MUSA AYDIN HABERLERİ

Musa Aydın haber, Musa Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Musa Aydın - 17.07.2020
PKK/KCK soruşturmasında, 2'si CHP'li meclis üyesi, 9 şüpheli tutuklandı
GAZİANTEP'te terör örgütü PKK/KCK soruşturmasında gözaltına alınan şüphelilerden aralarında HDP İl Başkanı Musa Aydın ile HDP Şehitkamil İlçe Başkanı İbrahim Dağ, Şehitkamil Belediyesi CHP'li Meclis Üyesi Adnan Erol ve Şahinbey Belediyesi CHP'li Meclis Üyesi Hurşit Besle'nin de bulunduğu 9...
Musa Aydın - 17.07.2020
Gaziantep'te terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik operasyonda 9 tutuklama
Sağlık kontrolünün ardından mahkemeye sevk edilen zanlılardan, aralarında HDP Gaziantep İl Başkanı Musa Aydın, CHP'nin iki belediye meclis üyesinin de bulunduğu 9 şüpheli tutuklandı, 6 zanlı ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.
Musa Aydın - 15.07.2020
Spor camiasından '15 Temmuz' mesajları
Bu vesile ile Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde bir kez daha tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, şükran ve saygıyla anıyoruz." TÜRKİYE GÜREŞ FEDERASYONU Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, hain kalkışmada şehit düşen kahramanlarımıza rahmet dileyerek, "15 Temmuz tarihin en büyük demokrasi derslerinden biridir.
Musa Aydın - 14.07.2020
Gaziantep'te PKK operasyonu
Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından sabah saatlerinde operasyon başlatıldı. Aralarında HDP Gaziantep İl Başkanı Musa Aydın, merkez Şahinbey ve Şehitkamil ilçe başkanları ile 2 mahalle muhtarının da bulunduğu toplam 33 kişinin belirlenen ikametlerine baskınlar düzenleniyor.
Musa Aydın - 14.07.2020
Gaziantep'te terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik soruşturmaZANLILARIN GÖZALTINA ALINMASI
Bu kapsamda aralarında HDP Gaziantep İl Başkanı Musa Aydın ile merkez Şahinbey ve Şehitkamil ilçe başkanları DBP Gaziantep il başkanı ile 2 mahalle muhtarı ve 1 avukat da bulunduğu toplam 33 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.
Musa Aydın - 14.07.2020
Gaziantep'te terör örgütü PKK/KCK'ya yönelik soruşturma
Bu kapsamda aralarında HDP Gaziantep İl Başkanı Musa Aydın ile merkez Şahinbey ve Şehitkamil ilçe başkanları ve 2 mahalle muhtarının da bulunduğu toplam 33 kişi hakkında gözaltı kararı çıkarıldı.
Musa Aydın - 11.07.2020
Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu toplantısı Yalova'da yapılıyor
Başkan Musa Aydın ve yönetim kurulu üyelerinin tam kadro yer aldığı toplantıda 2020 yılı bütçesi, federasyon hizmet binasının yapımıyla ilgili son durum, sponsorluk çalışmaları, pandemi süresinde yapılan etkinlikler, on-line eğitimler, YİBO ve imam hatip liselerinin son durumları, kulüplere altyapı malzemele yardımı, 659.
Musa Aydın - 06.07.2020
659. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin eylülde yapılması planlanıyor
Kırkpınar'ın ne zaman yapılacağıyla ilgili Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın'la sık sık görüştüklerini belirten Gürkan, "Biz güreşleri eylülden sonraya ekime ertelersek, hava sıcaklıklarının düşmesiyle birlikte sanki vakalarda da bir artış olacak.
Musa Aydın - 01.07.2020
Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri için son kararı Bilim Kurulu verecek
ANKARA (AA) Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu.
Musa Aydın - 29.06.2020
Son dakika haber: Kırkpınar için Bilim Kurulu'ndan görüş alınacak
Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'in katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildiğini kaydeden Gürkan, toplantıda normalleşme süreci kapsamında güreşlerin geleceğinin görüşüldüğünü bildirdi.
Musa Aydın - 08.06.2020
Son dakika haberleri: Türkiye Güreş Federasyonundan çevrim içi antrenörlük kursu
Açıklamada görüşlerine yer verilen TGF Başkanı Musa Aydın, pandemi sürecinde de ilklere imza attıklarını belirterek, "Türk güreşi her zaman ilkleri yapmış ve Türk sporunun lokomotifi olmuştur.
