MURAT KURUM HABERLERİ

Murat Kurum haber, Murat Kurum son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Murat Kurum 13.4.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'dan deprem konutlarına ilişkin açıklama Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, depremden etkilenen Elazığ ve Malatya'daki vatandaşlar için yapımına devam edilen konutların bu yıl içerisinde teslim edileceğini bildirdi.
Murat Kurum 13.4.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca, denize kıyısı olan 28 ile genelge gönderildi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Twitter hesabından, denize kıyısı olan 28 ile koronavirüs tedbirleri kapsamında gönderilen "Kovid-19 Salgını Süresince Gemi Atıkları Yönetimi Genelgesi"ne ilişkin paylaşımda bulundu.
Murat Kurum 13.4.2020
Bakan Kurum: "Yurt dışından gelen ve sıhhi bir risk taşıyıp taşımadığı kontrol edilmeyen hiçbir...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Denize kıyısı olan 28 ilimize gönderdiğimiz genelgeyle yurt dışından gelen ve sıhhi bir risk taşıyıp taşımadığı kontrol edilmeyen hiçbir gemi ile temas kurulmayacak, kontroller neticesinde risk taşımadığı tespit edilen gemilere ise sadece koruyucu...
Murat Kurum 9.4.2020
Bakan Kurum, Elazığ ve Malatya'da devam eden projeleri inceledi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Elazığ ve Malatya'da devam eden konut çalışmalarını video konferans yöntemiyle denetledi.
Murat Kurum 9.4.2020
Kovid-19'la mücadele kapsamında atık suların yönetimine ilişkin önlemler alındı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Twitter hesabından, Kovid-19 virüsünün yayılmasını önlemek amacıyla atık su arıtma tesislerinde alınan tedbirlere ilişkin açıklama yaptı.
Murat Kurum 9.4.2020
Sulamada kullanılan arıtılmış atık sulara dezenfeksiyon uygulanacak
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, sulamada kullanılan arıtılmış atık sulara dezenfeksiyon uygulanacağını açıkladı.
Murat Kurum 9.4.2020
Gölbaşı Belediye Başkanı Şimşek, Bakan Murat Kurum ile telekonferansla görüştü
Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek'in, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve bürokratlarla telekonferans yöntemiyle gerçekleştirdiği toplantıda, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının önlenmesi için yapılan çalışmaların yanı sıra, devam eden ve yapılacak olan projeler değerlendirildi.
Murat Kurum 8.4.2020
Başkan Sekmen, Bakan Kurum ile video konferansla kentsel dönüşümü görüştü
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ile video konferans yöntemiyle görüşerek kendisine kentteki kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgi verdiği bildirildi.
Murat Kurum 8.4.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "224 bin çiftçimizin yanındayız"
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya'nın tarımın ve tarıma dayalı sanayinin başkenti olduğunu belirterek, "224 bin çiftçimizin yanındayız, destekçisiyiz.
Murat Kurum 8.4.2020
Maske ve eldiven atıklarının bertarafı için yeni tedbirler alındı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tek kullanımlık maske, eldiven gibi hijyen malzeme atıklarının bertarafına ilişkin alınan tedbirleri açıkladı.
Murat Kurum 7.4.2020
Egzoz gazı emisyon ölçüm süresine 45 gün ilave
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, egzoz gazı emisyon ölçüm süresi dolan vatandaşların 3 ay içerisinde ölçüm yaptıramamaları halinde, bu süre sonundan başlayacak 45 gün içerisinde emisyon ölçümlerini yaptırabileceğini duyurdu.
Murat Kurum 7.4.2020
Araçların egzoz gazı emisyon ölçümü süresi ertelendi
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, tüm araçlar için egzoz gazı emisyon ölçümü süresinin ertelendiğini bildirdi.
Murat Kurum 7.4.2020
FLAŞ
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum: Koronavirüs tedbirleri kapsamında, egzoz gazı emisyon ölçüm süresi dolan vatandaşlarımız 3 ay içerisinde ölçüm yaptıramamaları halinde, bu süre sonundan itibaren 45 gün içerisinde emisyon ölçümlerini yaptırabilecek.
Murat Kurum 7.4.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, tüm araçlar için egzoz emisyon ölçümü süresinin ertelendiğini...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, tüm araçlar için egzoz emisyon ölçümü süresinin ertelendiğini bildirdi.
Murat Kurum 6.4.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'dan bilinçli su kullanımı uyarısı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Korona virüsle mücadele ettiğimiz bu günlerde hijyen kurallarına uyarken suyumuzu bilinçli ve tasarruflu bir şekilde kullanalım" dedi.
Murat Kurum 6.4.2020
Bakan Kurum'dan "koronavirüsle mücadele sürecinde bilinçli su kullanılması" uyarısı Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, suyun sınırlı bir doğal kaynak olduğunu vurgulayarak, "Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde hijyen kurallarına uyarken, suyumuzu bilinçli ve tasarruflu bir şekilde kullanalım." değerlendirmesinde bulundu.
Murat Kurum 6.4.2020
Bakan Kurum AA'nın kuruluşunun 100. yıl dönümünü kutladı Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Anadolu Ajansının (AA) 100. kuruluş yıl dönümünü kutlayarak, "Milli duruşuyla ülkemizi en güzel şekilde temsil eden Anadolu Ajansı, dünyanın dört bir yanında bulunan haberci kadrosuyla da tüm dünya mazlumlarının sesi olmayı başarmıştır.
Murat Kurum 3.4.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, canlı yayında soruları yanıtladı Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Bu süreçte vatandaşlarımız ödeme zorluğu çekmesin diye Cumhurbaşkanımızın talimatıyla düzenleme yaptık. Bu kapsamda 300 bin konutun 742 milyon liralık taksitini 3 ay öteledik.
Murat Kurum 3.4.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum'dan sokak hayvanları için çağrı
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yeni tip korona virüs (Covid-19) salgının devam ettiği günlerde sokak hayvanlarının unutulmaması gerektiğini belirterek, "Evimizin önüne bir kap su, bir kap mama bırakarak onları yalnız bırakmayalım" dedi.
Murat Kurum 1.4.2020
Bakan Kurum'dan egzoz emisyon ölçümlerine ilişkin açıklama Açıklaması
Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların araçlarının egzoz emisyon ölçümlerinin ertelendiğini bildirdi.
Murat Kurum 1.4.2020
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların...
Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum: "65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşların araçlarının egzoz emisyon ölçümleri ertelendi.
Murat Kurum 31.3.2020
"Milli Dayanışma Kampanyası"na TRT canlı yayınında destek
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde dün başlatılan "Milli Dayanışma Kampanyası"na destek için spor, sanat ve iş dünyasından birçok kişinin katıldığı TRT özel yayınına bağlandı.
Şu an buradasınız: Murat Kurum Haberleri | Murat Kurum Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Murat Kurum haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Murat Kurum kimdir, hayatı ve biyografisi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, il müdürleriyle video konferansla görüştü Açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 29.5.2020 11:04:52. #1.15#
title