MUSA AYDIN HABERLERİ

Musa Aydın haber, Musa Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Musa Aydın - 05.07.2019
Kırkpınar'ın ebedi altın kemerli başpehlivanları 'devlet sporcusu' oldu
EDİRNE'de, bu yıl 658'incisi düzenlenen tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin Sarayiçi Er Meydanı'nda açılışı gerçekleştirdi. Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ise Kırkpınar'da altın kemerin ebedi sahibi olan 3 baş pehlivanın önceki gün çıkarılan torba yasayla devlet sporcusu olduğunu ifade etti.
Musa Aydın - 05.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 21
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------------------------- Temsili Nasreddin Hoca'nın göle maya çalması  Protokol üyelerinin göle maya çalması  Halk oyunlarından detay Bakan Kurum konuşması  Haber-Kamera: İsmail AKKAYA - Atilla MEMİŞ / KONYA, ===================================== Kırkpınar'ın ebedi altın kemerli başpehlivanları 'devlet sporcusu' oldu EDİRNE'de, bu yıl 658'incisi düzenlenen tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin Sarayiçi Er Meydanı'nda açılışı gerçekleştirdi. Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ise Kırkpınar'da altın kemerin ebedi sahibi olan 3 baş pehlivanın önceki gün çıkarılan torba yasayla devlet sporcusu olduğunu ifade etti.
Musa Aydın - 05.07.2019
"Türk sporu için tarihi bir yasa"
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, "Kırkpınar'da altın kemeri ebedi kazanmış güreşçilerimizin 'devlet sporcusu' olması onur verici. Bu tarihi karar güreş camiasını çok mutlu etti.
Musa Aydın - 05.07.2019
658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin resmi açılışı yapıldı
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, bu yıl güreşlere 2 bin 381 pehlivanın kayıt yaptırdığını söyledi.
Musa Aydın - 20.06.2019
20 Haziran Perşembe DHA Spor Gündemi
KULÜPLERİN TRANSFER ÇALIŞMALARI TAKİP EDİLİYOR(ÖZEL) Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın: Olimpiyatlarda güreşten beklenti yüksek"2020 Tokyo'da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz""Cumhuriyet tarihinde ilk kez 16 madalya kazandık""Bayanlarımız dünyanın gündeminde"(ÖZEL) Halter...
Musa Aydın - 16.06.2019
Kağıthane'de Orhan Okulu fırtınası
Güreşçilere madalyalarını Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin, Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın verdi.
Musa Aydın - 15.06.2019
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Aydın'dan millilere moral
Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) Başkanı Musa Aydın, Avrupa Oyunları'na hazırlanan Grekoromen Güreş Milli Takımı'na moral ziyaretinde bulundu.
Musa Aydın - 15.06.2019
Dünya Güreş Birliği Başkanı Lalovic İstanbul'da
Nişantaşı'nda bir otelde Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve UWW Yönetim Kurulu Üyesi Maria Rodika Yakşi ile görüşen Lalovic, Türk güreşçilerin son düzenlenen Avrupa Şampiyonası'na damga vurduğunu belirterek, "Artık Türk güreşi Musa Aydın'la yeniden eski günlerine kavuştu.
Musa Aydın - 11.06.2019
Musa Aydın, serbest güreş milli takımını ziyaret etti
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 25-30 Haziran tarihleri arasında Belarus'da gerçekleştirilecek Avrupa Oyunları'na katılacak serbest milli takımın kampını ziyaret etti.
Musa Aydın - 01.06.2019
"Çıkışımızı sürdürmek istiyoruz"
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, İspanya'da gerçekleştirilecek Avrupa Gençler Güreş Şampiyonası'nda elde edecekleri başarılarla son dönemdeki çıkışı sürdürmek istediklerini söyledi.
Musa Aydın - 30.05.2019
Olimpiyat şampiyonu Bayram Şit, son yolculuğuna uğurlandı
Namaza, Şit'in yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, olimpiyat şampiyonu güreşçiler Ahmet Ayık ve Mahmut Demir ile güreş ve spor camiasından isimler katıldı.
Musa Aydın - 30.05.2019
Olimpiyat şampiyonu Bayram Şit, son yolculuğuna uğurlandı
Namaza, Şit'in yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, olimpiyat şampiyonu güreşçiler Ahmet Ayık ve Mahmut Demir ile güreş ve spor camiasından isimler katıldı.
Musa Aydın - 29.05.2019
Musa Aydın'dan Bayram Şit için taziye mesajı
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, hayatını kaybeden olimpiyat şampiyonu eski milli güreşçi Bayram Şit için taziye mesajı yayımladı.
Musa Aydın - 10.05.2019
Kırkpınar Besyo'dan Yağlı Güreşçilere Müjde
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın'ın ise Türk güreşi adına tarihi bir karar alındığını belirtip, Tabakoğlu'na teşekkürlerini sunduğu aktarıldı.
Musa Aydın - 10.05.2019
Spor Basını Güreş Federasyonu'nun İftarında Bir Araya Geldi
Türkiye Güreş Federasyonu'nun geleneksel iftar yemeği, spor medyasını bir araya getirdi. İstanbul Pullman Otelde gerçekleştirilen iftar yemeğinde 70'den fazla gazeteci bir araya geldi. Yemekte ilk olarak söz alan Türkiye Güreş Federasyonu Basın Müşaviri Gazeteci Murat Çimen basın toplantısına katılan basın mensuplarına teşekkür ederek "Bugün burada tarihi bir gün yaşıyoruz. Rekor düzeyde bir katılım var. Bizler kurduğumuz haber ağı sayesinde medyaya sürekli olarak haber geçiyoruz. Sizlerden ricamız bugünden önce olduğu gibi bugünden sonrada, ata sporumuz, Peygamber sporumuz güreşe destek olmanız. Katılımınız için herkese çok teşekkür ediyorum " dedi. Daha sonra kürsüye çıkan Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın'da 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda tarih yazmak istediklerini dile getirdi.
Musa Aydın - 09.05.2019
Gündem Özeti / 9 Mayıs 2019
(İstanbul/13.00) 6- Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ile yönetim kurulu üyeleri, Pullman İstanbul Hotel & Convention Center'da düzenlenecek iftarda basın mensuplarıyla bir araya gelecek, ardından Musa Aydın, yaklaşan uluslararası şampiyonalar ve Türk güreşinin son durumu hakkında basın toplantısı düzenleyecek.
Musa Aydın - 29.04.2019
Yolun Karşısına Geçmek İsterken Kazada Yaralandı
Kaza, Osmangaz ilçesi Haşim İşcan Caddesi'nde meydana geldi. Musa Aydın (42) yönetimindeki 34 KMJ 61 plakalı hafif ticari araç, yolun karşısına geçmeye çalışan Murat Pas'a (27) çarptı.
Musa Aydın - 20.04.2019
Güreş Federasyonu Genel Sekreteri Tahir Yılmaz: Güreş, Bayrağı Yere Düşürmez
"ALTYAPI OLMAZSA OLMAZIMIZ" Altyapıyı araç gereç, tesis anlamında da önemli bulduğunu belirten Tahir Yılmaz, "Altyapı zaten olmazsa olmazımız. gelecekte ülkemizi 2024,2028'deki olimpiyatlarda temsil edecek bugün buradaki turnuva, 1 hafta önce yaptığımız yıldızlar zafer turnuvası, bugün burada yaptığımız gençler şampiyonlar turnuvası bizim için bir göstergedir. Olimpiyatlara aday, değerli bulduğumuz sporcuları kontrol altında tutup, hem kulüp hem milli takım hem federasyon açısından tabi ki de önümüzde bir veri oluşturacak 2024 ve 2028 olimpiyatları için.  Önemsiyoruz çünkü güreşin geleceği bunlar, yıldızlar ve gençler kategorisi. O anlamda şimdi geçen hafta yıldızları yaptık, önümüzde kamp ve turnuva hazırlığından sonra Avrupa Şampiyonası'na iştirak edecek bu takımlar. Yıldızların Avrupa Şampiyonası İtalya'da, haziran ayının başlarında. Bu şampiyonlar turnuvası da İspanya'da yine haziranın ortalarında. Bizim amacımız tabi ki altyapı diyoruz ama şampiyonadaki madalya sayımızla altyapının güçlü olup olmadığının orada ispatı olacaktır. Bizim teknik ekiplerimiz, teknik kadrolarımız bu işle ilgili yoğun çalışma içerisindeler. Bu şampiyonadan sonra yine turnuvaya geçecekler. Turnuvadan sonra kamp yapacaklar. Biz burada sıkletlerin en iyilerini tespit edip, Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek en güçlü sporcuları oluşturacağız. Güreş hiçbir zaman bayrağı yere düşürmez inşallah. Geçmişte olduğu gibi bugün de tarih yazmıştır. Bundan sonra da tarih yazmaya devam edeceğine biz bütün inancımızla bunu böyle biliyoruz, böyle görüyoruz. Biz de bu inanç doğrultusunda elimizden geldiği kadar güreşi üst seviyeye taşıyabilmek adına çaba sarf ediyoruz. Ama şunu biliyoruz çıta çok yükseldi, işimiz daha zor. Yükselen çıtanın altına düşmemek birinci hedefimiz.  Hep üzerine koyarak federasyon başkanımız Musa Aydın göreve geldiği günden itibaren madalya sıralaması olsun, güreşin her alanında üstüne koymuştur.
Musa Aydın - 20.04.2019
Kübalı Lopez, Rıza İçin Türkiye'ye Geliyor
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, son üç olimpiyatta altın madalya kazanan Kübalı güreşçi Mijain Lopez'in milli sporcu Rıza Kayaalp ile antrenman yapacağını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Musa Aydın Haberleri | Musa Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Musa Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Musa Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Dünyanın en iyileri İstanbul'da mindere çıkacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 09:04:18. #1.14#

title