Musa Sarı Haberleri

Musa Sarı haber, Musa Sarı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Musa Sarı - 12.05.2013
Oltalar, Şehit Annesine Destek İçin Atılacak
İlk iki yarışmanında Üçpınarlar göletinde düzenlendiğini ve toplam 400 kişinin katıldığını söyleyen Atalay, "İki yarışmada gölden yaklaşık 4 ton İsrail Sazanı yakaladık. Gölette hala çok sayıda İsrail Sazanı var. Bu balık türünün yok edilmesi neredeyse imkansız. Bu yarışmayla istilacı balıkların yayılmasına dikkat çekmek istiyoruz. Yarışma Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'nde görevli Prof. Hasan Musa Sarı ve Süleyman Demirel Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.
Musa Sarı - 30.04.2013
"Yeni Hal Yasası"
Sebze ve Balıkçılar Odası Başkanı Musa Sarı'ya önlükleri teslim eden Bayram, yeni yönetmeliğin hayırlı olmasını diledi.
Musa Sarı - 30.04.2013
Düzce'de Pazarcı Esnafına Yeni Düzenlemeler Geldi
Başkan İsmail Bayram, modern pazaryeri projesinin de en kısa zamanda hayata geçirileceğini sözlerine ekledi. Yeni Hal Yasası yönetmeliği çerçevesinde de pazarcı esnafına belediye tarafından 700 adet iş önlüğü dağıtıldı. Bunun için Başkan sembolik olarak Sebze ve Balıkçılar Oda Başkanı Musa Sarı ile Tuhafiyeciler Oda Başkanı Hakan Poyraz'a önlük teslim etti.
Musa Sarı - 28.04.2013
Gediz ve Büyük Menderes Tehdit Altında!
Ege Üniversitesi (EÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Musa Sarı, Gediz ve Büyük Menderes nehirlerinin endüstriyel ve evsel atıkların tehdidi altında bulunduğunu belirterek, "Nehirlerde yaptığımız araştırmalarda balıklarda yüksek miktarda ağır metal tespit ettik" dedi.
Musa Sarı - 22.04.2013
Amatör Olta Balıkçılığının Turizm Katkıları
Yalıkavak Belediyesi Toplantı Salonu'nda gerçekleşen toplantıya Yalıkavak Belediye Başkanı Mustafa Saruhan, Bodrum Yarımadası Yalıkavak Sportif ve Amatör Balıkçılar Derneği Başkanı Yavuz Erdoğan, Olta Balıkçıları Federasyon Başkanı İsmail Atalay, Ege Üniversitesi Su ürünleri Fakültesi Prof. Dr. Hasan Musa Sarı, Doç Dr.
Musa Sarı - 31.03.2013
Serbest Stil Şampiyonası Sona Erdi
Tokat Hüseyin Akbaş Spor salonunda yapılan Türkiye Şampiyonası'na Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, Tokat Vali Yardımcısı Mustafa Tüysüzoğlu, İl Emniyet Müdürü Osman Balcı, İl Jandarma Komutanı Yusuf Cavlak, İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, Artova Kaymakamı Musa Sarı ve çok sayıda izleyici katıldı.
Musa Sarı - 08.03.2013
Tokat Kadınlar, 8 Mart'ı Maden Ocağında Çalışarak Geçirdi Kadınlar, 8 Mart'ı Maden Ocağında...
KAYMAKAM ZİYARET ETTİ 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Artova Kaymakamı Musa Sarı madende çalışan kadınları ziyaret ederek gül dağıttı.
Musa Sarı - 08.03.2013
Kaymakam Sarı, Çalışan Kadınlara Gül Verdi
Artova Kaymakamı Musa Sarı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçedeki krom madeninde çalışan kadınları ziyaret ederek, gül verdi.
Musa Sarı - 08.03.2013
Kadınlar, 8 Mart'ı Maden Ocağında Çalışarak Geçirdi
KAYMAKAM ZİYARET ETTİ 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla Artova Kaymakamı Musa Sarı madende çalışan kadınları ziyaret ederek gül dağıttı.
Musa Sarı - 08.03.2013
Kaymakamdan Krom Madeninde Çalışan Kadınlara Gül
Artova Kaymakamı Musa Sarı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçedeki krom madeninde çalışan kadınları ziyaret ederek, gül verdi."Kadınlarımız aile bütçelerine katkıda bulunabilmek için görüyorsunuz taşın toprağın içinde zor şartlarda"...
Musa Sarı - 08.03.2013
Kadın Madenciler Ekmeğini Taştan Çıkartıyor
Tokat'ın Artova ilçesine bağlı İğdir köyü sınırlarında faaliyet gösteren krom madeninde çalışan kadınlara Artova Kaymakamı Musa Sarı ile İlçe Jandarma Komutanı Münür Özkara, 8 Mart Kadınlar Günü dolayısıyla sürpriz ziyarette bulundu.
