MURAT ZORLUOĞLU HABERLERİ

Murat Zorluoğlu haber, Murat Zorluoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Zorluoğlu - 03.06.2020
Sümela Manastırı için hedef UNESCO'da kalıcı olmak
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Sümela Manastırı'nın gelecek yıllarda UNESCO Dünya Mirası Kalıcı Listesi'ne alınmasına yönelik çalışma başlatmak istediklerini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 02.06.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Çukurçayır'da incelemelerde bulundu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Çukurçayır Mahallesi'ndeki çalışmaları inceledi.
Murat Zorluoğlu - 02.06.2020
Sümela Manastırı, açılan ilk kısmıyla yeniden ziyaretçilerini ağırlıyor
"Manastır, ilk kısmıyla yeniden ziyaretçilerine ev sahipliği yapmaya başladı" Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Sümela Manastırı'nın Trabzon, bölge ve ülke turizmi açısından önemli bir destinasyon olduğunu söyledi.
Murat Zorluoğlu - 01.06.2020
Sümela Manastırı'ndaki restorasyon çalışmaları devam ediyor
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Türkiye'nin önemli turizm merkezlerinden Sümela Manastırı'nda, birkaç ay içerisinde ana yol ile otopark çalışmalarının tamamlanacağını bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 01.06.2020
Çukurçayır Mahallesi'nin yol sorunu çözüldü
Açıklamada, Çukurçayır Mahallesi Muhtarı Hüseyin Erkut'un, çalışöalardan ötürü Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na teşekkür ettiği bildirildi.
Murat Zorluoğlu - 30.05.2020
Uzungöl'ün üstyapısı bu yıl tamamlanacak
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Türkiye'nin önemli turizm merkezleri arasında yer alan Çaykara ilçesindeki Uzungöl'ün üstyapısının bu yıl tamamlanacağını bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 29.05.2020
Büyükşehir Belediyesinin yeni tesisinde çalışmalar sürüyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, beraberindeki Belediye Meclis Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Gürcan Başar ile Ortahisar ilçesine bağlı Bulak Mahallesi'nde yapımı devam eden tesiste incelemelerde bulundu.
Murat Zorluoğlu - 28.05.2020
Trabzon'da 1261 cami ve cami dışı alanda cuma namazı kılınabilecek
Açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun şu ifadelerine de yer verildi: "Kovid-19 salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında namazlarımızı 19 Mart'tan itibaren ne yazık ki toplu olarak eda edemedik.
Murat Zorluoğlu - 28.05.2020
Başkan Zorluoğlu, ağaç dikme programına katıldı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun, kent merkezinde devam eden çalışmaları inceleyerek, ağaç dikme programına katıldığı bildirildi.
Murat Zorluoğlu - 28.05.2020
Trabzon'da yapımı devam eden Millet Bahçesi eylül ayında açılacak
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Gürcan Başar, Süleyman Gün ve ilgili daire başkanları ile eski Hüseyin Avni Aker Stadı'nın olduğu bölgede yapımı süren Trabzon Millet Bahçesi'nde incelemelerde bulundu.
Murat Zorluoğlu - 27.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasında çalışmalarına devam etti
Açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun şu ifadelerine yer verildi: "Bu yıl Kovid-19 tedbirleri çerçevesinde Ramazan Bayramı'nı evlerimizde geçirmek durumunda kaldık.
Murat Zorluoğlu - 27.05.2020
Başkan Zorluoğlu'ndan, sokağa çıkma kısıtlamasına uyan Trabzonlulara teşekkür
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ramazan Bayramı'nda sokağa çıkma kısıtlamasına riayet eden Trabzon halkına teşekkür etti.
Murat Zorluoğlu - 26.05.2020
TİSKİ 18 ilçede 290 personelle görev başında
Açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun şu ifadelerine yer verildi: "TİSKİ Genel Müdürlüğümüz her zaman olduğu gibi bu bayramda da tam takım sahadaydı.
Murat Zorluoğlu - 26.05.2020
Trabzon'da Ramazan Bayramı eğlenceleri ilçelerde de devam etti
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Murat Zorluoğlu'nun talimatıyla arife ve bayramın birinci günü merkez mahallelerde başlatılan ve büyük beğeni toplayan bayram eğlencelerinin ilçelerde de sürdüğü belirtildi.
Murat Zorluoğlu - 26.05.2020
Trabzon'da yaralı kedi tedavi altına alındı
Ekiplerin, yavruları da anne kediden ayırmayarak merkeze teslim ettiğini belirten Ekim, "Bizi arayarak durumu ileten duyarlı vatandaşımıza, fedakarca hareket eden zabıta teşkilatımıza, desteklerinden ötürü Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu'na teşekkür ediyorum.
