MURAT ZORLUOĞLU HABERLERİ

Murat Zorluoğlu haber, Murat Zorluoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Zorluoğlu - 29.11.2020
Başkan Zorluoğlu Ankara'da temaslarda bulundu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kentte yapımı devam eden ve yapılması düşünülen projelerle ilgili Ankara'da temaslarda bulunduklarını bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 26.11.2020
TTSO Başkanı Hacısalihoğlu'ndan, Planetaryum ve Bilim Merkezi için teşekkür mesajı
Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Planetaryum ve Bilim Merkezi nedeniyle Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'na teşekkür etti.
Murat Zorluoğlu - 24.11.2020
Trabzon'da "Planetaryum ve Bilim Merkezi" kurulacak
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) Genel Sekreteri Onur Adıyaman, tarihi belediye binasında düzenlenen törende, Planetaryum ve Bilim Merkezi Projesi'nin protokolünü imzaladı.
Murat Zorluoğlu - 24.11.2020
Başkan Zorluoğlu, "Öğretmenler Günü"nde ortaokul öğretmenini ziyaret etti
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ortaokul öğretmeni Hüseyin Karayavuz'u evinde ziyaret etti.
Murat Zorluoğlu - 23.11.2020
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne doğru
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 20.11.2020
Ortahisar'da altyapı çalışmaları
Açıklamada görüşlerine yer verilen Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, her yağmurda su baskınları yaşanan bölgenin sorununu kökünden çözdüklerini vurguladı.
Murat Zorluoğlu - 19.11.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, mahalle muhtarlarının sorunları dinledi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Maçka'daki mahalle muhtarlarının sorunlarını dinledi.
Murat Zorluoğlu - 18.11.2020
Yomra'daki içme suyu arıtma tesisi hizmete açıldı
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, burada yaptığı konuşmada, göreve geldikleri günden itibaren kent merkezi ve ilçelerin tamamında altyapıya ayrı bir önem verdiklerini, sağlam ve sağlıklı bir altyapı olmadan onun üzerine diğer yatırımların inşa edilemeyeceğini söyledi.
Murat Zorluoğlu - 14.11.2020
Trabzon'un içme suyu ve altyapı sorunları çözülüyor
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, sağlıklı içme suyu ve altyapı çalışmalarını büyük bir gayretle sürdürdüklerini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 13.11.2020
Bakan Soylu?nun acı günü
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, vefat eden halası Rukiye Dönmez'in (89) Trabzon'un Of ilçesinde kılınan cenaze namazına katıldı, taziyeleri kabul etti.  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun halası Rukiye Dönmez, dün akşam saatlerinde koronik hastalıklarına bağlı olarak hayatını kaybetti. Dönmez için Trabzon'un Of ilçesi Çarşıbaşı camisinde cenaze namazı kılındı. Cenazeye, Bakan Soylu'nun yanı sıra Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir, Emniyet Müdürü Metin Alper, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda kişi katıldı.
Murat Zorluoğlu - 13.11.2020
İçişleri Bakanı Soylu'nun acı günü
Rukiye Dönmez için Of ilçe merkezindeki Çarşıbaşı Camisi önünde düzenlenen cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Rize Valisi Kemal Çeber, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve vatandaşlar katıldı.
Murat Zorluoğlu - 13.11.2020
Son dakika haberi... DHA YURT BÜLTENİ - 16
Bakan Soylu'nun acı günü İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, vefat eden halası Rukiye Dönmez'in (89) Trabzon'un Of ilçesinde kılınan cenaze namazına katıldı, taziyeleri kabul etti.  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun halası Rukiye Dönmez, dün akşam saatlerinde koronik hastalıklarına bağlı olarak hayatını kaybetti. Dönmez için Trabzon'un Of ilçesi Çarşıbaşı camisinde cenaze namazı kılındı. Cenazeye, Bakan Soylu'nun yanı sıra Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Ordu Valisi Tuncay Sonel, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir, Emniyet Müdürü Metin Alper, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda kişi katıldı.
Murat Zorluoğlu - 10.11.2020
Büyük Önder Atatürk'ü anıyoruz
Trabzon Trabzon Valiliği önündeki törende, Vali İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Garnizon Komutan Vekili Personel Albay Erdem Canbolat ve Baro Başkanı Sibel Suiçmez, Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.
