MURAT ZORLUOĞLU HABERLERİ

Murat Zorluoğlu haber, Murat Zorluoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Zorluoğlu - 18.04.2020
Trabzon'da üniversite sınavına hazırlanan gençlere uzaktan eğitim verilecek
Açıklamada değerlendirmesine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet sunan Sürekli Eğitim Merkezi'nde, üniversite sınavına hazırlanan 1000 öğrenci bulunduğunu belirtti.
Murat Zorluoğlu - 16.04.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi olağanüstü toplantı düzenledi
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Murat Zorluoğlu başkanlığında gerçekleştirilen olağanüstü toplantı öncesi koronavirüs kapsamında gerekli tedbirler alındı.
Murat Zorluoğlu - 15.04.2020
Trabzon'da vatandaşlara 20 bin temel gıda ve temizlik paketi dağıtılacak
Hijyene dikkat edilmesi gereken bugünlerde vatandaşlara 10 bin de temizlik paketi desteği sağlanacağı bildirilen açıklamada, yardımların, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun talimatı üzerine, Büyükşehir Belediyesi veri tabanı ile ilçe belediye başkanlıkları, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla istişare içinde hazırlanan listeler üzerinden yapılacağı kaydedildi.
Murat Zorluoğlu - 14.04.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Haydar Baş için taziye mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Haydar Baş'ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 13.04.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi dezenfekte çalışmalarına devam ediyor
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ekiplerin toplum sağlığını korumak adına gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Sadece merkezde değil tüm ilçelerde dezenfekte edilmemiş yer bırakmamak adına etkin dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriyoruz.
Murat Zorluoğlu - 12.04.2020
Başkan Zorluoğlu'ndan Trabzon halkına teşekkür
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, iki gün süren sokağa çıkma yasağına riayet eden Trabzon halkına teşekkür etti.
Murat Zorluoğlu - 11.04.2020
Trabzon'da Kahramanmaraş Caddesi araç trafiğine kapatıldı
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, iki gün boyunca evlerinden çıkamayacak vatandaşların Vefa Sosyal Destek Grubu'nu 112-155-156-153 nolu telefonlardan arayabileceğini belirtti.
Murat Zorluoğlu - 07.04.2020
Zorluoğlu'ndan, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175. yıl dönümü mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 175. yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 07.04.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Berat Kandili mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Berat Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.
Murat Zorluoğlu - 05.04.2020
Başkan Zorluoğlu, koronavirüsle mücadele çalışmalarını değerlendirdi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kent genelinde yürüttükleri çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Murat Zorluoğlu - 04.04.2020
Zorluoğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile Kovid-19'la mücadele çalışmalarını...
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele kapsamında neler yapılabileceğini görüştüklerini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 03.04.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi sosyal ve ekonomik tedbirler uyguluyor
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 65 yaş üstü ve altında yardıma ihtiyacı olan kişilere çeşitli gıda ve hijyen malzemesi ulaştırdıklarını bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 02.04.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Atatürk Alanı çevresinde inceleme yaptı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Atatürk Alanı çevresinde yapımı devam eden cephe sağlıklaştırma projesi ile 15 Temmuz Şehitleri ve Hürriyet Parkı içerisinde yapılan lostra, kaldırım ve parke çalışmalarını inceledi.
Murat Zorluoğlu - 31.03.2020
Karadeniz'den "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına destek
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, sosyal medya hesabından, "Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın başlattığı Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına ben de 1 aylık maaşımı bağışlıyorum.
Murat Zorluoğlu - 30.03.2020
Başkan Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyesinin koronavirüsle mücadele çalışmalarını değerlendirdi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında kent genelinde yürüttükleri çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.
Murat Zorluoğlu - 29.03.2020
Trabzon Et Kombinası'nın ihalesi 21 Nisan'da yapılacak
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Akçaabat ilçesinde kurulması planlanan et kombinası için yapılacak ihalenin 21 Nisan'da gerçekleştirileceğini belirtti.
Murat Zorluoğlu - 28.03.2020
Trabzon İdare Kurulu Toplantısı
Vali İsmail Ustaoğlu başkanlığında, Valilik Toplantı Salonunda basına kapalı yapılan toplantıya, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve kurul üyeleri katıldı.
Murat Zorluoğlu - 28.03.2020
Türkiye Belediyeler Birliği encümen üyeleri koronavirüse karşı 14 kuralı hatırlattı
Videoda, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Mamak Belediye Başkanı Murat Köse, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar 14 kuralı maddeler halinde seslendirdi.
