MUŞ ALPARSLAN ÜNİVERSİTESİ HABERLERİ

Muş Alparslan Üniversitesi Haberleri

Muş Alparslan Üniversitesi haber, Muş Alparslan Üniversitesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muş Alparslan Üniversitesi - 16.09.2019
Muş'un jeotermal kaynakları belirleniyor
Muş Alparslan Üniversitesi'nce (MŞÜ), kentin yer altı zenginliklerini ortaya çıkarmak için yürütülen proje kapsamında yapılan jeofizik çalışmalarında 10 farklı noktada 80-164 derece sıcakta su kaynakları bulundu.
Muş Alparslan Üniversitesi - 07.09.2019
MŞÜ, CERN ile iş birliği protokolü imzaladı
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) ile Avrupa Nükleer Araştırma Merkezi (CERN) arasında iş birliği protokolü imzalandı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 23.08.2019
Muş'ta 250 çocuk erkekliğe ilk adımı attı
Sünnet şölenine, AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek, İl Jandarma Komutanı Albay Bülent Baykal, İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş, Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof.
Muş Alparslan Üniversitesi - 21.08.2019
"4. Tarihi Roman ve Romanda Tarih Bilgi Şöleni"
Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) öncülüğünde, ilçe kaymakamlığı, belediye, Türk Tarih Kurumu ve Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) desteğiyle gerçekleştirilen şölen, bugün yapılan oturumla tamamlandı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 19.08.2019
Haluk Dursun'un vasiyet niteliğinde son konuşması
Dursun, Türkiye Yazarlar Birliği öncülüğünde, kaymakamlık, belediye, Türk Tarih Kurumu ve Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) desteğiyle gerçekleştirilen şölende, hasbihal etmekten, halleşmekten ve bu coğrafyayla helalleşmekten, bütün bunların hepsiyle bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 19.08.2019
"4. Tarihi Roman ve Romanda Tarih Bilgi Şöleni"
Türkiye Yazarlar Birliği öncülüğünde, kaymakamlık, belediye, Türk Tarih Kurumu ve Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) desteğiyle gerçekleştirilen şölen, Malazgirt Kültür Merkezi'nde düzenlenen törenle başladı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 26.07.2019
Muş'ta 198 güvenlik korucusu yemin etti
Bin yıldır her zaman milletin bu topraklar üzerinde var olduğunu anlatan Gündüzöz, şöyle devam etti: "Allah hepinizi korusun ayağınıza taş değdirmesin ama bu işin sonunda şehit, gazi olmak var. Onun için bu kutsal mesleğe adım attığınızı unutmayın. Terörizme kapılan, bu memlekete hainlik planları yapanlara sesleniyorum. Şu anda dağlarda 600 civarında terörist kaldı. Bu, terör örgütünün tarihindeki en az rakam. Bitene kadar da bu mücadele devam edecek. Teröristlerin tepelerinde İHA'larla, SİHA'larla dolaşırken titrediklerini, sıçanlar gibi kuytu köşelerde kaçtığını biliyoruz. Pişman olup devletimizin merhametli ellerine teslim olurlarsa biz affediciyiz. Ama teslim olmazlarsa tepelerine ineceğiz." "Türkiye Cumhuriyeti sizlerin omuzlarında yükselecek" İl Jandarma Komutanı Albay Bülent Baykal da eğitimleri başarıyla tamamlayan güvenlik korucularının yemin törenini gururla izlediklerini söyledi. Görkemli tabloyu oluşturtarak dosta güven, düşmana korku veren güvenlik korucularının bu milletin gurur kaynağı olduğunu vurgulayan Baykal, şunları kaydetti: "Ettiğiniz yemini bir an için unutmayınız. Görevinizi en iyi şekilde yapacağınızdan kanun ve nizamı, doğruluğu ve dürüstlüğü, hak ve adaleti daima rehber edineceğinizden ve yemininize sadık kalacağınızdan hiç kimsenin şüphesi yoktur. Türkiye Cumhuriyeti sizlerin sarsılmaz omuzlarında daima yükselecek ve bayrağımız kutsal vatan toprakları üzerinde ebediyete kadar dalgalanacaktır." Törene, Muş Cumhuriyet Başsavcısı Harun Karahan, Muş Alparslan Üniversitesi rektör yardımcısı Prof.
Muş Alparslan Üniversitesi - 24.07.2019
MŞÜ 2019-2020 öğretim yılına hazır
Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fethi Ahmet Polat, yeni öğretim döneminde 2 bin 840 öğrenciyi üniversite ile buluşturacaklarını söyledi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 22.07.2019
Muş'ta "Minikler Matematikle Oynuyor" projesi
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) ve TÜBİTAK iş birliğiyle hayata geçirilen "Minikler Matematikle Oynuyor" projesi kapsamında öğretmen ve öğretmen adayları, öğrencilerin matematiği sevdirecek materyaller hazırlıyor.
