MUŞ VALİLİĞİ HABERLERİ

Muş Valiliği Haberleri

Muş Valiliği haber, Muş Valiliği son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muş Valiliği - 4.9.2019
Muş'ta toplantı ve yürüyüş yasağı
Muş Valiliği, kentte toplantı, gösteri yürüyüşü ve basın açıklaması gibi her türlü eylemin 15 gün süreyle yasaklandığını duyurdu.
Muş Valiliği - 20.8.2019
Muş'ta toplantı, gösteri ve yürüyüşler 15 gün süreyle yasaklandı
Muş Valiliği, toplantı, gösteri ve yürüyüşlerinin 15 gün süreyle yasaklandığını bildirildi.
Muş Valiliği - 16.7.2019
Muş'ta "Demokrasi ve Milli Birlik Günü" kutlandı
Muş Valiliği önünde toplanan binlerce kişi kortej halinde belediye meydanına yürüdü.
Muş Valiliği - 14.7.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Muş Valiliği, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla şehit aileleri ve gaziler onuruna yemek düzenledi.
Muş Valiliği - 14.7.2019
25 ülke sanatçısı Muş'u anlattı
Muş Valiliği ev sahipliğinde gerçekleştirilen 'Dünya sanatçılarının gözüyle Muş' konulu 10'uncu Uluslararası Sanatçı Buluşması'nda 25 ülkeden gelen 50 sanatçının eserleri sergilendi.
Muş Valiliği - 14.7.2019
"10. Uluslararası Sanatçı Buluşması"
Femin Art Uluslararası Kadın Sanatçılar Derneği Başkanı Şükran Üst ise kendilerine gösterilen ilgi dolayısıyla Muş Valiliği ve yöre halkına teşekkür ederek, "Gösteremediklerimizi, anlatamadıklarımızı, ne kaldıysa onları da resimlerimizle yansıtıp gönül diliyle söyledik.
Muş Valiliği - 14.7.2019
25 ülkeden 50 ressam, Muş'u tuvale yansıttı
MUŞ Valiliği'nin düzenlediği 'Uluslararası Dünya Sanatçılarının Gözüyle Muş' etkinliği kapsamında bir hafta süreyle bölgeyi gezerek resim yapan 25 ülkeden gelen 50 sanatçı, eserlerini sergiledi.
Muş Valiliği - 11.7.2019
23 ülkeden gelen sanatçılar, Muş'u tuvale döküyor
Muş Valiliği himayelerinde Femin Art Uluslararası Kadın Sanatçılar Derneğinin "10. Uluslararası Sanatçı Buluşması" etkinliği kapsamında 23 ülkeden Muş'a gelen 50 sanatçı, yeteneklerini tuvale döktü.
Muş Valiliği - 11.7.2019
Rus Anita, çöp poşetleriyle örgü yapıyor
MUŞ Valiliği tarafından düzenlenen 'Uluslararası Dünya Sanatçılarının Gözüyle Muş' etkinliği kapsamında, kente gelen Rus moda tasarımcısı Anita Grey (33), çöplerden topladığı poşetlerle kıyafet ördü.
Muş Valiliği - 10.7.2019
Ressamlar, tarihi Murat Köprüsü'nü çizdi
MUŞ Valiliği'nce düzenlenen 'Uluslararası Dünya Sanatçılarının Gözüyle Muş' etkinliği kapsamında, 25 farklı ülkeden kente gelen ressamlar, tarihi Murat Köprüsü'nü çizdi.
Muş Valiliği - 10.7.2019
Sanatçılar, Muş'un güzelliklerini tuvale yansıtacak
Sanatın birleştirici bir güce sahip olduğunu belirten Gündüzöz, şunları kaydetti: "Dünyanın kardeşliğe, huzura ihtiyacı var. Alparslan'ın memleketi Muş'ta, Anadolu kapısında böyle uluslararası bir etkinliğe dünya sanatçılarıyla imza atmaktan Muş Valiliği olarak büyük mutluluk duyuyoruz.
Muş Valiliği - 10.7.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 12
EĞİTİM SEVİYESİ YÜKSELTİLMELİ Sorunun çözümü için Türkiye genelinde eğitim seviyesinin yükseltilmesi gerektiğini ifade eden Antmen, şöyle konuştu: "Bireylerin eğitim seviyesi artıkça alkollü içecek ve tütün ürünleri kullanımı azalacaktır. Türkiye'de alkollü içecekler ve tütün ürünleri üzerinde uygulanan özel tüketim vergilerinin sosyal fayda amacında beklenen işlevselliği tam olarak yerine getiremediği ve tüketici tercihlerine yön vermede başarılı bir grafik sergileyemediği görülmektedir. Dolayısıyla toplum sağlığı için zararlı olarak kabul edilen bu ürünlerin tüketiminin kısılmasında vergilerin tek başına etkili olmadığı ve kayıt dışı ekonominin oluşumuna sebebiyet verdiği sonucuna ulaşılmıştır. Bu kapsamda ürünlerin tüketiminin azaltılmasına yönelik toplumsal bilinçlendirme faaliyetlerinin ve verginin neden olduğu kayıt dışılığın ortadan kaldırılmasına yönelik çalışmaların yapılmasının gerekliliği ortaya çıkmıştır." Görüntü Dökümü ------------ -Tabip Odası Başkanı Mehmet Antmen'in açıklaması  -Toplantıya katılan yönetim kurulu üyeleri -Toplantıdan genel ve detay -Görüntü çekenler (BOYUT: 488 MB) (SÜRE: 4,21 DK) Haber-Kamera: Mustafa ERCAN/MERSİN, ================= Yabancı ressamlar, Muş Murat köprüsünü çizdi Muş Valiliği'nin organizasyonuyla düzenlenen 'Uluslararası Dünya Sanatçılarının Gözüyle Muş' etkinliği kapsamında, 25 farklı ülkeden Muş'a gelen ressamlar, Tarihi Murat Köprüsü'nde resim çizdi.