Musa Sarı - 19.02.2013
İç Sularda "Güneş Balığı" Tehdidi
Soner Kılınç - Ege Üniversitesi (EÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr.Hasan Musa Sarı, Trakya, Batı ve Orta Anadolu'daki iç sularda hızla yayılmaya başlayan güneş balığının yerli balık türlerini tehdit ettiğini söyledi.
Musa Sarı - 28.01.2013
Tokat'tan Kısa Kısa
-Kaymakam Sarı'ya ziyaret- Tokat Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Aslan Erkan, Tıbbi Hizmetler Başkanı Dr. Erol Yıldırım ve İdari İşler Başkanı Murat Onat ile Artova Kaymakamı Musa Sarı'yı makamında ziyaret etti.
Musa Sarı - 04.01.2013
Uşak ve Afyonkarahisar'ın Su Ürünleri Kapasitesi Belirlendi
Törende OBAF Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hasan Musa Sarı, bir sunum yaparak proje kapsamında hazırladıkları rapor hakkında bilgi verdi.
Musa Sarı - 22.12.2012
"Her Çocuk Bir Çiçektir Projesi"
Öğrencilere destek veren Artova Kaymakamı Musa Sarı, üniversite öğrencilerine düzenledikleri anlamlı faaliyetten dolayı teşekkür etti.
Musa Sarı - 17.12.2012
İşportacılar, Eksi 15 Derecede Ekmek Mücadelesi Veriyor
Sıfırın altında 15 derecede gevrek simit satmaya çalışan Musa Sarı ise satış yapamamaktan dert yandı.
Musa Sarı - 10.09.2012
10. Geleneksel Artova Kültür Festivali Yapıldı
Festivale Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, Artova Kaymakamı Musa Sarı, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Musa Sarı - 12.08.2012
Bitlis'teki Şeker Pancarı Üreticileri Mahsulden Memnun
Bu yıl ekilen birçok üründe zarar ettiklerini ancak şeker pancarında ise istedikleri verimi aldıklarını kaydeden Musa Sarı ise, "Buğday başta olmak üzere bu yıl hasadını yapmış olduğumuz birçok üründe zarar ettik.
Musa Sarı - 12.08.2012
Bitlis'teki Şeker Pancarı Üreticileri Bu Yılki Mahsulden Memnun
Musa Sarı ise "Buğday başta olmak üzere bu yıl hasadını yapmış olduğumuz birçok üründe zarar ettik.
Musa Sarı - 28.07.2012
Gediz Nehri'ndeki Kirlilik
OBAF Bilim Kurulu Başkanı Ege Üniversitesi (EÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Musa Sarı, yaptığı yazılı açıklamada, Uşak Organize Sanayi Bölgesi (UOSB) Arıtma Tesisi'nde meydana gelen arıza ve sonrasında nehirde yaşanan toplu balık ölümlerinin ardından 34 akademisyenin yer aldığı bilim kurullarınca Gediz Nehri'nin Uşak ili geçişindeki kirliliğin giderilmesi amacıyla yapılması gerekenlerle ilgili bir acil eylem planı hazırlandığını belirtti.
Musa Sarı - 27.07.2012
OBAF Bilim Kurulu Acil Eylem Planı Hazırladı
Olta Balıkçılığı Federasyonu Bilim Kurulu ise yaşanan tartışmaları bir dizi çözüm önerisi sunarak katıldı. OBAF Bilim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hasan Musa Sarı imzalı yazılı açıklamada kentteki arıtma sistemleri için acil eylem planı hazırlandı.
Musa Sarı - 20.07.2012
Artova İlçesinde Festival Düzenlenecek
Toplantıya Artova Kaymakamı Musa Sarı, AK Parti Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, Artova Belediye Başkanı Apdullah Öztürk ve dernek üyeleri katıldı.
Musa Sarı - 17.07.2012
Gediz Nehri'nde Balık Ölümleri
-"On binlerce dönüm tarım arazisi tehlike altında" Ege Üniversitesi (EÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Musa Sarı ise AA muhabirine yaptığı açıklamada, balık ölümlerinin nedeninin acilen belirlenerek önlem alınması gerektiğini söyledi.
Musa Sarı - 10.07.2012
Baltalı Göleti'ne İsrail Sazanı ile Mücadele İçin Abant Alası Bırakıldı
Olta Balıkçılığı Federasyonu Başkanı İsmail Atalay ise Abant Alası'nın Baltalı'da çoğalacağını umduklarını ifade ederek," Biz bu türü burada koruyacağız. Çünkü bu tür İstilacı İsrail Sazanı ile mücadele edecek. Çünkü Abant Alası etcil bir balık türü. Bu göletin iklim değerleri Abant Alası için uygun. Ege Üniversitesi (EÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Musa Sarı bizim için bilimsel rapor hazırladı.
Musa Sarı - 10.07.2012
İsrail Sazanı'yla Mücadele Çalışmaları
Ege Üniversitesi (EÜ) Su Ürünleri Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Musa Sarı ise Abant Alası'nın su kalitesi yüksek, su sıcaklığı düşük, orman içi göletlerde yaşayabileceğini ve yaşadığı ortamda İsrail Sazanı'na karşı baskın bir balık türü olabileceğini ifade etti.
