını ifade etti.

"Vekillerimizle fikir alışverişinde bulunma fırsatı bulduk. İş dünyasının temsilcileri olarak, yürüttüğümüz faaliyetler, yeni dönemde hayata geçirmeyi düşündüğümüz projelerimiz ve çalışmalarımız hakkında milletvekillerimize bilgi aktarımında bulunduk" diyen Şimşek, 1 Kasım seçimleri ile yeniden yakalanan siyasi istikrar ortamının ardından hem Konya hem de ülke olarak daha fazla çalışmanın gerekliliğine işaret etti.

Şimşek sözlerini söyle sürdürdü:

"İş aleminin aktörleri olarak bu dört yıllık süreçte ülkemizin ve şehrimizin 2023 hedeflerine daha emin adımlarla ilerlemesi adına elimizden geleni yapmaya hazır olduğumuzu ve bu noktada yürüttüğümüz çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğimizi ifade ettik. MÜSİAD Konya Şubesi olarak, şehrimizi ve ülkemizi ilgilendiren konularda bundan sonra da milletvekillerimizle koordineli bir şekilde çalışmaya ve sık sık bir araya gelmeye devam edeceğiz"

MÜSİAD heyeti Ankara'da Konya milletvekilleri Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Hacı Ahmet Özdemir, Ömer Ünal, Mustafa Hüsnü Bozkurt, Mustafa Kalaycı ile aslen Konyalı olan İstanbul milletvekili Abdullah Başcı ve Karaman milletvekili Recep Konuk'u TBMM'deki makamlarında ziyaret ederek tebrik ettiler.

AA - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım