Murat Uysal Haberleri

Murat Uysal haber, Murat Uysal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Uysal - 29.07.2019
Küresel piyasalar Fed'i bekliyor
Analistler, bu hafta yurt dışında ABD ve Çin arasında başlayacak ticaret müzakereleri ile Fed'in faiz kararının takip edileceğini belirterek, yurt içinde ise TCMB Başkanı Murat Uysal'ın 31 Temmuz Çarşamba günü açıklayacağı temmuz ayı Enflasyon Raporu'nun gündemin odağında bulunduğunu söyledi.
Murat Uysal - 26.07.2019
Enflasyon Raporu, 31 Temmuz'da Ankara'da açıklanacak
Toplantının saat 10.30'da Merkez Bankası İdare Merkezi'nde gerçekleştirileceği aktarılan duyuruda, TCMB Başkanı Murat Uysal'ın da toplantıda bir sunum yapacağı kaydedildi.
Murat Uysal - 26.07.2019
MB III: Enflasyon Raporu toplantısı 31 Temmuz'da
Merkez Bankası'ndan yapılan açıklamada, "'Enflasyon Raporu 2019-III' 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü yayımlanacak olup Rapor'un tanıtımı amacıyla söz konusu tarihte saat 10.30'da Merkez Bankası İdare Merkezinde bir bilgilendirme toplantısı düzenlenecektir. Başkan Murat Uysal toplantıda bir sunum yapacaktır" denildi.
Murat Uysal - 25.07.2019
Merkez Bankası, politika faizini yüzde 19,75'e indirdi
TCMB tarafından faiz oranlarına ilişkin yapılan duyuruda, Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal başkanlığında toplanan PPK'nın, politika faizinin yüzde 24'ten yüzde 19,75'e indirilmesine karar verdiği bildirildi.
Murat Uysal - 25.07.2019
PİYASALAR – Faiz kararı beklenirken BİST100 yataya yakın
Murat Uysal başkanlığında ilk kez açıklanacak olan Merkez Bankası Para Politikası Kurulu (PPK) toplantısının sonuçları beklenirken, güne yüzde 0.
Murat Uysal - 24.07.2019
"Ulaşımda geceyi de kullanırsak ekonomiye büyük fayda sağlarız"
Son aylarda küresel ortamın daha destekleyici hale gelmesinin de katkısıyla Türk lirasının kayıplarının önemli bir kısmını geri aldığını dile getiren Bahçıvan, "Bu durum, enflasyonda düşüş trendini harekete geçirmiş durumda. YEP için konulan yüzde 15,9'luk yıl sonu hedefi tutturulabilir. Fiyat katılıklarına karşı yapısal önlemleri hayata geçirmek önemli. Bu vesileyle Merkez Bankamızın yeni başkanı Murat Uysal'a görevinde başarılar diliyorum.
Murat Uysal - 22.07.2019
Borsa 18 haftanın en yüksek kapanışını yaptı, 106.000 hedefe girdi
Yurt içinde, TCMB Başkanlığına Murat Uysal'ın atanması sonrası artan faiz indirim beklentileri de geçen hafta yurt içi piyasaların dünya borsalarından pozitif ayrışmasına neden oldu.
Murat Uysal - 22.07.2019
Yurt içi piyasalar, bu hafta Merkez Bankası'na odaklandı
Analistler, bu hafta yurt içi piyasaların odağında TCMB'nin faiz kararının bulunduğunu bildirdi. TCMB'nin faiz indirimine gideceğine kesin gözüyle bakıldığını ifade eden analistler, Murat Uysal başkanlığında ilk Para Politikası Kurulu toplantısını gerçekleştirecek TCMB'nin karar metninde yer alacak iletişimin, gelecek dönem faiz politikasına ilişkin beklentiler ve piyasaların yönü üzerinde belirleyici olacağını kaydetti.
Murat Uysal - 15.07.2019
RÖPORTAJ - Merkez Bankası Başkanı Uysal yeni dönem stratejilerini anlattı
Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Başkanı Murat Uysal, bankanın kurumsal şeffaflığını artırmaya ve politika iletişimini güçlendirmeye yönelik bazı iyileştirme adımları üzerinde çalıştıklarını belirterek, "Para politikası süreçlerinin tasarımında, başta enflasyon ve iktisadi faaliyet...
Murat Uysal - 15.07.2019
Murat Uysal: Küresel konjonktür ve sermaye akımlarının seyrine göre, rezervlerimizi...
Murat Uysal: Ku¨resel konjonktu¨r ve sermaye akımlarının seyrine göre, rezervlerimizi gu¨c¸lendirmek için mevcut arac¸larımızda revizyona gidebiliriz.
Murat Uysal - 15.07.2019
Murat Uysal: Para politikası süreçlerinin tasarımında, makroekonomik göstergelerin tamamını dikkate...
Murat Uysal: Para politikası süreçlerinin tasarımında, makroekonomik göstergelerin tamamını dikkate alan veri odaklı bir yaklaşım ile hareket edeceğiz.
Murat Uysal - 15.07.2019
Murat Uysal: Kurumsal şeffaflığımızı artırmaya ve politika iletişimimizi güçlendirmeye yönelik bazı...
Murat Uysal: Kurumsal şeffaflığımızı artırmaya ve politika iletişimimizi güçlendirmeye yönelik bazı iyileştirme adımlarının üzerinde çalışıyoruz.
Murat Uysal - 15.07.2019
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal: Enflasyon görünümünü etkileyen bütün faktörleri yakından...
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal: Enflasyon görünümünü etkileyen bütün faktörleri yakından izleyerek, gerek beklentiler gerekse kendi projeksiyonlarımızı dikkate alan makul bir reel getirinin korunduğu bir çerçeveyi esas alacağız.
Murat Uysal - 15.07.2019
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal: Mevcut gelişmeler para politikasında hareket iÇin bir manevra...
Merkez Bankası Başkanı Murat Uysal: Mevcut gelişmeler para politikasında hareket ic¸in bir manevra alanı oluştuğuna işaret ediyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Murat Uysal Haberleri | Murat Uysal Kimdir - Haberler - Sayfa 10 - Murat Uysal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Uysal kimdir, hayatı ve biyografisi. Merkez Bankası, 2019 TÜFE tahminini yüzde 13.9'a indirdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 05:03:03. #1.16#

title