Musa Aydın - 05.06.2020
Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin yeni tarihi 3 Temmuz'da belli olacak
Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) Başkanı Musa Aydın, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle organizasyonu henüz planlanamayan 659. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin gerçekleştirileceği tarihin, 3 Temmuz'da Edirne'de yapılacak toplantıda belirleneceğini söyledi.
Musa Aydın - 05.06.2020
5 Haziran Cuma DHA Spor Gündemi
GÜREŞ 11.00 Kırkpınar yağlı güreşlerinin durumu Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Türkiye Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'in bir araya geleceği toplantıda belli olacak.
Musa Aydın - 05.06.2020
Son dakika... GÜNDEM / 5 Haziran 2020
(Ankara/09.30) SPOR 1- Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Türkiye Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'in katılımıyla bu yılki "Kırkpınar Yağlı Güreşleri"nin durumuyla ilgili Gorrion Otel'de basın toplantısı düzenlenecek.
Musa Aydın - 04.06.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 5 Haziran 2020
(Ankara/09.30) SPOR 1- Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Türkiye Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'in katılımıyla bu yılki "Kırkpınar Yağlı Güreşleri"nin durumuyla ilgili Gorrion Otel'de basın toplantısı düzenlenecek.
Musa Aydın - 04.06.2020
Güreş Federasyonu Başkanı Aydın'dan Vehbi Akdağ'a "geçmiş olsun" mesajı
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, olimpiyat ve dünya ikinciliği bulunan ve hastalığı nedeniyle tedavi gören eski milli güreşçi Vehbi Akdağ'a "geçmiş olsun" mesajı iletti.
Musa Aydın - 02.06.2020
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan: "Kırkpınar'ı şu an için iptal etme gibi bir düşüncemiz yok"
659. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin yapılıp yapılmama durumunun kendisinin, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Türkiye Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim'in de İstanbul'da katılacağı toplantıda belli olacağını söyledi.
Musa Aydın - 01.06.2020
Son Dakika: Avrupa Güreş Birliği Başkanı Tzeno Tzenov, vefat etti
TGF Başkanı Musa Aydın, yayımladığı taziye mesajında, şu ifadelere yer verdi: "Çok uzun zamandan bu yana CELA Başkanlığı ve UWW Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Tzeno Tzenov'un vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrendim.
Musa Aydın - 29.05.2020
Kırkpınar Yağlı Güreşleri için İstanbul'da zirve
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Türkiye Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim bir araya gelerek konuyu tüm ayrıntılarıyla değerlendirecekler.
Musa Aydın - 29.05.2020
Kırkpınar Yağlı Güreşleri için 5 Haziran'da karar verilecek
Toplantıda, TGF Başkanı Musa Aydın, Türkiye Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Kırkpınar Ağası Seyfettin Selim bir araya gelerek konuyu tüm ayrıntılarıyla değerlendirecek.
Musa Aydın - 19.05.2020
Başkan Musa Aydın'dan 19 Mayıs mesajı
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısı ile bir kutlama mesaj yayımladı.
Musa Aydın - 14.05.2020
65 yaş ve üstü eski güreşçilere ziyaretler devam ediyor
Eski güreşçilerin ziyaret ve desteklerinden dolayı Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın'a teşekkür ettiği aktarıldı.
Musa Aydın - 05.05.2020
Kırkpınar Yağlı Güreşleri için karar haziranda verilecek
Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) Başkanı Musa Aydın, 659. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin durumunun gelecek ay yapılacak toplantıda belli olacağını açıkladı.
Musa Aydın - 23.04.2020
Musa Aydın'dan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı
Türkiye Güreş Federasyonu (TGF) Başkanı Musa Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutladı.
Musa Aydın - 23.04.2020
Spor camiasından "23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı" mesajları
Atatürk'ün milletimize ve dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100.yıl dönümünü kutluyor; Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını saygı, rahmet ve özlemle anıyoruz." GÜREŞ FEDERASYONU Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Musa Aydın Haberleri | Musa Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Musa Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Musa Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Kadın Güreş Milli Takımı, Dünya Şampiyonası'na hazırlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.4.2021 17:09:36. #1.16#

title