Murat Zorluoğlu - 09.11.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu mahallelerde incelemede bulundu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Konaklar ve Kanuni mahallelerini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Murat Zorluoğlu - 09.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 04.11.2020
Türkiye İzmir için tek yürek
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'nun talimatıyla "Trabzon Ekmeğini Paylaşıyor" sloganıyla depremzedeler için gerçekleştirilen yardım kampanyası çerçevesinde, fırınların kısa süre içerisinde ürettiği 5 bin 500 Vakfıkebir ekmeğinin poşetlenerek kolilere yerleştirildiği belirtildi.
Murat Zorluoğlu - 02.11.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 16
Ankara'da tedavi gördüğü hastanede önceki gün vefat eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun kayınpederi Hamit Vahapoğlu için Of ilçesine bağlı Saraçlı Mahallesi'nde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye, Bakan Karaismailoğlu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Orhan Sırma, Emniyet Müdürü Metin Alper, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, eski bakanlardan Eyüp Aşık, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda kişi katıldı.
Murat Zorluoğlu - 02.11.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'nun acı günü
Ankara'da vefat eden Hamit Vahapoğlu için Of ilçesine bağlı Saraçlı Mahallesi'nde düzenlenen cenaze törenine, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve vatandaşlar katıldı.
Murat Zorluoğlu - 30.10.2020
Son dakika haber... Trabzon Valisi Ustoğlu'ndan "akraba ve komşu ziyaretleri" uyarısı Açıklaması
Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, İl Sağlık Müdürü Hakan Usta, İl Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Köksal Hamzaoğlu ile diğer merkez görevlilerinin de hazır bulunduğu toplantıda ilk olarak, salgına ilişkin kentin güncel istatistikleri paylaşıldı.
Murat Zorluoğlu - 29.10.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu'ndan Cumhuriyet Bayramı mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 28.10.2020
Başkan Zorluoğlu'ndan Mevlit Kandili mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 26.10.2020
Trabzon'un fethinin 559.'ncu yıl dönümü
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon'un fethinin 559'uncu yıl dönümünü kutladı.
Murat Zorluoğlu - 24.10.2020
"Trabzon Su Temini Projesi"nde 25 kilometre ilerleme sağlandı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, kentin en büyük ilçesi Ortahisar'ın 565 kilometrelik içme suyu şebekesinin yenilenmesi için başlatılan projede 25 kilometre ilerleme kaydettiklerini bildirdi.
Murat Zorluoğlu - 23.10.2020
Dernekpazarı'nda Kur'an kursu binası hizmete açıldı
Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, açılış töreninde yaptığı konuşmada, büyük hizmetler yapmış siyasetçilerin, devlet adamlarının yetiştiği bir coğrafyada yer aldıklarını söyledi.
Murat Zorluoğlu - 19.10.2020
Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'ndan "Muhtarlar Günü" mesajı
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, "Muhtarlar Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Murat Zorluoğlu - 19.10.2020
Başkan Zorluoğlu, Pazarkapı Mahallesi'nde incelemelerde bulundu
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Pazarkapı Mahallesi'ni ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
Murat Zorluoğlu - 18.10.2020
Trabzon Büyükşehir Belediyespor Hentbol Takımı üçüncü galibiyetini aldı
Maçın ardından açıklama yapan Büyükşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Gül, galibiyetleri nedeniyle sporcuları tebrik ederek, şunları kaydetti: "Önümüzdeki hafta Van deplasmanımız var. Hazırlıklarımıza hemen başlayacağız. Oradan da galibiyetle dönmek istiyoruz. Spor şehri Trabzon için tüm imkanları seferber eden Büyükşehir Belediye Başkanımız Murat Zorluoğlu'na destekleri için teşekkür ediyoruz.
Murat Zorluoğlu - 16.10.2020
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, TİSKİ'nin saha çalışmalarını inceledi
Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Trabzon İçmesuyu ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TİSKİ) tarafından yapılan kanalizasyon ve yağmursuyu ayrıştırma çalışmalarını inceledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Murat Zorluoğlu Haberleri | Murat Zorluoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Murat Zorluoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Zorluoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika: Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu ekiplerin çalışmalarını
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 13:42:26. #1.15#
title