Musa Büyük Kocaelispor'da

Yeni Sezonda Turkcell Süper Lig'de Mücadele Edecek Kocaelispor, Daha Önce Prensip Anlaşmasına Vardığı Musa Büyük ile 2 Yıllık Sözleşme İmzaladı.

Musa Büyük Kocaelispor'da

Yeni sezonda Turkcell Süper Lig'de mücadele edecek Kocaelispor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Musa Büyük ile 2 yıllık sözleşme imzaladı.

Kocaelispor Tesisleri'nde yapılan imza törenine, Başkan Serhan Gürkan ve futboldan sorumlu yönetici Muammer Çelik katılırken; Musa, törende kendisini 2 yıllığına Yeşil-siyahlı renklere bağlayan imzayı attı. Başkan Serhan Gürkan, imza töreninde yaptığı açıklamada, "Musa transferi camiamıza hayırlı olsun. Dış transferde 3. futbolcumuzu da kadromuza katmış bulunmaktayız. Çalışmalarımız Kocaelispor menfaatlerini göz önünde bulundurarak devam etmektedir. Hedeflerimiz bu sezon büyük, bu nedenle kaliteli futbolcuları kadromuza kazandırmaya devam edeceğiz. Taraftarlarımızın içi rahat olsun. Bu sezon onların yüzünü daha fazlasıyla güldüreceğiz" dedi.

Musa Büyük ise yaptığı açıklamada, "Hayatımın en önemli imzalardan birisini attım. Kariyerim, hedeflerim açısından bu imza benim için çok önemli. Ayrıca beni en çok isteyen kulüp olan Kocaelispor'a geldiğim için de mutluyum. Başkanımıza bu nedenle teşekkür ediyorum. Kendi hedeflerim büyük, kulübün de hedefleri bu doğrultuda. Ayrıca ateşli bir taraftarı var. Elimden gelenin en iyisini yaparak, beklentilere cevap vereceğim. 28 yaşındayım, futbolun olgun dönemlerden birisindeyim, hedefsiz bir futbolcu olmaz, hedefsiz olunursa aşağılara doğru düşersiniz. Kendi hedeflerimle Kocaelispor'un hedeflerinin uyuşması sebebiyle Kocaelispor'u seçtim. Trabzonspor'da forma giyerken yaşamış olduğum sakatlıktan hiçbir eser kalmadı. Ligin son haftalarında Trabzonspor'da göstermiş olduğum performansla da bunu kanıtladığımı düşünüyorum" şeklinde konuştu.

(KÇ-KÇ-S)

Kaynak: İHA