Muş Valiliği - 24.6.2019
Kendi acısını unutup, kızına uzanacak yardım elini bekliyor
'KIZIMIN ÇIĞLIK ATMASINI İSTEMİYORUM' Tedavisi devam eden kızı Amara Elif'in çığlık atması, ağlaması ve vücudunu kasmasına dayanamadığını söyleyen Taşkıner, "Şu an kızım çok acı çekiyor. Gece-gündüz neredeyse çığlık çığlığa ve sadece bağırıyor, ağlamıyor. Ben kızımın çığlık atmasını istemiyorum. Onun acı çekmesini istemiyorum. Sadece huzurlu yaşasın istiyorum. Acı çekmeden yaşasın istiyorum. Tek derdimiz; çocuğumuzun bu çığlıklarının dinmesi ve bunun sebebinin bulunmasıdır" diye konuştu. Kızı Amara Elif için özellikle devlet büyüklerinden destek beklediklerini ifade eden anne Bahar Taşkıner, şunları söyledi: "Kızımın derdine, derman olunmasını istiyorum. Ayaklarında yamukluklar başladı, kalça çıkıntılarına kadar gidecek şekilde. Bunun için haftanın neredeyse 5-6 günü fizik tedavi alması lazım. Hastanenin bizlere verdiği sadece iki gün ve 40 dakika, bu benim kızıma yetmiyor. Yoksa kasılmasından dolayı, çocuğum iki büklüm olacak. Muş Valiliği tarafından yasal bağış izni verildi.
Muş Valiliği - 24.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 6
"KIZIMIN ÇIĞLIK ATMASINI İSTEMİYORUM" Tedavisi devam eden kızı Elif'in çığlık atması, ağlaması ve vücudunu kasmasına dayanamadığını ifade eden Taşkıner, "Şuan kızım çok acı çekiyor. Gece-gündüz neredeyse çığlık çığlığa ve sadece bağırıyor, ağlamıyor. Ben kızımın çığlık atmasını istemiyorum. Onun acı çekmesini istemiyorum. Gerçekten kalkıp yürümesini de istemiyorum. Sadece huzurlu yaşasın istiyorum. Acı çekmeden yaşasın istiyorum. Tek derdimiz; çocuğumuzun bu çığlıklarının dinmesi ve bunun sebebinin bulunmasıdır" diye konuştu.  Kızı Elif için özellikle devlet büyüklerinden destek beklediklerini ifade eden anne Bahar Taşkıner, şunları söyledi:   "Kızımın derdine, derman olunmasını istiyorum. Çığlıklarının dinmesini istiyorum. Ayaklarında yamukluklar başladı, kalça çıkıntılarına kadar gidecek şekilde. Bunun için haftanın neredeyse 5-6 günü fizik tedavi alması lazım. Hastanenin bizlere verdiği sadece iki gün ve 40 dakika, bu benim kızıma yetmiyor. Yoksa kasılmasından dolayı, çocuğum iki büklüm olacak. Muş Valiliği tarafından yasal bağış izni verildi.
Muş Valiliği - 27.5.2019
Kursiyerler, yaptıkları mantıları satarak para kazanıyor
Muş Valiliği'nin koordinesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi, kadınlara yönelik aşçılık kursu düzenledi.
Muş Valiliği - 27.5.2019
DHA YURT BÜLTENİ-2
Muş Valiliği'nin koordinesinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Halk Eğitim Merkezi, kadınlara yönelik aşçılık kursu düzenledi.
Muş Valiliği - 9.5.2019
Muş'ta Toplantı ve Yürüyüş Yapmak 15 Gün Süreyle Yasakladı
Muş Valiliği, kentte toplantı, gösteri yürüyüşü ve basın açıklaması gibi eylemleri yapmanın, 15 gün süreyle yasaklandığını duyurdu.
Muş Valiliği - 9.5.2019
Muş'ta Eylem ve Basın Açıklamalarına 14 Gün Yasak Getirildi
Muş Valiliği, terör örgütüne müzahir kesimlerce terörist başına uygulanan sözde tecridi protesto etmek amacıyla çeşitli eylem hazırlığı istihbaratı alması üzerine kent genelinde yürüyüş, basın açıklaması, protesto eylemleri ve yol kapama gibi provokatif tüm eylemlerin yasaklandığını duyurdu.
Muş Valiliği - 24.4.2019
Muş Olimpiyatları" Devam Ediyor
Muş Valiliği ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce sportif faaliyetlerin artırılması amacıyla düzenlenen "Muş Olimpiyatları" kapsamında bisiklet yarışı düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muş Valiliği Haberleri | Muş Valiliği Haber - Haberler - Sayfa 4 - Muş Valiliği haberleri, son dakika muş valiliği haber ve gelişmeleri burada. Avrupa Hareket Haftası yürüyüşü yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 08:29:23. #1.14#
title