MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Muş Alparslan Üniversitesi Haberleri

Muş Alparslan Üniversitesi haber, Muş Alparslan Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muş Alparslan Üniversitesi - 24.06.2019
MŞÜ'de arıcılık işletmesi kuruldu
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Uygulamalı Bilimler Fakültesince, bölgedeki bal üretimini artırmak amacıyla arıcılık işletmesi kuruldu.
Muş Alparslan Üniversitesi - 14.06.2019
Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yıl dönümü
Etkinliğe Muş Valisi İlker Gündüzöz, İl Garnizon Komutanı Albay Atilla Terzioğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Bülent Baykal, Muş Belediye Başkan Vekili Muhterem Bozkurt, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete ve Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof.
Muş Alparslan Üniversitesi - 13.06.2019
Üniversite öğrencileri el sanatı çalışmalarını sergiledi
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) öğrencilerinin el sanatı çalışmalarının yer aldığı sergi açıldı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 01.06.2019
"İyi Kalpli Eller"den köy çocuklarına kıyafet yardımı
Dünyanın pek çok ülkesinden hayırseverlerin oluşturduğu "İyi Kalpli Eller" hareketi ile Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) öğrencilerinin oluşturduğu "Hayırda Buluşanlar Topluluğu" okul idarecilerinin de yardımıyla köylerdeki ihtiyaç sahibi çocukları belirledi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 29.05.2019
Karasu Nehri'ne atılan çöpler tepkiye neden oldu
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Öğretim Görevlisi Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Bengü Şekeroğlu da konuya ilişkin yaptığı yaptığı yazılı açıklamada, çevrenin, insanı ve diğer tüm canlıları doğrudan veya dolaylı olarak etkileyen fiziksel, kimyasal, biyolojik ve toplumsal etkilerin bütününü kapsadığını söyledi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 29.05.2019
Bulanık'ta iftar programı
Okul bahçesinde düzenlenen programa Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Rektörü Ahmet Polat, Rektör Yardımcısı Cevat Selam, Bulanık Meslek Yüksekokulu Müdürü Öğretim Üyesi Dr.
Muş Alparslan Üniversitesi - 27.05.2019
Muş'ta endemik bitki türleri kayıt altına alınıyor
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ), zengin floraya sahip Muş Ovası'nda endemik bitki türlerini kayıt altına almak için çalışma başlattı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 17.05.2019
Mşü'de Yeni Doktora Programı Açıldı
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü bünyesinde Temel İslam Bilimleri alanında doktora programı açıldı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 16.05.2019
Dha Yurt Bülteni-2
Görüntü Dökümü: ------------------------- -Araç sıcaklık ölçümlerinden detaylar -Klima çalıştırılması -Beyaz ve siyah araçlardan detaylar -Karayolunda seyir halinde araçlardan detaylar -Oto pazarından DRONE görüntüler -Oto pazarından aktüel detaylar -Projede çalışan öğrenciler ile röportaj -Proje öğretmeni Muharrem Karapınar ile röportaj Süre: 5.40 Boyut: 635 MB Haber: Muammer İRTEM-Kamera: Enver Fatih TIKIR/BURSA, ================================================ LARINI ÇEKTİKLERİ YARIŞ ATLARINA ELME VE ŞEKER YEDİRDİLER MUŞ Alparslan Üniversitesi Kredi Yurtlar Kurumu'nda fotoğraf kursu gören öğrenciler, çiftlikteki yarış atlarını fotoğrafladı, elma ve şeker yedirdi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 10.05.2019
Muş'ta Köylülerin Heyelan Korkusu
MUŞ merkeze bağlı Dumlusu köyünde, etkili olan aşırı yağış ve karların erimesi ile meydana gelen heyelanların ardından bazı evlerin duvarlarında çatlaklar oluştu. Köye gelerek inceleme yapan Muş Alparslan Üniversitesi Afet Yönetim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü, Jeomorfolog Dr.
Muş Alparslan Üniversitesi - 10.05.2019
Muş Lalesi Ovayı Kırmızıya Bürüdü
MUŞ LALESİNİN ÖZELLİKLERİ Muş Alparslan Üniversitesi'nce yapılan çalışmada Muş lalesinin özellikleri şu şekilde sıralanıyor: "Endemik türdür.
Muş Alparslan Üniversitesi - 10.05.2019
Dha Yurt Bülteni - 2
MUŞ LALESİNİN ÖZELLİKLERİ Muş Alparslan Üniversitesi tarafından yapılan çalışmalar neticesinde alınan çeşit özellik belgesi esas alınarak Muş lalesinin özellikleri ise şu şekilde sıralanıyor: "Endemik türdür.
Muş Alparslan Üniversitesi - 01.05.2019
Muş'ta Akademisyen ve Öğrencilerden Çevre Temizliği
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nun akademisyen ve öğrencileri, çevre temizliği yaptı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Muş Alparslan Üniversitesi Haberleri | Muş Alparslan Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 7 - Muş Alparslan Üniversitesi haberleri, son dakika muş alparslan üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. 10. Uluslararası Sanatçı Buluşması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.5.2021 02:14:10. #1.14#

title