MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Muş Alparslan Üniversitesi Haberleri

Muş Alparslan Üniversitesi haber, Muş Alparslan Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muş Alparslan Üniversitesi - 22.03.2019
Varto da 'Fosil' Bulundu
Varto ilçesine 11 kilometre uzaklıktaki Yedikavak köyü mezrasındaki kayalıklar arasında karların erimesi sonrası fosiller ortaya çıktı. Midye kabuklarının da bulunduğu bölgedeki fosilleri gören çevredekiler durumu Muş Alparslan Üniversitesi'ne bildirdi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 18.03.2019
Üniversite Öğrencileri Köy Okulunu Onardı
Muş Alparslan Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde eğitim gören 20 öğrenci, "Okulları Güzelleştirme Projesi" kapsamında Yelalan Köyü İlkokulunda onarım çalışması yaptı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 18.03.2019
Tiyatrocu Öğrenciler Köy Okulunu Baştan Aşağı Yeniledi
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Damla Sanat Merkezi Derneği, 'Okulları Güzelleştirme Projesi' kapsamında merkeze bağlı Yelalan Köyü İlkokulu'nu onarmak için kolları sıvadı. Haftasonu tatili sebebiyle il müdürlüğü ve Damla Sanat Merkezi Derneği üyesi 20 tiyatrocu tamir malzemeleriyle köy okulunun yolunu tuttu. İl Müdürlüğü ve sponsorların desteğiyle öncelikle okulun su ve elektrik tesisatı yenilendi. Daha sonra ellerined boya ve fırçaları alan 20 tiyatrocu okulun 3 sınıfını da temizleyerek boyadı. Cuma günü öğleden sonra başladıkları çalışmayı Pazar günü akşama doğru bitiren tiyatrocular, sivil toplum kuruluşlarının başta eğitim olmak üzere çeşitli konularda yardımcı olması gerektiğini bildirdi. Muş Alparslan Üniversitesi öğrencisi olduklarını belirten tiyatro oyuncuları, miniklerin daha sağlıklı ortamda ders görmelerinden duydukları mutluluğu dile getirdi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 06.03.2019
Yalın Ayakla Gelen Şampiyonluğun Gururunu Yaşıyor
Muş Alparslan Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu öğrencisi 19 yaşındaki Emine Akbingöl, antrenörler eşliğinde stattaki çalışmalarını sürdürüyor.
Muş Alparslan Üniversitesi - 06.03.2019
Tek Ayakkabılı Şampiyon Emine Memleketi Varto'da
Muş'un Varto ilçesine yaklaşık 30 kilometre uzaklıktaki 2 bin nüfuslu, 150 haneden oluşan Haksever Köyü'nden Hanımşah-Cemil Akbingöl çiftinin 11 çocuğundan biri olan Emine Akbingöl, köyünün gururu oldu. Muş Alparslan Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü'nde okuyan Emine Akbingöl, aldığı madalyanın sevincini köylüleri ve ilçe kaymakamı ile birlikte yaşadı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 06.03.2019
Tek Ayakkabılı Şampiyon Emine Memleketi Varto'da
Muş'un Varto ilçesine yaklaşık 30 kilometre uzaklıktaki 150 hane, 2000 nüfuslu Haksever köyünden Hanımşah- Cemil Akbingöl çiftinin 11 çocuğundan biri olan Emine Akbingöl köyünün gururu oldu. Muş Alparslan Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü'nde okuyan Emine Akbingöl almış olduğu madalyanın sevincini köylüleri ve ilçe kaymakamı ile birlikte yaşadı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 05.03.2019
Muş'ta "İş-Kur Kariyer Günleri" Etkinliği
Muş Çalışma ve İş Kurumu (İŞ-KUR) ile Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) tarafından kariyer günleri etkinliği düzenlendi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 27.02.2019
58 Yaşında Yüksek Lisans Yaptı, Sırada Doktora Var
Hasköy ilçesinde Gençlik Hizmetleri İlçe Spor Müdür Vekili olarak görev yapan Yaşar Özden, 'okumanın yaşının' olmadığını bir kez daha ispatladı. Açık öğretim lisesini bitirdikten sonra Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Bitlis Meslek Yüksekokulu ile Açıköğretim Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun olan Özden, Muş Alparslan Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde de yüksek lisans yaptı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 20.02.2019
Prof. Dr. Fuat Sezgin Kar Şenliği ile Anıldı
Muş Alparslan Üniversitesince (MŞÜ), Prof. Dr. Fuat Sezgin'i anma etkinlikleri kapsamında kar şenliği düzenlendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muş Alparslan Üniversitesi Haberleri | Muş Alparslan Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 8 - Muş Alparslan Üniversitesi haberleri, son dakika muş alparslan üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Muş Tarihi Murat Köprüsü'nü Çöplerden Temizlediler.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 9.5.2021 13:17:04. #1.14#

title