MUSA AYDIN HABERLERİ

Musa Aydın haber, Musa Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Musa Aydın - 23.09.2019
Musa aydın: olimpiyatlara katılmak bizim için yeterli değil
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, "Güreş, Türk sporunun lokomotif branşı. Olimpiyatlara katılmak bizim için yeterli değil. Milletimizin, devletimizin bizden beklentisi yüksek. Biz de sorumluluğumuzu biliyoruz.
Musa Aydın - 23.09.2019
Musa Aydın: "Olimpiyatlara katılmak bizim için yeterli değil"
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Türk sporunun lokomotif branşı olduklarını hatırlatarak, "Olimpiyatlara katılmak bizim için yeterli değil.
Musa Aydın - 22.09.2019
Musa Aydın: "Her zaman Türk sporunun lokomotifi olduk"
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, her zaman Türk sporunun lokomotifi olduklarını vurguladı.
Musa Aydın - 22.09.2019
"Her zaman Türk sporunun lokomotifi olduk"
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, her zaman Türk sporunun lokomotifi olduklarını söyledi.
Musa Aydın - 18.09.2019
Musa Aydın: "Olimpiyatlarda başarılı olacağız"
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, olimpiyatlarda başarılı olacaklarını vurguladı.
Musa Aydın - 18.09.2019
"Grekoromen stilde daha çok madalya kazanabilirdik"
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Dünya Güreş Şampiyonası grekoromen stilde daha fazla madalya kazanabileceklerini ancak talihsiz maçlar olduğunu söyledi.
Musa Aydın - 17.09.2019
"Hedefim şampiyonayı İstiklal Marşı'mızla kapatmaktı"
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın da Rıza Kayaalp'ın dördüncü kez dünya şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza attığını vurgulayarak, şunları kaydetti: "Onun 8 Dünya Şampiyonası'nda madalyası var.
Musa Aydın - 14.09.2019
Milli güreşçilere Büyükelçi Uyanık'tan destek
Türkiye Güreş Federasyonundan yapılan açıklamaya göre Uyanık, federasyon başkanı Musa Aydın, yöneticiler, şampiyon güreşçiler Rıza Kayaalp, Metehan Başar ve Atakan Yüksel başta olmak üzere milli sporcularla bir araya geldi ve başarı dileğinde bulundu.
Musa Aydın - 13.09.2019
"Sporcularımız Dünya Güreş Şampiyonası'nda başarılı olacak"
NUR Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Türk sporcuların Dünya Güreş Şampiyonası'nda başarılı olacaklarına inandığını söyledi.
Musa Aydın - 08.09.2019
Kırkpınar'dan sonra Elmalı'da da Ali Gürbüz başpehlivan oldu
667. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri'nde güreş ağalığını yapılan ihalede, geçen senenin güreş ağası iş adamı Muammer Ak, 407 bin lira ile kazandı. Güreşleri, Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Bilal Erdoğan, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, çeşitli partilerin milletvekilleri ile çok sayıda sporsever izledi.
Musa Aydın - 05.09.2019
Tevfik Kış son yolculuğuna uğurlandı
Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu eski milli güreşçi Tevfik Kış'ın cenazesi, Ankara'da toprağa verildi. 85 yaşında hayatını kaybeden Kış için Kocatepe Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Öğle vakti kılınan cenaze namazına, Kış'ın ailesi ve yakınlarının yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Baykan, Ankara Valisi Vasip Şahin, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, olimpiyat şampiyonu eski milli güreşçi Ahmet Ayık, bazı spor federasyonu başkanları ve güreş camiasından çok sayıda isim katıldı.
Musa Aydın - 01.09.2019
Dünya Güreş Şampiyonası'na doğru
Millilerin kampını ziyaret eden Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Musa Aydın - 31.08.2019
Musa Aydın'ın kamp ziyaretleri sürüyor
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Dünya Şampiyonası hazırlıklarını Ankara'da sürdüren Kadın Milli Takımı'nın kampını ziyaret etti.
Musa Aydın - 31.08.2019
Dünya Güreş Şampiyonası'na doğru
Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) Başkanı Musa Aydın, Kazakistan'da düzenlenecek Dünya Şampiyonası'nın 2020 Tokyo Olimpiyatları'na vize vereceğine işaret ederek, "Telafisi olmayacak müsabakalar bizleri bekliyor.
Musa Aydın - 19.08.2019
Musa Aydın'dan Serbest Güreş Milli Takımı'na ziyaret
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Kazakistan'da gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası'na katılacak Serbest Milli Takımı'nın kampını ziyaret etti.
Musa Aydın - 15.08.2019
"Güreşte Avrupa'ya İstiklal Marşı'mızı ezberlettik"
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, güreşte 51 yıl aradan sonra önemli bir başarıya imza attıklarını belirterek, "2017-2018 Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında gerçekten tarih yazdık.
