MURAT ZORLUOĞLU HABERLERİ

Murat Zorluoğlu haber, Murat Zorluoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Zorluoğlu - 09.07.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
Trabzon Büyükşehir Belediyesi ekipleri kapalı yolları ulaşıma açmak için çalışma yürütüyor. Trabzon Büyükşehir Başkanı Murat Zorluoğlu da sel ve heyelan bölgesinde incelemelerde bulundu.
Murat Zorluoğlu - 08.07.2020
Trabzon'da şiddetli yağış
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da heyelan bölgesine giderek incelemelerde bulundu.
Murat Zorluoğlu - 08.07.2020
Trabzon'da 130 milyon liralık içme suyu projesinde ilk kazma 10 gün içinde vurulacak
Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisi'nin temmuz ayı ilk toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun başkanlığında gerçekleştirildi.
Murat Zorluoğlu - 07.07.2020
Trabzon'da lostra salonları yenilendi
Açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun da şu ifadelerine yer verildi: "Seçim sürecinde 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı'nda ayakkabılarımı boyatırken, esnafımız isteklerini dile getirmişti.
Murat Zorluoğlu - 05.07.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi hafta sonu da mesaisini sürdürüyor
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Büyükşehir Belediyesinin sadece merkezde değil, ilçelerde de görünür olması anlayışıyla çalışmalarını yürüttüğünü belirtti.
Murat Zorluoğlu - 04.07.2020
Trabzon'da bulvarlar bordo-maviye boyanıyor
Açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun, "Trabzonspor'un şampiyonluğuna inandık.
Murat Zorluoğlu - 02.07.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi'nin yenileme çalışmaları sürüyor
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, belediye olarak koronavirüs salgını ile mücadele ederken, diğer çalışmalara da önlemler dahilinde ara vermediklerini belirtti.
Murat Zorluoğlu - 30.06.2020
Son dakika haberi... Trabzon Büyükşehir Belediyesinin sokak hayvanlarına destekleri sürüyor
Belediyenin, normalleşme sürecinde de tedbirleri elden bırakmadığı vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Sevimli dostlarımızı hiçbir durumda yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarıyla takdir topluyor. Pandemi süresince mesaisinin büyük bölümünü sahipsiz hayvanlara ayıran Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, normalleşme sürecinde de çalışmalarını aksatmıyor. Ekipler, şehir genelinde yürüttüğü sahipsiz hayvanları besleme çalışmalarına devam ediyor." "Sahipsiz canlara her zaman öncelik verdik" Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, sahipsiz canlara her zaman öncelik verdiklerini ifade etti.
Murat Zorluoğlu - 29.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyesi otobüs filonusu güçlendirdi
Yeni otobüslerin hizmete girmesi dolayısıyla Moloz mevkisindeki harekat amirliğinde düzenlenen törende konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, otobüslerle ilgili vatandaşların zaman zaman serzenişleri bulunduğunu, onların taleplerini yerine getirmek için harekete geçtiklerini söyledi.
Murat Zorluoğlu - 23.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Avrasya Üniversitesine ziyaret
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 10'uncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Avrasya Üniversitesini ziyaret etti.
Murat Zorluoğlu - 21.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Babalar Günü mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Babalar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 19.06.2020
Trabzon'da sokak hayvanlarının bakımı ve tedavisi için yapılan klinik hizmete girdi
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da Ortahisar Belediyesinin şehirde önemli bir eksikliği giderdiğine işaret ederek, proje alanını kendilerine tahsis etmekten dolayı son derece mutlu olduğunu söyledi.
Murat Zorluoğlu - 19.06.2020
Son dakika... Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Aydınlıkevler Mahallesi'ndeki çalışmaları inceledi
Son dakika haberleri: Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Aydınlıkevler Mahallesi'ndeki "Kanalizasyon ve Yağmur Suyu Ayrıştırma Projesi"ne bağlı çalışmaları inceledi.
Murat Zorluoğlu - 18.06.2020
Trabzon'da atık sularda Kovid-19 taraması için numune alındı
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, çalışmaların Tesisler Dairesi Başkanlığı personelince gerçekleştirildiğini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 17.06.2020
Son dakika haberi! Trabzon'da 130 milyon liralık içme suyu projesinde ilk kazma 10 Temmuz'da vurulacak
"Proje, insan ve çevre sağlığı açısından büyük önem taşıyor" Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yağmur suyu hatları ile kanalizasyon hatlarının birbirinden ayrılması işleminin sağlıklı kent için oldukça önemli bir kıstas olduğunu belirtti.
Murat Zorluoğlu - 16.06.2020
Trabzon için yeni Ulaşım Master Planı hazırlanıyor
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kentin mekansal ve ticari yapısına, imar durumuna en uygun çözümler üretecek Ulaşım Master Planı'na 1 veya 2 yıl içinde kavuşacaklarını söyledi.