Musa Sarı - 02.06.2012
Eşme 2. Ulusal İsrail Sazanı Yarışması Başladı
Olta Balıkçığı Federasyonu Başkanı İsmail Atalay, yarışmanın tek bir tür için yapılacağını ve bu türün istilacı İsrail sazanı olduğunu söyledi. Atalay, yarışmayı Ege Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi'nde görevli Prof. Okan Özaydın ve Prof. Hasan Musa Sarı gözetiminde yapıldığını belirtti.
Musa Sarı - 29.05.2012
Freni Boşalan Kamyon Ahıra Çarptı
Kaza, Çamlıca beldesinde meydana geldi. Yeşiller Mahallesi İstiklal Caddesinde Adem Parlak'a ait kamyon park edildikten bir süre sonra belirlenemeyen bir nedenle rampa aşağı 200 metre kadar hareket ederek Musa Sarı'ya ait evin yanındaki ahıra çarptı.
Musa Sarı - 17.04.2012
"Artova Tarımının Durumu ve Geleceği" Konulu Panel Düzenlendi
Panele, Artova Kaymakamı Musa Sarı, Yeşilyurt Kaymakamı Zafer Oktay, Sulusaray Kaymakamı Yaşar Kemal Yılmaz, kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, akademisyenler ve vatandaşlar katıldı.
Musa Sarı - 30.03.2012
(Düzeltme) Artova Lisesi Birinci Oldu
Tokat Valisi Şerif Yılmaz da geçen yıl Artova Lisesi'nden mezun olan ve üniversite sınavında yüksek puan alan ilk 3 öğrenciyi bin TL ile ödüllendirdi. Artova Kaymakamı Musa Sarı ve İl Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ile öğrencileri makamında kabul eden Vali Yılmaz, öğrencileri daha önce söz verdikleri şekilde ödüllendirdiklerini ifade etti.
Musa Sarı - 30.03.2012
Artova Lisesi Birinci Oldu
Tokat Valisi Şerif Yılmaz da geçen yıl Artova Lisesi'nden mezun olan ve üniversite sınavında yüksek puan alan ilk 3 öğrenciyi bin TL ile ödüllendirdi. Artova Kaymakamı Musa Sarı ve İl Eğitim Müdürü Levent Yazıcı ile öğrencileri makamında kabul eden Vali Yılmaz, öğrencileri daha önce söz verdikleri şekilde ödüllendirdiklerini ifade etti.
Musa Sarı - 03.03.2012
Dha Adana Bürosu Bölge Haberleri Açıklaması
CROWN Firması Üretim Müdürü Serdar Özen de şöyle konuştu: "CROWN alüminyum kutu fabrikası henüz kurulum aşamasında. Osmaniye'ye yeni kurulan bir fabrika. Elamanlarımızı şu anda aldık ve eğitimlerini vermekteyiz. Firma olarak üretime hazırız personellerin eğitimi bittiğinde inşallah üretime başlayacağız. Çalışanlarımızın çoğunu Osmaniyeli vatandaşlardan oluşturduk. İlinize fayda sağlayacağına inanıyoruz." İbrahim EMÜL/Osmaniye, (DHA) 02.03.2012 ////////// Hayırseverlerden 24 derslikli okul Kahramanmaraş'ın Türkoğlu ilçesinde yapılması planlanan 24 derslikli Türkoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi ek binasının protokolü imzalandı. Türkoğlu Sosyal Kültürel Hizmetler ve İmam Hatip Eğitimini Yaşatma Derneği'nin desteğiyle yapılacak ek binanın protokol imza törenine Vali Şükrü Kocatepe, İl Özel İdare Genel Sekreteri Servet Güngör, Türkoğlu Kaymakamı Tuncay Akkoyun, İl Milli Eğitim Müdürü Mesut Alkan ve Türkoğlu Sosyal Kültürel Hizmetler ve İmam Hatip Eğitimini Yaşatma Derneği Başkanı Musa Sarı katıldı.
Musa Sarı - 03.03.2012
50 Bin Lirası İçin Öldürülen Nevruz, Duvağı ile Toprağa Verildi
Bir temizlik firmasında temizlik işçisi olarak çalışan Nevruz Taşoğlu, 18 Kasım 2011'de ev almak için biriktirdiği 50 bin lirayı bankadan çektikten sonra kayboldu. Bir berberin ihbarı üzerine öldürüldüğü anlaşılan Taşoğlu'nun katil şüphelisi olarak iş arkadaşı Sema Çırlak ve eşi İbrahim Çırlak, Çırlak'ın bacanağı 33 yaşındaki Osman Sarı, Sarı'nın eşi Arzu Sarı ile Musa Sarı, Harun Taşsoy, Harun Bağlan ve Alptekin Demir'i gözaltına alındı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Musa Sarı Haberleri | Musa Sarı Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Musa Sarı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Musa Sarı kimdir, hayatı ve biyografisi. Ceylanpınar'da Üst Yapı Çalışmaları Sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 05:34:28. #1.15#

title