Müşfik & Kadriye Kenter Abdullah Kiğılı Vitrininde Dikiş Dikti

Müşfik & Kadriye Kenter Abdullah Kiğılı Vitrininde Dikiş Dikti

İstanbul Shopping Fest Kapsamında, İstinye Park AVM'de Canlı Vitrin Temasını İşleyen Abdullah Kiğılı Markası, Vitrinde Dikiş Diken Terzisi İle İzleyenleri Hayrete Düşürdü.

Müşfik & Kadriye Kenter Abdullah Kiğılı Vitrininde Dikiş Dikti

Shopping Fest kapsamında, İstinye Park AVM vitrininde sıra dışı bir etkinlik hazırlayan Abdullah Kiğılı, canlı vitrin teması ile görenleri hayrete düşürdü. Vitrinde gün boyu Kiğılı markalı ceketlerin, gömleklerin dikimini gerçekleştiren terzi ustası için çok özel bir alan hazırlandı. Vitrinde canlı terziye antika saat, eski radyo ve makaslar ile antika değerinde dikiş makinesi eşlik etti. "Duygularımızla Dokunuyoruz" sloganıyla gömlekleri işleyen terzi ustasının ünlü konukları da vardı.

Tiyatro sahnelerinin unutulmaz isimleri Kadriye & Müşfik Kenter'in de dikkatini çeken terzi ustası, kısa sürede yerini Kadriye Kenter'e bıraktı. Kadriye Kenter'in dikiş makinesini kullanarak diktiği gömlek, tezi ustasının elinden çıkmış gibiydi. Çocukluğunda Tiyatro kıyafetlerinin birçoğunu kendi diktiğini belirten ve makineyi kullanmaktan oldukça haz aldığını vurgulayan Kenter, bu anı tüm Abdullah Kiğılı tutkunları ile paylaştı.

Abdullah Kiğılı'nın canlı vitrin temasıyla oluşturduğu terzi ustası, İstanbul Shopping Fest süresince İstinye Park AVM' de olacak.

Kaynak: Bültenler