Murat Zorluoğlu - 26.03.2020
Başkan Zorluoğlu'ndan Emniyet Müdürü Alper'e başsağlığı mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İl Emniyet Müdürü Metin Alper'in babası Servet Alper'in vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 24.03.2020
Trabzon'da 65 yaş ve üstü ile ihtiyaç sahiplerinin evlerine yemek dağıtılıyor
Trabzon'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında ikametlerinden ayrılmaları kısıtlanan 65 yaş ve üstü bireyler ile ihtiyaç sahibi ailelerin evine yemek servisi yapılıyor. Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, belediyenin, İçişleri Bakanlığınca koronavirüse karşı en riskli grup olan 65 yaş ve üzerine getirilen sokağa çıkma yasağı sonrası mobil ekip oluşturduğu belirtildi. Ekiplerin evden çıkmaması gereken risk grubundakilerin tüm ihtiyaçlarını bir telefonla karşıladığına dikkatin çekildiği açıklamada, "Trabzon Valiliği tarafından 65 yaş ve üstü vatandaşların zaruri ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu'na Büyükşehir Belediyesi de 10 araç ve 20 kişiden oluşan mobil ekiple destek veriyor. Zabıta Dairesi Başkanlığı tarafından oluşturulan ekipler, Büyükşehir Belediyesini arayarak talepte bulunan vatandaşların evlerine giderek isteklerini yerine getiriyor." ifadesine yer verildi. Açıklamada, vatandaşlara talep ettikleri takdirde sıcak yemek hizmeti de verildiğine işaret edilerek, şunlar kaydedildi: "Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı tarafından muhtaç kişilere 12 ay boyunca verilen sıcak yemek hizmetinin kapsamı da koronavirüs ile mücadele dolayısıyla genişletildi. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Zabıta Dairesi Başkanlığı ile işbirliği içerisinde muhtaçlara ve evden çıkamayan vatandaşlara sıcak yemek dağıtımı gerçekleştiriyor. Büyükşehir ekipleri ayrıca gittikleri her yerde durumun ciddiyetinden bahsederek, vatandaşları dışarıya çıkmamaları konusunda uyarıyor." Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, zor bir süreçten geçildiğini belirterek, "Sağlık Bakanlığımız ve uzmanlar bu salgının önüne geçebilmek için zorunlu olmadıkça evden çıkılmaması gerektiğini yineliyor.
Murat Zorluoğlu - 23.03.2020
Trabzon'da dolmuşların rengini vatandaşlar anketle belirleyecek
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, uzun çalışmalar sonucu dolmuş modernizasyon sürecini tamamladıklarını belirterek, 12+1 sistemine karar verdiklerini ifade etti.
Murat Zorluoğlu - 22.03.2020
Trabzon'da koronavirüs için dezenfekte çalışmaları sürüyor
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, tüm dünyayı tehdit eden koranavirüse karşı üst düzey tedbirler aldıklarını, ilk günden itibaren şehir merkezi ve ilçelerde yoğun dezenfeksiyon ve yıkama çalışması yaptıklarını vurguladı.
Murat Zorluoğlu - 21.03.2020
Trabzon'daki koronavirüs önlemleri
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, koronavirüsle ilgili şehir genelinde etkin mücadele yapıldığını bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 21.03.2020
Başkan Zorluoğlu Trabzon'daki Korona virüsle mücadele sürecini değerlendirdi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Korona virüsle ilgili şehir genelinde gerçekleştirilen etkin mücadele hakkında bilgiler verdi.
Murat Zorluoğlu - 21.03.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Miraç Kandili mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Miraç Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 21.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Kentte, koronavirüs nedeniyle büyükşehir ve ilçe belediyelerince alınan önlemler sürüyor. Bu kapsamda belediye ekiplerince, kentteki bank ve oturma gruplarına, 'Hayde eve' yazılı levhalar monte edilip, evde kalınması çağrısı yapıldı. Meydan, Fatih ve Kanuni parklarıyla Sanat Sokağı ve Atapark Çay Bahçesi'ndeki banklara yerleştirilen levhalarda; Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun 'Oturulacak en güzel yer evimizdir.
Murat Zorluoğlu - 20.03.2020
Trabzon'daki banklarda 'hayde eve' levhaları
Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından kentte koronavirüse karşı önlemler alınmaya devam ediliyor. Bu kapsamda, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı'nca kentteki banklara yerleştirilmesi için 'Hayde eve' yazılı levhalar hazırlandı. Park ve Bahçeler Dairesi Başkalığı ekipleri, bu levhaları özellikle Atatürk Alanı'ndaki ahşap banklara monte edip, sağlık çalışanlarının evde kalınması çağrısına dikkat çekti. Meydan Parkı, Fatih Parkı, Kanuni Parkı, Sanat Sokağı ve Atapark Çay Bahçesi'ndeki banklara yerleştirilen levhalarda; Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun 'Oturulacak en güzel yer evimizdir.
Murat Zorluoğlu - 20.03.2020
Trabzon'daki banklarda 'hayde eve' levhaları
Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından kentte koronavirüse karşı önlemler alınmaya devam ediliyor. Bu kapsamda, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı'nca kentteki banklara yerleştirilmesi için 'Hayde eve' yazılı levhalar hazırlandı. Park ve Bahçeler Dairesi Başkalığı ekipleri, bu levhaları özellikle Atatürk Alanı'ndaki ahşap banklara monte edip, sağlık çalışanlarının evde kalınması çağrısına dikkat çekti. Meydan Parkı, Fatih Parkı, Kanuni Parkı, Sanat Sokağı ve Atapark Çay Bahçesi'ndeki banklara yerleştirilen levhalarda; Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun 'Oturulacak en güzel yer evimizdir.
Murat Zorluoğlu - 20.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ-12
Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından kentte koronavirüse karşı önlemler alınmaya devam ediliyor. Bu kapsamda, Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı'nca kentteki banklara yerleştirilmesi için 'Hayde eve' yazılı levhalar hazırlandı. Park ve Bahçeler Dairesi Başkalığı ekipleri, bu levhaları özellikle Atatürk Alanı'ndaki ahşap banklara monte edip, sağlık çalışanlarının evde kalınması çağrısına dikkat çekti. Meydan Parkı, Fatih Parkı, Kanuni Parkı, Sanat Sokağı ve Atapark Çay Bahçesi'ndeki banklara yerleştirilen levhalarda; Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun 'Oturulacak en güzel yer evimizdir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Zorluoğlu Haberleri | Murat Zorluoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Murat Zorluoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Zorluoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Üniversite sınavına hazırlanan gençlere online eğitim veriliyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 14:00:35. #1.15#
title