MURAT ZORLUOĞLU HABERLERİ

Murat Zorluoğlu haber, Murat Zorluoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Zorluoğlu - 18.08.2020
Son dakika haber! Trabzon'da Kovid-19 tedavisi gören Yol İşleri Daire Başkanı Türker vefat etti
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Türker'in vefatının ardından sosyal medya hesabından, "Çok üzgünüm.
Murat Zorluoğlu - 17.08.2020
Son dakika haberi | Trabzon'daki sel ve heyelanın ardından hasar tespit çalışmaları devam ediyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Of ilçesinde sel ve heyelandan zarar gören Fındıkoba, Ballıca ve Sugeldi mahallelerini ziyaret etti.
Murat Zorluoğlu - 15.08.2020
Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Of'taki sel ve heyelanlara ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
Bakan Soylu'ya, Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Sürmene Kaymakamı ve Of Kaymakam Vekili Ahmet Gazi Kaya, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer ilgililer eşlik etti.
Murat Zorluoğlu - 14.08.2020
Trabzon'da 130 milyon liralık içme suyu projesinde ilk kazma vuruldu
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun talimatı üzerine bu hatların yanı sıra elektrik ve telekomünikasyon hatlarının da döşenebileceği kanallar yapılacağı aktarılan açıklamada, böylece Ortahisar genelinde sürekli tekrarlanan kazı çalışmalarının önüne geçileceğine dikkat çekildi.
Murat Zorluoğlu - 12.08.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Vakfıkebir'de incelemelerde bulundu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Vakfıkebir ilçesinde incelemelerde bulundu.
Murat Zorluoğlu - 10.08.2020
Trabzon Arsin OSB'de "Yer Altı Kablolu Enerji Nakil Hattı İhalesi" imzalandı
OSB'deki işletmelerin böylelikle daha verimli çalışabileceğine dikkati çeken Çelebi, şunları kaydetti: "Yer Altı Kablolu Enerji Nakil Hattı için başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu, Hazine ve Maliye Bakanı Sayın Berat Albayrak, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, Trabzon Valisi Sayın İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Murat Zorluoğlu, Arsin Belediye Başkanı Sayın Sait Gürsoy ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Murat Zorluoğlu - 08.08.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu: "Atık suların dere ve denizleri kirletmesine izin...
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, atık suların dere ve denizleri kirletmesine izin vermeyeceklerini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 07.08.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.
Murat Zorluoğlu - 30.07.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan Kurban Bayramı mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 30.07.2020
Trabzon'da Sultan Alparslan Çilekli Cami açıldı
Açılış töreninde konuşan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, cami inşa etmek ve mevcut camileri koruyup yaşatmanın, yüce Allah'a samimi kul olmanın bir tezahürü olduğunu ifade etti.
Murat Zorluoğlu - 30.07.2020
Trabzon'da Kurban Bayramı arifesinde şehitlik ziyaret edildi
Sülüklü Mezarlığı'ndaki şehitlikte gerçekleştirilen ziyarete, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir, Ortahisar Kaymakamı Tolga Toğan ile şehit aileleri katıldı.
Murat Zorluoğlu - 28.07.2020
Sümela Manastırı restorasyonun ardından yeniden ziyarete açıldı
Konuşmaların ardından, Erdoğan'ın talimatı ile Bakan Ersoy, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürü Gökhan Yazgı, Ankara Kültür ve Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, Trabzon Kültür ve Turizm Müdür Vekili Mustafa Asan ve diğer ilgililer, kurdele keserek yaklaşık 5 yıl ziyarete kapalı kalan Sümela Manastırı'nı restorasyonun ardından ziyaret açtı.
Murat Zorluoğlu - 24.07.2020
Akçaabat'ta yeni dolmuş modernizasyonu hayata geçirilecek
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Akçaabat'ta hizmet veren dolmuş ve minibüslerle ilgili bir dizi değişikliğe gidileceğini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 21.07.2020
Trabzon'da 2 ilçeye bağlı 11 mahallenin içme suyu şebekesi 2021'de tamamlanacak
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, il genelinde olduğu gibi tüm ilçelere sağlıklı su temini için çalıştıklarını belirtti.