Murat Zorluoğlu - 16.06.2020
Trabzon'da sinyalizasyon sistemi görme engelliler için sesli hale getiriliyor
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kentteki sinyalizasyon sistemini görme engelliler için sesli hale dönüştüreceklerini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 15.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Araklı'da incelemelerde bulundu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı ilçesinde yapımına devam edilen projelerle ilgili incelemelerde bulundu.
Murat Zorluoğlu - 14.06.2020
Uzungöl Rehabilitasyon ve İyileştirme Projesi'nin 1. etabı 30 Haziran'da ihaleye çıkıyor
Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon ve bölge için çok önemli bir turizm merkezi olan Uzungöl'ün yerli ve yabancı turistlerin gözdesi olduğuna işaret ederek, hem çevre düzenlemesinin iyileştirilmesi hem de tanıtımı için yoğun çalışma yürüttüklerini belirtti.
Murat Zorluoğlu - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, koruma altına alınan Barma Yaylası'nı ziyaret etti
Kurum'a incelemeleri sırasında Vali İsmail Ustaoğlu'nun yanı sıra Bakan Yardımcısı Fatma Varank, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora ile Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Araklı Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Çaykara Belediye Başkanı Hanefi Tok, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer ilgililer eşlik etti.
Murat Zorluoğlu - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Trabzon'da ziyaret ve incelemelerde bulunarak açılışa katıldı
Ziyarette, AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar, Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer yöneticiler de yer aldı.
Murat Zorluoğlu - 12.06.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Trabzon'da incelemelerde bulundu: (3)
Bakan Kurum'a ziyaretlerinde Vali İsmail Ustaoğlu, Bakan Yardımcısı Fatma Varank, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve ilgililer eşlik etti.
Murat Zorluoğlu - 12.06.2020
Trabzon'da yapılacak olan "Trabzon Su Temini Projesi" temmuz ayında başlıyor
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ahmet Adanur, Genel Sekreter Yardımcısı Gürcan Başar, TİSKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Görmüş, daire başkanları, şube müdürleri ve yüklenici firma yetkililerinin katıldığı kaydedildi.
Murat Zorluoğlu - 11.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'na "kara lastik" hediyesi
Trabzon'da bir esnaf, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na, genellikle kırsal kesimde kullanılan plastik ayakkabı olan "kara lastik" hediye etti.
Murat Zorluoğlu - 11.06.2020
Tarihi Fatih Parkı yeni yüzüyle ziyaretçilerini ağırlayacak
"Trabzon'u tarihi dokusuna uygun yeni bir yüze kavuşturmak için çalışıyoruz" Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzon'u, tarihi dokusuna uygun yeni bir yüze kavuşturmak için çalıştıklarını söyledi.
Murat Zorluoğlu - 10.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Kovid-19 sürecindeki çalışmaları değerlendirdi...
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını süresince laboratuvarlarında 1 milyon 734 bin 640 litre yüzey dezenfektanı ve 3 bin 297 litre el dezenfektanı ürettiklerini söyledi.
Murat Zorluoğlu - 10.06.2020
AKUT Arama Kurtarma Derneği Trabzon Ekibi'nden Zorluoğlu'na ziyaret
AKUT Arama Kurtarma Derneği Trabzon Ekibi, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Murat Zorluoğlu - 09.06.2020
Trabzon'da "Her bahçeye, her okula, her siteye bir köpek" kampanyası
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, başlattıkları "Her bahçeye, her okula, her siteye bir köpek" kampanyasıyla vatandaşların, Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi'nden köpek sahiplenmelerini istedi.
Murat Zorluoğlu - 08.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu devam eden projeleri denetledi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, devam eden belediye yatırımlarını yerinde inceledi.
Murat Zorluoğlu - 06.06.2020
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu'dan Zorluoğlu'na ziyaret
Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nu ziyaret etti.
Murat Zorluoğlu - 05.06.2020
Uluslararası Trabzon Yarı Maratonu Fotoğraf Yarışması sonuçlandı
Öte yandan, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Dairesi Başkanı Ayhan Pala, ödül alan fotoğrafları Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na takdim etti.
Murat Zorluoğlu - 04.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Trabzonspor'a moral ziyareti
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu ziyaret etti.
Murat Zorluoğlu - 04.06.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Dünya Çevre Günü mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, "5 Haziran Dünya Çevre Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 03.06.2020
Trabzon'da 4 bin kişi kapasiteli iki tribün inşa ediliyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk'ü ziyaret ederek çalışmalar ve yatırımlarla ilgili bilgi aldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Zorluoğlu Haberleri | Murat Zorluoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Murat Zorluoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Zorluoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Trabzon'da 15 Temmuz şehitleri anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:27:47. #1.15#
title