Muş Alparslan Üniversitesi - 22.07.2019
MŞÜ'de "Mimatoy Minikler Matematikle Oynuyor" projesi
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) ve TÜBİTAK işbirliğiyle hayata geçirilen "Mimatoy Minikler Matematikle Oynuyor" projesi kapsamında 25 farklı il ve 15 farklı üniversiteden gelen 52 öğretmen ve öğretmen adayı, matematik materyalleri hazırlayarak projenin 2. ayağını hayata geçirdi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 22.07.2019
DHA YURT BÜLTENİ-2
  Haber: Melis KARAKUZULU- Kamera: Mücahit BEKTAŞ/İZMİR, ========================================================= 4)ÖĞRETMENLER, MATEMATİĞİ SEVDİRECEK MATERYALLER YAPTI MUŞ Alparslan Üniversitesi'nde 'Minikler Matematikle Oynuyor Projesi' kapsamında eğitim gören 54 öğretmen ve öğretmen adayı matematiği sevdirmek için materyal yaptı.
Muş Alparslan Üniversitesi - 16.07.2019
Saraç'tan Doğu ve Güneydoğu'daki üniversitelerin rektörleriyle toplantı
Saraç, "Türkiye'nin Fırsat Penceresi: Türk Yükseköğretimi" toplantısının düzenlendiği Muş Alparslan Üniversitesi'ndeki programı kapsamında, toplantıya katılan bölge üniversite rektörleriyle görüştü.
Muş Alparslan Üniversitesi - 16.07.2019
YÖK, Türkiye'yi geleceğin yeni meslek programlarıyla tanıştıracak
Yükseköğretim Kurulunca, Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesi kapsamında seçilen 8 yeni üniversitenin proje protokollerinin de imzalandığı "Türkiye'nin Fırsat Penceresi: Türk Yükseköğretimi" toplantısı Muş Alparslan Üniversitesi'nde düzenlendi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 15.07.2019
"Türkiye'nin Fırsat Penceresi: Türk Yükseköğretimi" Muş'ta düzenlenecek
YÖK Başkanlığınca, Muş Alparslan Üniversitesi'nin ev sahipliğinde 16 Temmuz tarihinde düzenlenecek toplantıya, YÖK Başkanı Prof.
Muş Alparslan Üniversitesi - 14.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa Belediye Başkanı Feyat Asya, İl Jandarma Komutanı Bülent Baykal, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof.
Muş Alparslan Üniversitesi - 14.07.2019
"10. Uluslararası Sanatçı Buluşması"
Açılışa katılan Belediye Başkanı Feyat Asya, İl Jandarma Komutanı Bülent Baykal, Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof.
Muş Alparslan Üniversitesi - 12.07.2019
Muş'ta öğrenciler Hacivat-Karagöz oyununu sahneledi
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) ve TÜBİTAK tarafından "Bilim ve Sanat Sahnede Buluşuyor" projesi kapsamında öğrenciler, Hacivat-Karagöz ile tiyatro oyunu sahneledi.
Muş Alparslan Üniversitesi - 10.07.2019
Tek ayakkabılı şampiyon Emine'nin yeni hedefi Avrupa'da altın
Muş'un Varto ilçesinde 12 yaşındayken beden eğitimi öğretmeninin teşvikiyle altetizme başlayan Emine Akbingöl, 7 yıllık spor hayatına önemli başarılar sığdırdı. Muş Alparslan Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda 3'üncü sınıf öğrencisi olan Akbingöl, Şubat 2019'da Portekiz'de yapılan Avrupa Kulüpler Kros Şampiyonası'nda yaşadığı talihsizliğe rağmen şampiyon oldu.
Muş Alparslan Üniversitesi - 09.07.2019
"Yalın ayak şampiyon"un hedefi Avrupa birinciliği
Muş Alparslan Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu öğrencisi milli atlet, antrenörleri eşliğinde günde 20 kilometre koşarak yoğun bir hazırlık dönemi geçiriyor.
Muş Alparslan Üniversitesi - 24.06.2019
MŞÜ'de arıcılık işletmesi kuruldu
Muş Alparslan Üniversitesi (MŞÜ) Uygulamalı Bilimler Fakültesince, bölgedeki bal üretimini artırmak amacıyla arıcılık işletmesi kuruldu.
Muş Alparslan Üniversitesi - 14.06.2019
Jandarma Teşkilatının kuruluşunun 180. yıl dönümü
Etkinliğe Muş Valisi İlker Gündüzöz, İl Garnizon Komutanı Albay Atilla Terzioğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Bülent Baykal, Muş Belediye Başkan Vekili Muhterem Bozkurt, Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete ve Muş Alparslan Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muş Alparslan Üniversitesi Haberleri | Muş Alparslan Üniversitesi Haber - Haberler - Sayfa 6 - Muş Alparslan Üniversitesi haberleri, son dakika muş alparslan üniversitesi haber ve gelişmeleri burada. Rektör Polat'tan annelere destek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 11.5.2021 09:28:27. #1.15#

title