Murat Zorluoğlu - 25.05.2020
Trabzon'da sokak hayvanları için 202 istasyona toplam 329 kilogram mama bırakıldı
Belediye ekiplerince, kent genelinde sahipsiz hayvanlar için besleme çalışması gerçekleştirildiği aktarılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: "Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun hassasiyetle üzerinde durduğu ve çok önem verdiği sahipsiz canlar için Ramazan Bayramı'nda da adeta seferberlik ilan etti.
Murat Zorluoğlu - 24.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden mahallelerde Ramazan Bayramı eğlencesi
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Murat Zorluoğlu'nun talimatıyla Pelitli, Yalıncak, Bostancı, Üniversite, Kalkınma, Kaymaklı, Esentepe, Yalı, Beşirli, Karşıyaka, Aydınlıkevler ve Yeşiltepe mahallelerinde Ramazan Bayramı dolayısıyla mehter konseri düzenlendi.
Murat Zorluoğlu - 23.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Ramazan Bayramı mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 22.05.2020
Trabzon'da yeni yaş çay sezonu başladı
Of ilçesi Eskipazar Çay Fabrikası'nda düzenlenen programa, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, ÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Arsin Belediye Başkanı Sait Gürsoy ile daire amirleri katıldı.
Murat Zorluoğlu - 22.05.2020
Orta ve Doğu Karadeniz'de Sosyal Koruma Kalkanı ile sağlanan destekler sevindirdi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Sosyal Koruma Kalkanı kapsamında kente yapılan ödemelere dair bilgileri paylaştı.
Murat Zorluoğlu - 21.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Tokyo Olimpiyatları'na hazırlanan sporcularla bir...
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Tokyo Olimpiyatları'na katılmaya hak kazanan Trabzonlu sporcuları tebrik ederek, "Spor şehri Trabzon'dan bu kadar fazla sayıda sporcu ile olimpiyatlara gitmek hakikaten onur verici." dedi.
Murat Zorluoğlu - 20.05.2020
Trabzon'da 180 dönümlük alanda yaşam ve rekreasyon alanı yapılacak
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Moloz mevkisinde 180 dönümlük alanda yaşam ve rekreasyon alanı yapılması için proje aşamasının tamamlandığını bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 18.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 18.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan, Kadir Gecesi mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 15.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesinin Ramazan etkinlikleri
Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, Ramazan ayının manevi ruhuna uygun etkinlikleri sürdürmek amacıyla Büyükşehir Belediye Başkan Murat Zorluoğlu'nun talimatlarıyla programlarına devam ettiği belirtildi.
Murat Zorluoğlu - 15.05.2020
Trabzon'da yapımı tamamlanan "112 Acil Çağrı Merkezi" hizmete açılacak
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Vali İsmail Ustaoğlu ile Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun, yapımı tamamlanan "112 Acil Çağrı Merkezi" hizmet binasında incelemelerde bulunduğu belirtildi.
Murat Zorluoğlu - 14.05.2020
Trabzon'da ortopedik engellilerin sandalyelerinin tamiri için atölye kuruldu
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, Engelliler Haftası dolayısıyla Trabzon Kamu Yararlı İşitme ve Konuşma Engellilerini Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Cem Sevgi, Avrasya Engelsiz Yaşam Derneği Başkanı Savaş Yol ve Anadolu Tüm Engelliler Derneği Başkanı Hacı Kaya'yı ziyaret ettiğini belirtti.
Murat Zorluoğlu - 14.05.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, TÜRKSAT'ın Trabzon'da yatırım yapmasını istedi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, şehrin telekomünikasyon altyapısını TÜRKSAT yatırımları ile yapmak istediklerini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 13.05.2020
Trabzon'da berber, kuaför ve güzellik salonlarına 12 bin 133 maske dağıtıldı
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun talimatıyla normalleşme süreci çerçevesinde hizmet vermeye başlayan berber, kuaför ve güzellik salonlarına maske, siperlik ve dezenfektan desteği sağlandığı belirtildi.
Murat Zorluoğlu - 11.05.2020
Trabzon'da yapılacak yeni otogarın proje aşaması tamamlandı
Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun önem verdiği projeler arasında yer alan yeni otogarın ihale işlemlerine mayıs sonu haziran başı gibi başlanmasının planlandığı belirtildi.
Murat Zorluoğlu - 10.05.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesinden mahallelerde ramazan etkinlikleri
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Başkan Murat Zorluoğlu'nun talimatıyla Yalı, Beşirli, Yenimahalle, Fatih, Gülbaharhatun, Soğuksu, 1-2-3 No'lu Erdoğdu ve Bahçecik mahalleleri ile Huzurevi yeni yerleşkesi önünde belediyenin mehter takımı konser verdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Zorluoğlu Haberleri | Murat Zorluoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Murat Zorluoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Zorluoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Dere yatağına kaçak dökülen moloz yığınları temizlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:22:41. #1.15#
title