MURAT KURUM HABERLERİ

Murat Kurum haber, Murat Kurum son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Kurum 21.2.2020
İstanbul Kentsel Dönüşüm İstişare Toplantısı başladı
Haliç Kongre Merkezi'nde "İstanbul Kentsel Dönüşüm İstişare Toplantısı"na, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcıları Fatma Varank ve Hasan Suver, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ilçe belediye başkanları, TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile ilgili kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri katılıyor.
Murat Kurum 21.2.2020
İSTANBUL HABER TAKİP GÜNDEMİ
10: 00Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, İstanbul'da belediye başkanlarıyla kentsel dönüşüm istişare toplantısı gerçekleştirecek.
Murat Kurum 21.2.2020
Kırklareli'nden kısa kısa
Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'u ziyaret etti.
Murat Kurum 21.2.2020
İstanbul Bölge Müdürlüğü Gündemi
İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ GÜNDEMİ: Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 21 Şubat Cuma günü İstanbul'da belediye başkanlarıyla kentsel dönüşüm istişare toplantısı gerçekleştirecektir.
Murat Kurum: Örencik imar planı onaylandıMurat Kurum 19.2.2020
Murat Kurum 12.2.2020
TÇMB Yönetim kurulu üyeleri deprem bölgesini ziyaret etti
Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) Başkanı Dr. Tamer Saka ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Cem Sak, Gökhan Bozkurt, Prof. Dr. Yasemin Açık ve Cenker Mirzaoğlu ile Birliğin CEO'su İsmail Bulut, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ve Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Elazığ'da yürütülen çalışmaları yerinde inceledi ve depremzedeleri ziyaret etti.
Murat Kurum 11.2.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, deprem bölgesinde inceleme yaptı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'daki depremde yıkılan binaların enkaz kaldırma çalışmalarının yürütüldüğü alanlarda incelemelerde bulundu.
Murat Kurum 10.2.2020
Bakan Kurum, deprem bölgesinde inceleme yaptı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da depremde hasar gören yerler ile yıkım çalışmalarının sürdüğü alanlarda incelemelerde bulundu, yetkililerden bilgi aldı.
Murat Kurum 9.2.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, depremzedeler için uygulayacakları projeleri anlattı...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'daki depremde zarar görenler için uygulayacakları projeleri açıklarken, "Hazine mülkiyetlerini belediye üzerinden uygun şartlarda sizlere vereceğiz.
Murat Kurum 9.2.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, depremzedelerle buluştu Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da depremde hasar gören Sürsürü ve Mustafa Paşa mahallerinde kentsel dönüşüm kapsamındaki alanlarda 10 gün içerisinde temel atılacağını bildirdi.
Murat Kurum 9.2.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "(Elazığ'da kentsel dönüşüm çalışmaları) Sürsürü...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "(Elazığ'da kentsel dönüşüm çalışmaları) Sürsürü Mahallesinde 10 gün içerisinde temel atacağız. Mustafa Paşa'da da temelimizi eş zamanlı atıp, hızlı bir şekilde yıl sonuna kadar konutları bitirmek istiyoruz.
Murat Kurum 8.2.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum Elazığ'daki hasar tespit çalışmalarını anlattı Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ'da dün itibarıyla hasar tespit çalışmalarının tamamlandığını belirterek, "Bu çerçevede, 263 yıkık, 7 bin 698 ağır hasarlı, 1540 orta hasarlı bina, bunun dışında da 558 acil yıkılacak bina tespiti yaptık." dedi.
Murat Kurum 8.2.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "201 binanın yıkım işlemleri tamamlandı.
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "201 binanın yıkım işlemleri tamamlandı.
Murat Kurum: Uzungöl'e yeni projeMurat Kurum 7.2.2020
Murat Kurum 4.2.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, Elazığ'daki çalışmalara ilişkin son durumu değerlendirdi...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ genelinde hasar tespit çalışmalarının yüzde 85'inin tamamlandığını belirterek, "İnşallah yarın itibarıyla hasar tespitin büyük bölümünü tamamlamış olacağız." dedi.
Şu an buradasınız: Murat Kurum Haberleri | Murat Kurum Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Murat Kurum haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Kurum kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Murat Kurum'dan Elazığ açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 09:36:14. #1.14#
title