MURAT KURUM HABERLERİ

Murat Kurum haber, Murat Kurum son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Kurum 26.3.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Koronavirüs tedbirleri kapsamında TOKİ ve Emlak Konut'tan...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: "Koronavirüs tedbirleri kapsamında TOKİ ve Emlak Konut'tan ev alan vatandaşlarımızın bu süreçte mağdur olmamaları için nisan ve mayıs ayı konut taksitlerini erteliyoruz.
Murat Kurum 26.3.2020
FLAŞ
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: Koronavirüs tedbirleri kapsamında TOKİ ve Emlak Konut'tan ev alan vatandaşlarımızın bu süreçte mağdur olmamaları için nisan ve mayıs ayı konut taksitlerini erteliyoruz.
Murat Kurum 25.3.2020
Hazine taşınmazlarının ihaleleri iptal edildi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Koronavirüs tedbirleri kapsamında, hazine taşınmazlarının kapalı ya da açık teklif usulüyle yapılacak ihalelerini iptal ettik. Nisan ayı sonuna kadar ihale yapılmayacak.
Murat Kurum 25.3.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Korona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde hazine...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Korona virüs tedbirleri kapsamında Türkiye genelinde hazine taşınmazlarının kapalı ya da açık teklif usulüyle yapılacak ihalelerini iptal ettik. Bu süreçte Nisan ayı sonuna kadar ihale yapılmayacaktır.
Murat Kurum 24.3.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Korona virüs tedbirleri kapsamında; yapı ruhsatı işlemlerinin...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "Korona virüs tedbirleri kapsamında; yapı ruhsatı işlemlerinin yürütülmesi esnasında ilgili idarelerde yoğunluk oluşmaması ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için Otopark Yönetmeliğinin yürürlük tarihini 30 Haziran 2020'ye erteledik.
Murat Kurum 22.3.2020
Hazine taşınmazları üzerinde tahsisli ve faaliyetleri durdurulan ticari ünitelerden Kovid-19...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, hazine taşınmazları üzerinde tahsisli olan ve faaliyetleri durdurulan ticari ünitelerden yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında kira bedeli alınmayacağını bildirdi.
Murat Kurum 22.3.2020
Bakan Kurum: Tahsisli olan ve faaliyeti durdurulan ticari ünitelerden kira alınmayacak
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, koronavirüse karşı alınan tedbirler kapsamında hazine taşınmazları üzerinde tahsisli olan ve faaliyetleri durdurulan ticari ünitelerden bu süreçte kira bedeli alınmayacağını açıkladı.
Murat Kurum 22.3.2020
Bakan Kurum: "Hazine taşınmazları üzerinde tahsisli olan ve faaliyetleri durdurulan ticari...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Hazine taşınmazları üzerinde tahsisli olan ve faaliyetleri durdurulan ticari ünitelerden bu süreçte kira bedeli alınmayacak" dedi.
Murat Kurum 20.3.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Muğla'da 138 kaçak yapıyı yıktı
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un Muğla'da yakından takip ettiği kaçak yapıların yıkımının devam ettiği belirtildi.
Murat Kurum 14.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ-21
Bakan Kurum: Koronavirüs nedeniyle çevre ihbar hattı oluşturdukÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, koronavirüs tedbirleri kapsamında, 11 maddelik genelgeyi 81 ile gönderdiklerini ifade ederek, vatandaşların temasının olduğu alanlarda temizlik işlemlerinin düzenli bir şekilde yapılması...
Murat Kurum 13.3.2020
Bodrum'da kaçak yapılarda yıkım sürüyor
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un talimatı doğrultusunda Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri, Muğla genelinde İmar Barışı'nı suistimal edenleri affetmedi.
Murat Kurum 9.3.2020
46 tapu işlemi artık e-Devlet'te
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'un talimatı ile tapu senedi, ipotek belgesi, taşınmazın tapu kaydı ve hisseli taşınmaz tapu kaydı belgelerinin e-Devlet Kapısı üzerinden alabilmesi için başlatılan çalışma sona erdi.
Murat Kurum 7.3.2020
Bakan Kurum, Konya'da AK Parti üye katılım programında konuştu Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Türkiye'nin, terörden ekonomiye, dış politikadan iç siyasete, savunmadan enerjiye tarihinin en kritik meseleleriyle yüzleştiğini, büyük mücadeleler verdiğini söyledi.
Şu an buradasınız: Murat Kurum Haberleri | Murat Kurum Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Murat Kurum haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Kurum kimdir, hayatı ve biyografisi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'dan sokak hayvanları için çağrı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 10:37:57. #1.15#
title