Musa Aydın - 08.08.2019
"Güreşleri kıyaslamak doğru değildir"
Federasyonun böyle bir nitelendirme yapmaması gerektiğini aktaran Gürkan, şu görüşlerini aktardı: "Bunu Kırkpınar adına söylemiyorum. Kırkpınar zaten Kırkpınar'dır. Bu tartışılmaz. Ama hangi organizasyon olursa olsun, güreşleri kıyaslamak doğru değildir. Bu insanları ayrışmaya, ötekileşmeyle götürür. Hiçbir şekilde tasvip edilecek bir davranış değildir. Hele hele bunun resmi sitede yer alması abesle iştigaldir. Kırkpınar'ı zaten tartışmayı kendime zul sayarım. Türkiye'nin başpehlivanının belirlendiği 658 yıllık bir gelenek. Kırkpınar çayırında, dualı çayırda başpehlivan olanın, Türkiye'nin başpehlivanı kabul edildiği bir gelenek. Şimdi ben bunu tartışmayı hem gereksiz hem de zul addederim." Gürkan, resmi internet sitesinde yayımlanan haberde yer alan ibareden TGF Başkanı Musa Aydın'ın haberinin olmadığını düşündüğünü ve kısa sürede de hatanın düzeltilmesini beklediğini kaydetti.
Musa Aydın - 31.07.2019
Kahramanmaraş'ta silahlı kavga: 1 ölü, 1 yaralı
Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan silahlı kavgada bir kişi öldü, 1 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Kümbet Mahallesi Malatya Caddesi üzerinde karşılaşan M.K. ile Gani Aydın (29) ve Musa Aydın (31) arasında alacak verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı.
Musa Aydın - 31.07.2019
Kahramanmaraş'ta silahlı kavga: 2 yaralı
Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesinde alacak verecek meselesi yüzünden çıkan silahlı kavgada biri ağır, 2 kişi yaralandı. Alınan bilgiye göre, Kümbet Mahallesi Malatya Caddesi üzerinde karşılaşan M.K. ile Gani Aydın (29) ve Musa Aydın (31) arasında alacak verecek meselesi yüzünden tartışma çıktı.
Musa Aydın - 29.07.2019
Ordu'da iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı
Musa Aydın yönetimindeki 34 KK 1105 plakalı otomobil, Cumhuriyet Mahallesi Kayabaşı Kavşağı'nda, Sunay Altun yönetimindeki 52 TC 937 plakalı otomobille çarpıştı.
Musa Aydın - 28.07.2019
6. Balkan Spor Oyunları
Müsabakaları, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Yalova Valisi Muammer Erol, Yalova Belediye Başkan Vekili Yavuz Bingöl, Yalova Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Kalyon ve güreşseverler izledi.
Musa Aydın - 27.07.2019
"İnşallah 2020'de iki altın madalya alacağız"
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda 2 altın madalya kazanmayı hedeflediklerini bildirdi.
Musa Aydın - 15.07.2019
Spor camiasından '15 Temmuz' mesajları
Bu vesile ile bir kez daha tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, şükran ve saygıyla anıyoruz." TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Musa Aydın - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, "Bu ülke, aslında bir İstiklal Savaşı olan 15 Temmuz direnişinde Kurtuluş Savaşı ruhunun ölmediğini, Türk halkının özgürlüğüne dokunulduğunda neler yapabileceğini tüm dünyaya gösterdi.
Musa Aydın - 10.07.2019
Dünyanın en iyileri İstanbul'da mindere çıkacak
Musa Aydın: "İstanbul'da mini Dünya Şampiyonası yapılacak" Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 47.
Musa Aydın - 08.07.2019
658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin ardından
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Ali Gürbüz'ün başpehlivanlığı kazandığı 658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne ilişkin, "Herkes yeni kurallardan çok memnun kaldı.
Musa Aydın - 07.07.2019
658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri
Diğer boylarda dereceye girenlerin ödüllerini, Edirne Valisi Ekrem Canalp, TBMM Başkanvekili Levent Gök, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, misafir milletvekilleri, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ve Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim takdim etti.
Musa Aydın - 06.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ------------- Temsili Nasreddin Hoca'nın göle maya çalması  Protokol üyelerinin göle maya çalması  Halk oyunlarından detay Bakan Kurum konuşması  Haber-Kamera: İsmail AKKAYA - Atilla MEMİŞ / KONYA, ===================================== Kırkpınar'ın ebedi altın kemerli başpehlivanları 'devlet sporcusu' oldu EDİRNE'de, bu yıl 658'incisi düzenlenen tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin Sarayiçi Er Meydanı'nda açılışı gerçekleştirdi. Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın ise Kırkpınar'da altın kemerin ebedi sahibi olan 3 baş pehlivanın önceki gün çıkarılan torba yasayla devlet sporcusu olduğunu ifade etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Musa Aydın Haberleri | Musa Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Musa Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Musa Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Kasapoğlu, milli güreşçileri kabul etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 14:08:04. #1.15#

title