Murat Zorluoğlu - 21.07.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan "geçmiş olsun" ziyareti
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Ortahisar ilçesine bağlı Fatih Mahallesi'nde bulunan 6 katlı binada önceki gün meydana gelen ve maddi hasara yol açan yangın sonrası apartman sakinlerine "geçmiş olsun" ziyaretinde bulunduğu bildirildi.
Murat Zorluoğlu - 16.07.2020
Trabzon'da 130 milyon liralık içme suyu projesinin yer teslimi yapıldı
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu başkanlığında, "TİSKİ 2020 yılı 1.
Murat Zorluoğlu - 16.07.2020
Trabzon'da "Engelli Araç Atölyesi" hizmete girdi
Esentepe Mahallesi'nde yapımı tamamlanan "Engelli Araç Atölyesi"nin açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, gazetecilere açıklamada bulundu.
Murat Zorluoğlu - 15.07.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Vali İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve diğer ilgililerin katıldığı programda, Kur'an-ı Kerim okundu.
Murat Zorluoğlu - 12.07.2020
Trabzon'da "arabalı sinema" etkinliği
Açıklamada, yönetmenliğini Özer Feyzioğlu'nun yaptığı ve Naim Süleymanoğlu'nun hayatını anlatan "Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu" filmini seyretmenin keyfini çıkaran Trabzon halkının, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na ve ekibine teşekkür ettiği belirtildi.
Murat Zorluoğlu - 11.07.2020
Akçaabat, uluslararası plaj sahaları ile spor turizminin merkezi olacak
Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim, "Spor Şehri Akçaabat'ımızda vatandaşlarımızın daha fazla ve etkin spor yapabilmeleri için yeni alanlar oluşturmak ve şehrimizde spor turizmini geliştirmek adına çalışmalarımız devam ediyor. Bu kapsamda Trabzon Büyükşehir Belediyemizle birlikte ilçemiz Yaylacık mahallesi Mustafa Cumhur parkının sahil kesiminde plaj sporlarına yönelik alan oluşturuyoruz. Bu alanda aynı anda hentbol, voleybol ve futbol oynanabilen, uluslararası standartlara uygun sahalar oluşturuldu. Aynı bölgede yelken ve sörf ile su sporları merkezi olarak da planlanan bu alan, Trabzon için önemli bir plaj bölgesi olacaktır. Böylece uluslararası organizasyonlara şehrimiz ev sahipliği yapabilecek ve şehrimizin ekonomisine katkı sağlanmış olacaktır. Söz konusu alana yaşlılara ve çocuklara yönelik aktivite alanları oluşturularak her kesimin spor yapabileceği alanlar oluşturulmuş olacaktır. Hedefimiz ilçemizdeki sportif tesislerin kullanımını en üst seviyeye çıkarmak, spor alanlarını daha efektif kullanmak, yetenekleri belirlenen çocuklarımızla olimpik sporcular yetiştirerek, şehrimizin önemli bir spor merkezi haline gelmesini sağlamaktır. Akçaabat, sporda kısa ve uzun vadeli planları ile geleceğine hazırlık yapacaktır. Bu vesile ile 14 Temmuz 2020 Salı günü saat 17: 00 da açılışı yapılacak olan plaj ve su sporları alanının şehrimize hayırlı olmasını diliyor, desteklerinden ötürü Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu başta olmak üzere emeği geçenlere şahsım ve ilçem adına şükranlarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.
Murat Zorluoğlu - 09.07.2020
Trabzon'daki şiddetli yağış
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kentte dün şiddetli yağışa bağlı meydana gelen heyelan ve taşkınlar sonucu başta Yomra, Sürmene ve Köprübaşı ilçeleri olmak üzere Araklı, Akçaabat, Hayrat ve Of'ta da hasar oluştuğunu bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 09.07.2020
Trabzon'da şiddetli yağışta heyelan nedeniyle kapanan bazı mahalle yolları açıldı
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu da Sürmene ve Köprübaşı ilçelerinde hasar gören alanlarda incelemede bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Zorluoğlu Haberleri | Murat Zorluoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Murat Zorluoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Zorluoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. TÜRSAB ve Şoförler Odasından ortak akıl ve hizmet kalitesi vurgusu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:34:10. #1.14#
title