Musa Sarı Haberleri

Musa Sarı haber, Musa Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Musa Sarı - 25.3.2011
Mutki Öğretmen Evi Tadilattan Geçiriliyor
Mutki Öğretmen Evi'ndeki çalışmaları yerinde inceleyen Mutki Kaymakamı Musa Sarı, Bitlis Valiliği, Mutki Kaymakamlığı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü girişimleri sonucu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sağlanan ödenekle tadilatın yapıldığını söyledi.
Musa Sarı - 24.2.2011
Mutki Sydv'den Engelli Vatandaşa Yardım
Kendisinden desteği esirgemeyen Mutki İlçe Kaymakamı Musa Sarı'ya ve Mutki SYDV çalışanlarına teşekkür eden Akan, şöyle konuştu: "Köydeki ceviz ağacına tırmandım ve bu sırada dengemi kaybettim.
Musa Sarı - 10.2.2011
Mutki Kaymakamı, Nakış Kursunu Ziyaret Etti
Mutki Kaymakamı Musa Sarı, Mutki Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Tarafından, Koyunlu Beldesinde Açılan Makine ve Nakış Kursunu Ziyaret Etti.
Musa Sarı - 26.1.2011
Mutki Hakimi Koç'a Veda Yemeği
Düzenlenen yemeğe Mutki İlçe Kaymakamı Musa Sarı, eşi Emine Sarı, İlçe Belediye Başkanı Vahdettin Barlak, Cumhuriyet Savcıları Fatih Ertürk ve Çetin Küçet, ilçedeki hakimler, Bitlis Baro Başkanı Av.
Musa Sarı - 20.1.2011
Mutki'de Yapılan Pansiyon Tamamlandı
Mutki İlçe Kaymakamı Musa Sarı, yaptığı açıklamada, yapımı tamamlanan 300 kişilik pansiyonun, çevre köylerden gelen öğrencilere büyük kolaylık sağlayacağını, ulaşım sorunlarını ortadan kaldırarak öğrencilerin daha iyi eğitim almasına vesile olacağını ifade etti.
Musa Sarı - 19.1.2011
Mutkili Öğretmenlere Seminer Verildi
Öğretmenlere, Mutki İlçe Kaymakamı Musa Sarı Tarafından, 'Devlet Yönetimi, Devlet Memurları Kanunu ve Protokol Kuralları' Konularında Seminer Verildi
Musa Sarı - 19.1.2011
Mutki Spor Tatvan Spor'a Yenildi
Müsabakaya Mutki İlçe Kaymakamı Musa Sarı, Mutki İlçe Belediye Başkanı Vahdettin Barlak, Mutki İlçe Emniyet Amiri Savaş Kaya, Ziraat Odası Başkanı Ali Akın ve çok sayıda Mutkili taraftar izledi.
Musa Sarı - 17.1.2011
Mutki Toplum Sağlığı Merkezi Hizmete Açıldı
Toplum Sağlığı Merkezini inceleyen İlçe Kaymakamı Musa Sarı, uygulama hakkında aile hekimi Dr.
Musa Sarı - 12.1.2011
Çatalsöğüt Köyünde Yapılan Prefabrik Okul
Mutki Kaymakamı Musa Sarı, İl Milli Eğitim Müdürü Korkmaz, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mutluk Özden ve Mutki İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Sadettin Oral, birlikte prefabrik okulda incelemede bulundu.
Musa Sarı - 12.1.2011
İl Sağlık Müdürü Kaymakam Sarı'yı Ziyaret Etti
Bitlis İl Sağlık Müdürü Dr. Şevki Erkal, Mutki ilçe Kaymakamı Musa Sarı'yı makamında ziyaret etti.
Musa Sarı - 11.1.2011
Mutki'de Hızlı Okuma ve Anlama Kursu
Konferansa Mutki İlçe Kaymakamı Musa Sarı, eşi Emine Sarı, Mutki Belediye Başkanı Vahdettin Barlak, kurum amirleri, öğretmen ve öğrenciler katıldı.
Musa Sarı - 6.1.2011
Mutki'de Sağlık Ocağı ve Lojmanları Yenilendi
İlçe Kaymakamı Musa Sarı, yaptığı açıklamada, lojman sorunu bulunan ilçede, hastane ve Sağlık Grup Başkanlığı çalışanlarının, bu tesisin yapılmasıyla sorunların büyük ölçüde giderileceği söyledi.
Musa Sarı - 6.1.2011
Kaymakam Sarı'dan Bitlis Pmyo'ya Ziyaret
Mutki İlçe Kaymakamı Musa Sarı, Bitlis Polis Meslek Yüksek Okuluna (pmyo) Ziyarette Bulundu
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Musa Sarı Haberleri | Musa Sarı Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Musa Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Musa Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Bitlis Valisi Yılmaz'dan, Mutki'ye Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 10:38:29. #1.14#
title