MURAT ZORLUOĞLU HABERLERİ

Murat Zorluoğlu haber, Murat Zorluoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Zorluoğlu - 09.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Anneler Günü mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 08.05.2020
Trabzon Yatırım Adası Endüstri Bölgesi için sondaj çalışmalarına başlandı
Arsin ilçe sahilindeki Sofra Kayaları ile Koru Burnu arasındaki alanda, 2,7 milyon metrekare deniz dolgusu yapılarak oluşturulacak bölge için sondaj etüt çalışmalarına başlandığı bildirilen açıklamada, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Arsin Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir ve Arsin Belediye Başkanı Sait Gürsoy'un bölgede incelemelerde bulunduğu ifade edildi.
Murat Zorluoğlu - 08.05.2020
Moloz'daki caminin çevresi bölgeye yeni bir ivme kazandıracak
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Moloz mevkisinde yapımı devam eden caminin çevresinde de yeni yaşam ve rekreasyon alanı çalışmalarının sürdüğünü bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 07.05.2020
Trabzon Valisi Ustaoğlu, yapımı devam eden projeler hakkında bilgi aldı
Ziyaretlerde, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Karayolları 10.
Murat Zorluoğlu - 07.05.2020
Trabzon ve Giresun'da koronavirüs tedbirleri
Kentte dezenfekte edilmemiş yer bırakmama adına ekiplerin yoğun çaba sarf ettiği vurgulanan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: "Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun talimatları ile toplum sağlığını korumak adına 18 ilçede gece gündüz demeden dezenfeksiyon çalışması yapmaya devam ediyor.
Murat Zorluoğlu - 07.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan TESOB'a ziyaret
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara'yı ziyaret etti.
Murat Zorluoğlu - 06.05.2020
Trabzon'da 130 milyon liralık içme suyu projesi hayata geçirilecek
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 130 milyon lira bütçeli Trabzon Su Temini Projesi'nin hayata geçirilmesi ile Ortahisar sınırları içinde bulunan 565 kilometrelik içme suyu şebeke hattının yenileneceğini, 25 bin 900 abone bağlantısı yapılacağını bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 06.05.2020
Trabzon'da 565 kilometrelik içme suyu şebekesi 130 milyon liraya yenilenecek
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ilkleri ve enleri bünyesinde barındıran projenin Trabzon için büyük bir kazanım olacağını söyledi.
Murat Zorluoğlu - 05.05.2020
Trabzon'da "Meydan Cephe Sağlıklaştırma Projesi" devam ediyor
Açıklamada, değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da Trabzon'un en gözde yeri olan Meydan bölgesinin dört bir yanında, cephe sağlıklaştırma çalışmasını gerçekleştirdiklerini belirtti.
Murat Zorluoğlu - 03.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesince 18 ilçede içme suyu projesi gerçekleştirilecek
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, TİSKİ Genel Müdürlüğünce ilçelerde yapılan istişare ve muhtarlar toplantıları neticesinde ortaya çıkan ana sorunlardan birinin içme suyu problemi olduğu belirtilerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun talimatlarıyla mahalle mahalle çalışma başlatıldığı ifade edildi.
Murat Zorluoğlu - 03.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan birlik ve beraberlik mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, sosyal medya hesaplarından "Biz Bir Olunca" etiketiyle seslendirdiği videoyu paylaştı.
Murat Zorluoğlu - 30.04.2020
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne doğru
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 29.04.2020
Vali Ustaoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Atatürk Alanı'nda inceleme yaptı
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Atatürk Alanı'nda incelemelerde bulundu.
Murat Zorluoğlu - 29.04.2020
Trabzon'da vatandaşlara 250 bin ücretsiz maske dağıtıldı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, vatandaşlara 250 bin ücretsiz maske dağıttıklarını bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 27.04.2020
Başkan Zorluoğlu, bir bölümü hizmete açılan Kanuni Bulvarı için teşekkür etti
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Kanuni Bulvarı'nın Beşirli-Erdoğdu bölümünün hizmete girmesi dolayısıyla teşekkür etti.
Murat Zorluoğlu - 26.04.2020
Trabzon'da kabir yerleri internetten öğrenilebilecek
Daha önce yakınları vefat eden kişilerin Mezarlıklar Dairesi Başkanlığına yaptıkları ölüm bildirim işlemlerinin, bundan sonra Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı Mezarlık Bilgi Sistemi üzerinden hayata geçirilebilecekleri kaydedilen açıklamaya şöyle devam edildi: "Yeni uygulama sayesinde vefat eden bir kişinin bilgileri Sağlık Bakanlığı ile entegre şekilde çalışan Mezarlıklar Dairesi Başkanlığı sisteminde de görülmüş olacak. Daha önceleri sadece Büyükşehir Belediyesine anons için müracaat edenlerin kayıtlarının alındığı sisteme, artık vefat edenlerin tümünün işlenmesi hedefleniyor." Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kabir ziyaretlerinin kültürde çok önemli yeri bulunduğuna işaret ederek, şunları kaydetti: "Yurt dışında yaşayan vatandaşlarımız da dahil olmak üzere herkes trabzon.
Murat Zorluoğlu - 23.04.2020
Trabzon'da, sokaklarda 23 Nisan coşkusu
Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı, Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun talimatıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin kuruluşunun 100'üncü yılı ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında konser vermeye devam ediyor.
Murat Zorluoğlu - 23.04.2020
Yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödülleri evlerine gönderildi
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle ödül töreninin düzenlememesi üzerine Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yarışmada dereceye giren öğrencilerle video konferansla görüştü.
Murat Zorluoğlu - 23.04.2020
Büyükşehir Belediyesi sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle tedbirlerini artırdı
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Başkan Murat Zorluoğlu, 4 gün sürecek sokağa çıkma kısıtlaması ile ilgili Büyükşehir Belediyesine bağlı ekiplerin gerekli tüm tedbirleri aldığını bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 22.04.2020
Trabzon'da karantinada kalanlara Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı konser verdi
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun talimatlarıyla TBMM'nin açılışının 100.
Murat Zorluoğlu - 22.04.2020
Sağlıklı Kentler Birliğinin hedefi "sağlıklı şehirler"
Konferansta, Sağlıklı Kentler Birliği ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş'ın yanı sıra Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Murat Zorluoğlu - 22.04.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 21.04.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi günde 6 bin maske üretiyor
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan tedbirler kapsamında günlük 6 bin maske üretimi gerçekleştirdiklerini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 18.04.2020
Türkiye Belediyeler Birliğinden "COVID-19 Salgını Sonrası" konferansı
Oturumlara, AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Christian Berger, Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan, Prof. Dr. Sinan Canan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve gazeteciler Meliha Okur ile Balçiçek İlter katılacak.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Zorluoğlu Haberleri | Murat Zorluoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Murat Zorluoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Zorluoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan, Kadir Gecesi mesajı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 14:05:08. #1.14#
title